Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

null
     

ARTANO – więcej światła, więcej przestrzeni

Główną funkcją drzwi wewnętrznych jest oddzielanie od siebie pomieszczeń i zapewnianie prywatności zajmującym je mieszkańcom. Nawet zwolennicy otwartych przestrzeni nie wyobrażają sobie, by choć jednych nie zamontować w swoich wnętrzach, tych prowadzących do łazienki. Główną funkcją drzwi wewnętrznych jest oddzielanie od siebie pomieszczeń i zapewnianie prywatności zajmującym je mieszkańcom. Nawet zwolennicy otwartych przestrzeni nie wyobrażają sobie, by choć jednych nie zamontować w swoich wnętrzach, tych prowadzących do łazienki. 

Wybór drzwi wewnętrznych ma wpływ na codzienne funkcjonowanie, ale też postrzeganie wnętrza. W zależności od projektu drzwi mogą być lekkie bądź ciężkie, bardziej lub mniej doświetlać pomieszczenie, być stonowanym elementem wnętrza lub zdecydowanie się wyróżniać.

To od nas zależy, które wybierzemy. Ich główna funkcja zawsze będzie zachowana, natomiast wrażenia estetyczne i wpływ na samo wnętrze mogą być różne, w zależności od naszych potrzeb czy upodobań.

Wybierz ARTANO, gdy…

Wewnętrzne skrzydła modułowe Artano to trzecia z nowości wprowadzonych do oferty INVADO w 2019 roku. To drzwi modułowe, zwane inaczej ramowymi, które charakteryzują się dużą wytrzymałością i stabilnością skrzydła.

Cechą charakterystyczną skrzydeł Artano jest duże pionowe przeszklenie znajdujące się w centralnej części. Użyta w drzwiach hartowana szyba Satinato jest bardzo bezpieczna. Trudno ją stłuc, a jeśli już coś takiego się stanie, szyba rozpada się na kawałki o nieostrych krawędziach.
Jedna ze stron szyby Satinato jest matowa. Dzięki temu do wnętrza wpada światło, lecz nie można do niego zajrzeć, co pozwala zachować prywatność.

Dzięki dużemu, centralnemu przeszkleniu drzwi wewnętrzne Artano to doskonały wybór dla tych z nas, którym zależy na lekkości projektu, dodaniu wnętrzu przestronności oraz jego doświetleniu.

Drzwi wewnętrzne Artano

Rodzaje oklein i kolorystyka

Drzwi wewnętrzne ARTANO dostępne są w sześciu rodzajach oklein: ENDURO, ENDURO 3D, ENDURO PLUS, ECO-FORNIR FORTE, ECO-FORNIR laminat CPL oraz w okleinie RYFLOWANEJ,
w łącznie 22 kolorach.

Cena: od 519 zł netto