null
     

Szklane drzwi wewnętrzne do sypialni

szklane drzwi wewnętrzne

Sypialnia to nasze miejsce odpoczynku. Bardzo intymne, kojarzące się ze spokojem i bezpieczeństwem. Wybór drzwi wewnętrznych, które będą prowadziły do tego miejsca ma niebagatelne znaczenie, gdyż przyczyniać się będzie do panującej tam atmosfery.

Czy zatem szklane drzwi wewnętrzne w ogóle mają szanse zostać wybranymi jako te, które prowadzić będą do naszej sypialni? Oczywiście. Jeśli zależy nam na doświetleniu tego pomieszczenia, a jednocześnie na zachowaniu intymności, wcale nie musimy rezygnować ze szkła.

Drzwi wewnętrzne z przeszkleniami

Jednym z możliwych wyborów są drzwi wewnętrzne z mniejszymi lub większymi przeszkleniami wypełnionymi nieprzeźroczystą szybą satinato. Dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze będzie rozjaśnione i optycznie wyda się większe, a pomieszczenie nie straci na poczuciu intymności.

Drzwi wewnętrzne z przeszkleniami Gemini
INVADO. Drzwi Gemini

Dodatkowo możemy decydować o wielkości oraz ilości przeszkleń, co zdecydowanie wpłynie na nasze poczucie bezpieczeństwa. Możemy wybrać jedno lub dwa przeszklenia, możemy wybrać modele drzwi z przeszkleniami bardzo wąskimi lub szerszymi. Dzięki dużemu wyborowi na pewno uda nam się znaleźć takie, które spełnią nasze oczekiwania.

Drzwi wewnętrzne z przeszkleniami Capena Inserto
INVADO. Drzwi Capena Inserto

Szklane drzwi wewnętrzne

A czy szklane drzwi wewnętrzne sprawdzą się w sypialni? Jeśli bardzo nam zależy na takim rozwiązaniu, bo lubimy dużo szkła oraz szklane drzwi pięknie wpiszą się w aranżację naszych wnętrz, nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać takie rozwiązanie. Dzięki użytej w szklanych drzwiach Amber mlecznej szybie skrzydła te w pełni oddzielą pomieszczenie, zapewniając tak potrzebne w sypialni poczucie intymności.

Szklane drzwi wewnętrzne Amber
INVADO. Szklane drzwi wewnętrzne AMBER

Pamiętaj, że Twoje wnętrza są Twoje, co oznacza, że to Ty decydujesz o tym, co się w nich znajdzie. I jeśli zapragniesz, by do sypialni prowadziły szklane drzwi, niech tak właśnie się stanie.