null
     

Niedrogie drzwi do przytulnego wnętrza

niedrogie drzwi

W wielu sytuacjach naszego życia i z różnych powodów ważna jest dla nas cena, a konkretnie to, żeby była niska. I to pod jej kątem wybieramy produkty, również te wyposażenia wnętrz.
Czy to oznacza, że skazani jesteśmy na niską jakość i niezbyt estetyczne wykonanie? Czy niska cena oznacza dla nas gorsze produkty?

To stereotyp, który nadal funkcjonuje wśród nas i niekoniecznie ma wiele wspólnego z prawdą. Niska cena może iść w parze z dobrą jakością i cieszącą oko estetyką. Potwierdzają to drzwi Norma Decor.

niedrogie drzwi
Drzwi Norma Decor 2

Dla kogo?

Niedrogie drzwi Norma Decor to idealne drzwi dla inwestorów oraz osób, które szukają niedrogich i solidnych drzwi wewnętrznych. Charakteryzują się one wysoką estetyką i dobrą jakością, a przy tym, dzięki swojemu zróżnicowanemu wzornictwu sprawiają, że każde pomieszczenie nabiera ?domowego? charakteru.

niedrogie drzwi
Drzwi Norma Decor 1

6 modeli, 5 rodzajów oklein, 28 kolorów

Kolekcja drzwi Norma Decor to 6 różnych modeli, z przeszkleniami lub bez. Przeszklenia większe lub mniejsze, kwadratowe, prostokątne lub z fantazyjną falista linią górnej jego części, a nawet bulaj. To bezsprzecznie duży wybór drzwi w ekonomicznej cenie.

Każdy z modeli skrzydeł kolekcji Norma Decor dostępny jest w 5 rodzajach oklein, łącznie w 28 kolorach.
Szeroki wybór wzornictwa i kolorystyki to przede wszystkim, dla osób, które dokonują zakupu, swobodny wybór odpowiadającej wersji skrzydeł.

Norma Decor to klasyczne niedrogie drzwi płaskie. Ich rama wykonana jest z płyty MDF, a wypełnienie to tzw. plaster miodu lub płyta wiórowa otworowa. Okleina, dzięki temu, że łączona jest wewnątrz krawędzi przylgi, nie rozwarstwia się i jest trwalsza. W tej kolekcji skrzydła okleinowane pojedyncze dostępne są w szerokościach od “60” do “110”, natomiast podwójne od “120” do “200”, dzięki czemu odnajdą się w większości standardowych pomieszczeń.
Zaokrąglone krawędzie pionowe skrzydeł Norma Decor sprawiają, że drzwi są bardziej bezpieczne dla użytkowników.

Drzwi Norma Decor z bulajem

Cena: od 165,00 zł netto