null
     

Kolekcja LAGO – nowość 2019

W swojej ofercie INVADO ma ponad 200 modeli drzwi, co nie oznacza, że osiadamy na laurach. Wręcz przeciwnie! Śledzimy trendy, testujemy nowe rozwiązania, pytamy naszych klientów o opinie i wdrażamy nowe kolekcje.

W 2019 roku jedną z trzech naszych nowości jest kolekcja LAGO.

LAGO – lekkość i świeżość

Kolekcja skrzydeł modułowych LAGO to doskonałe połączenie lekkości projektu z pewną dozą aranżacyjnego szaleństwa, ukrytego w deszczułkach przywodzących na myśl tak lubiane drewniane żaluzje.

Dodatkowym atutem aranżacyjnym LAGO jest możliwość wyboru wielkości przeszkleń, w zależności od tego, jaki efekt końcowy chcemy osiągnąć. Jeśli nie potrzebujemy doświetlania wnętrza, a jedynie zależy nam na dodaniu małego elementu uatrakcyjniającego nasze drzwi, możemy wprowadzić wąskie i subtelne przeszklenia pomiędzy deszczułkami ( LAGO 2 i LAGO 3 ).
W przypadku, gdy potrzebujemy więcej światła we wnętrzu lub po prostu chcemy dodać naszym drzwiom lekkości, postawmy na LAGO 4, w której to wersji, oprócz wąskich przeszkleń, w centralnym punkcie drzwi została zaprojektowana szersza szyba.
W obu przypadkach wykorzystujemy bezpieczne szkło hartowane Satinato.

         

Rodzaje oklein i kolorystyka

Drzwi w kolekcji LAGO dostępne są w 6 rodzajach oklein: ENDURO, ENDURO 3D, ENDURO PLUS, ECO-FORNIR FORTE, ECO-FORNIR laminat CPL oraz w okleinie RYFLOWANEJ, w łącznie 22 kolorach.
Okleinę dobieramy zwracając uwagę na intensywność użytkowania oraz dostępność koloru, który spełni nasze oczekiwania o wymarzonym wnętrzu.

Cena: od 479 zł. netto