null
     

Drzwi Malawi – nowoczesność i klasyka w jednym

drzwi malawi

Klasyka w nowoczesnej odsłonie – tak można w skrócie opisać kolekcję drzwi Malawi od Invado. Drzwi idealne do wnętrz, w które chcemy tchnąć odrobinę świeżości.

Jak nadać wnętrzu nowy look?

Prostym i niedrogim sposobem na unowocześnienie tradycyjnych pomieszczeń jest postawienie na drzwi wewnętrzne, które przełamią stereotypowe podejście do designu. Skrzydła takie sprawią, że wnętrze nabierze nowego blasku, a jednocześnie nie straci swojego “klasycznego” charakteru. Jeśli zależy Ci na tym, by  nadać swojemu wnętrzu lekko nowoczesnego wyglądu, a zarazem nie chcesz rezygnować z klasyki, postaw na drzwi, które łączą w sobie oba style w sposób zrównoważony i estetyczny.

Malawi od Invado

Takimi drzwiami z pewnością są drzwi pochodzące z kolekcji Malawi od Invado. Skrzydła dostępne są w 6 różnych wersjach: z 2, 3, 6 i 9 hartowanymi szybami typu Satinato.
Są też drzwi pełne, bez szyb.  Kolekcja dostępna jest w 15 kolorach, w tym w różnych odcieniach dębu i orzecha, bieli oraz coimbry. Malawi od Invado występują w 3 okleinach: ryflowanej, enduro oraz eco-fornir.

Rama w skrzydłach modułowych Malawi wykonana jest z płyty MDF i obłożona okleiną sztuczną. Wypełnienie drzwi stanowią płyciny o grubości 10 mm i/lub szyby o grubości 4 mm. Skrzydła pojedyncze występują w szerokościach od “60” do “100”, z kolei podwójne od “120” do “200”. Dla bezpieczeństwa użytkowania krawędzie pionowe są zaokrąglone.

Zobacz więcej  –  Drzwi Malawi