null
     

Jakie drzwi wybrać? Wskazówki z Mediolanu

Prostota i elegancja – oto włoski przepis na udane wnętrza. Po raz kolejny potwierdził się podczas tegorocznych Targów MADE EXPO 2019 w Mediolanie, na których INVADO z dumą zaprezentowało swoje nowości.

Wróciliśmy z modowego centrum Europy, które przewodzi także pod względem wzornictwa przemysłowego i już wiemy czego w najbliższym czasie można spodziewać się we wnętrzarskich trendach.

Kolor wraca do łask

Biel, choć nadal cieszy się dużym zainteresowaniem, przyćmił nasz nowy kolor okleiny: dąb jesienny. Wskazuje to na ocieplenie klimatu w urządzanych wnętrzach. Znanym z dobrego stylu Włochom najbardziej przypadły do gustu klasycznie proste drzwi wewnętrzne Norma Decor 1 w tej właśnie okleinie.

          

Po prostu przesuń się

Dużym uznaniem mediolańczyków odwiedzających targi cieszyły się także drzwi wewnętrzne przesuwne naścienne.
Wszystko dzięki temu, że jest to rozwiązanie, które pozwala dobrze zagospodarować przestrzeń, a jednocześnie jest łatwe w zastosowaniu, możliwe do zainstalowania nie tylko podczas dużego remontu, ale właściwie w każdej chwili.

Te drzwi wewnętrzne przykuły uwagę

Wśród drzwi, które przykuwały uwagę były także skrzydła Lago i Pasaro – premierowo zaprezentowane na terenie Italii w najnowszych okleinach z oferty INVADO, czyli wspomnianym już kolorze dąb jesienny, ale także wiosenny, zimowy oraz modrzew syberyjski. Włochom spodobały się również drzwi wewnętrzne z kolekcji Larina i Capena Inserto. Zainteresowaniem kupujących cieszą się zarówno w wersjach bezprzylgowych, jak i przylgowych.