null
     

Drzwi dla wielbicieli dużych przeszkleń

drzwi wewnętrzne Bianco Neve

Za każdym razem, gdy dokonujemy wyboru drzwi wewnętrznych, jedną z podstawowych decyzji jest odpowiedzenie sobie na pytanie, czy mają to być skrzydła z przeszkleniami, czy bez przeszkleń.

Jeśli już ją podejmiemy i skierujemy swoją uwagę na skrzydła z przeszkleniami to nie wszystko. Myliłby się ten, kto myśli, że to już koniec i teraz będzie prościej. Na tym etapie warto bowiem dookreślić sobie, ile ma być tych przeszkleń i jakiej mają być wielkości. Może zależy nam na tym, by były niewielkie i delikatne, wąziutkie. A może wręcz przeciwnie duże i mocno zaznaczające swoją obecność?

Jeśli Twój wybór padnie na duże przeszklenia w drzwiach podpowiadamy, na które z naszych modeli zwrócić uwagę podczas dokonywania wyboru.

Drzwi wewnętrzne modułowe Fossano

drzwi wewnętrzne
Drzwi Fossano

W kolekcji Fossano dominującym elementem są trzy duże przeszklenia. Mogę one pojawić się w trzech różnych miejscach: na górze, jak to jest widoczne na wizualizacji, na środku, lub na dole. Możemy również dowolnie komponować ich ilość: jedno, dwa lub trzy przeszklenia. W tej ostatniej wersji wpuszczamy do wnętrza najwięcej światła.

cena od: 439 zł. netto

Drzwi wewnętrzne modułowe Vinadio

Drzwi Vinadio

Kolekcję Vinadio wyróżnia niezmiernie dekoracyjne połączenie 2 dużych i jednego delikatnego, wąskiego przeszklenia. Dzięki temu projektowi skrzydła wyglądają bardzo elegancko i ciekawie.
Możemy dokonać wyboru stawiając tylko na owo wąskie środkowe przeszklenie lub dodając do niego jedno lub dwa duże. Za każdym razem wpuszczamy do wnętrza coraz więcej światła.

Cena od 439 zł. netto

Drzwi wewnętrzne modułowe Bianco Neve

Drzwi Bianco Neve

Bianco Neve to kolekcja białych skrzydeł dla tych z Was, którzy lubią asymetryczne rozwiązania. Ich projekt zawiera bowiem dwa miejsca na przeszklenia, różniące się wielkością. Górna partia jest dwa razy większa od dolnej.  Oczywiście również tutaj możecie dokonać wyboru, czy obie części maja być przeszklone, czy tylko górna.

Cena od 469 zł. netto

Drzwi wewnętrzne płaskie Merano

drzwi wewnętrzne
Drzwi Merano

Merano, to kolejna z naszych kolekcji, której wyróżnikiem są duże przeszklenia. Idealna dla tych z Was, którym poprzednie propozycje przeszkleń wydały się za duże. W tym projekcie są one delikatnie mniejsze i wybierać możemy wśród 5 wariantów skrzydeł, od tych bez przeszkleń, do wersji optymalnej z 4 przeszkleniami.

Cena od 356 zł. netto.

Drzwi wewnętrzne płaskie Orso

Drzwi Orso

Nasz ostatnia propozycja na dziś (lecz nie ostatnia z dużymi przeszkleniami w naszej ofercie) to kolekcja Orso. W tej kolekcji szkło ma kształt dużych ( lecz nie obejmujących całej powierzchni drzwi), lekko przesuniętych od centrum prostokątów, które same w sobie stanowią wyjątkową dekorację. Wybierać możemy w wersjach od pełnej ilości przeszkleń, do takiej, w której przeszkleń nie ma w ogóle.

Cena od 290 zł. netto

Drzwi z większymi przeszkleniami jest naprawdę duży wybór, zatem przed ich zakupem warto przyjrzeć się im dokładnie tak, by dokonany wybór spełniał nasze oczekiwania zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne.