null
     

Drzwi Corato – druga nowość 2021

Nasza oferta drzwi wewnętrznych systematycznie poszerza się o nowości, które wprowadzamy, śledząc aktualne wnętrzarskie trendy oraz estetyczne gusta klientów. Początek roku 2021 przynosi nam dwie nowości. Jedną z nich są drzwi Aversa , drugą zaś drzwi Corato.

Drzwi wewnętrzne Corato
INVADO. Drzwi wewnętrzne Corato

Czarna rama

Tym, co łączy obie nowości INVADO jest okalająca je czarna ościeżnica. Dzięki niej skrzydła nabierają pełnego charakteru i stanowią zdecydowany wyróżnik wnętrza, w którym zostaną zamontowane.

Kolekcja wewnętrznych drzwi modułowych Corato to doskonałe połączenie klasyki z nowoczesnością i propozycja dla tych, którzy od drzwi oczekują czegoś więcej, niż tylko funkcji użytkowych.
Drzwi Corato dostępne są w 5 rodzajach, od modelu pełnego do wersji z 4 wąskimi przeszkleniami, które umożliwią delikatne przenikanie światła do pomieszczenia.

Invado. Kolekcja drzwi modułowych Corato

Doskonałym uzupełnieniem i dodatkowym wyróżnikiem kolekcji drzwi wewnętrznych drzwi Corato może stać się czarna klamka, którą również znajdziemy w ofercie Invado. Klamka Spark Fit czy klamka Total-Q doskonale uzupełnią całość oraz podkreślą charakter kolekcji.

Rodzaje oklein i kolorystyka

Drzwi z kolekcji Corato dostępne są w 5 rodzajach oklein: ENDURO, ENDURO 3D, ENDURO PLUS, ECO-FORNIR FORTE oraz ECO-FORNIR laminat CPL, w łącznie 21 kolorach.
Okleinę dobieramy zwracając uwagę na intensywność użytkowania oraz dostępność koloru, który spełni nasze oczekiwania o wymarzonym wnętrzu