null
     

Drzwi Aversa – nowość 2021

Mamy w swojej ofercie ponad 200 modeli drzwi, co nie oznacza, że nie poszukujemy nowych rozwiązań, które odpowiedzą na potrzeby naszych klientów i wpiszą się w aktualnie obowiązujące wnętrzarskie trendy. Poszukujemy i znajdujemy.
Jedną z odpowiedzi jest kolekcja drzwi wewnętrznych Aversa.

Drzwi Aversa. Nowość INVADO 2021.
INVADO. Drzwi wewnętrzne Aversa

Kolekcja skrzydeł modułowych Aversa to doskonałe połączenie surowej geometrii z czarnymi dodatkami w postaci ościeżnicy, klamki i nasadek na zawiasy. Dzięki takiemu zestawieniu drzwi Aversa doskonale odnajdą się we wnętrzach minimalistycznych, czy tych z akcentami industrialnymi. Nie oprą się im również wielbiciele natury. Pięknie skomponują się z bielą, szarością, czernią, granatem czy surową cegłą.

Skrzydła Aversa dostępne są w dwóch wersjach. Wersji pełnej oraz, jeśli zależy nam na doświetleniu pomieszczenia lub wprowadzeniu dodatkowego aranżacyjnego akcentu, w wersji z pionowym przeszkleniem.

Rodzaje oklein i kolorystyka

Skrzydła w kolekcji Aversa dostępne są w 5 rodzajach oklein: ENDURO, ENDURO 3D, ENDURO PLUS, ECO-FORNIR FORTE oraz ECO-FORNIR laminat CPL, w łącznie 21 kolorach.
Okleinę dobieramy zwracając uwagę na intensywność użytkowania oraz dostępność koloru, który spełni nasze oczekiwania o wymarzonym wnętrzu.

Efekt WOW

Nieodłącznym elementem kolekcji Aversa jest czarna klamka, którą również znajdziemy w ofercie Invado. Klamka Spark Fit czy klamka Total-Q doskonale uzupełnią całość oraz podkreślą charakter kolekcji.

Czarna ościeżnica i nasadki na zawiasy

Czarna ościeżnica i nasadki na zawiasy to kropka nad i. Jak obraz nie może istnieć bez ramy tak skrzydła bez ościeżnicy, a kolekcja Averso bez tej w czarnym kolorze. Dzięki niej skrzydła nabierają pełnego charakteru i stanowią zdecydowany wyróżnik wnętrza, w którym zostaną zamontowane.