null
     

Dobra marka? INVADO

W czasach dużej konkurencji rynkowej, kiedy trudno o dokonanie właściwej decyzji zakupowej, z pomocą przychodzi program “Dobra marka“, wskazujący na produkty godne uwagi i zaufania.

W XII edycji programu, po raz kolejny zostaliśmy jego laureatem, zdobywając tytuł: Dobra Marka 2021. Tym samym niezależne grono ekspertów potwierdziło, że produkty sygnowane logo INVADO wyróżniają: jakość, zaufanie i renoma. Te trzy cechy decydują o tym, które marki znajdują się w gronie wybranych brandów.

Godne polecenia

Drzwi wewnętrze modułowe to linia produktów INVADO, która w szczególny sposób zasługuje na tytuł “Dobra marka 2021”. Jest dedykowana osobom, które szukają solidnych rozwiązań na lata. Wszystko za sprawą staranności wykonania i zoptymalizowanych parametrów akustycznych. Konstrukcja drzwi wewnętrznych modułowych to dwa pionowe ramiaki (stąd drzwi modułowe nazywane są przez niektórych drzwiami ramowymi), poprzeczkę górną i dolną oraz wypełnienie. Jak łatwo policzyć, składają się z 5 modułów, dlatego mówi się o nich również drzwi 5-cio elementowe.

Na każdą kieszeń

Dobra marka to niekoniecznie marka droga. Dla tych, którzy szukają ekonomicznych, a jednocześnie ciekawych wzorniczo rozwiązań, przeznaczone są drzwi wewnętrzne płaskie. Skonstruowane z płyty MDF lub klejonki są dużo lżejsze niż skrzydła modułowe, ale równie praktyczne i stabilne.
Wszystkie drzwi dostępne są w wersji przylgowej i bezprzylgowej, w kilkunastu kolorach oklein, dlatego nie jest przesadą stwierdzenie, że każdy dopasuje drzwi INVADO do swojego wnętrza.

Na każdy metraż

Na każdy metraż i pomysł aranżacyjny, ciekawą propozycją wyróżnioną znakiem “Dobra marka 2021” są drzwi wewnętrzne łamane INVADO. Wykonane są z MDF-u lub półfabrykatów z drewna iglastego, klejonego warstwowo, ich okładzinę stanowi płyta HDF, a rama jest wypełniona kartonem komórkowym typu ?plaster miodu?. Świetnie sprawdzają się tam, gdzie brakuje miejsca, ale także do wydzielenia w mieszkaniu garderoby czy spiżarki.

Na tym ciągle nie koniec

Wśród produktów INVADO wyróżnionych tytułem ?Dobra Marka 2021? są także systemy przesuwne: naścienny i chowany w ścianę. W obu przypadkach, jak sama nazwa mówi, chcąc drzwi otworzyć, musimy je po prostu przesunąć. Przesuwamy albo po szynie zamontowanej nad otworem drzwiowym, albo wsuwamy w specjalną kasetę zamontowaną pomiędzy konstrukcję ścianki kartonowo ? gipsowej.

Coraz większą popularnością, wśród osób, które chcą urządzić nietuzinkowe wnętrza, cieszą się drzwi szklane. Przy zadaniach specjalnych sprawdzą się drzwi techniczne, zabezpieczające przed pożarem, zalaniem czy hałasem. Natomiast na pierwszy front polecają się drzwi wejściowe Egida o podwyższonej odporności na włamanie, potwierdzonej aprobatą Instytutu Techniki Budowlanej. 

W urządzeniu stylowego wnętrza pomagają listwy przypodłogowe i wykończeniowe oraz klamki.  Wszystkie dopracowane w ten sposób, by zasługiwały na miano dobrej marki.