null
     

Szklane drzwi – więcej światła we wnętrzu

Szklane drzwi Amber to doskonała propozycja dla pięknych wnętrz nie tylko na jesienno – zimowy czas, kiedy każdy promień słońca wpadający do domu jest na wagę złota.

Szkło we wnętrzu

Szkło wykorzystywane w różnorakich aranżacjach przestrzeni, zyskuje coraz więcej zwolenników. I choć jest surowe, i raczej zimne w swej naturze, w połączeniu z domowym wnętrzem tworzy niepowtarzalny nastrój. Pasuje zarówno jako uzupełnienie nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeni, ale dobrze przełamuje także klasyczny design.

Amber – przeźroczyste szkło hartowane

Drzwi z kolekcji Amber (12 modeli) wykonane są ze szkła hartowanego przeźroczystego oraz Satinato o grubości 8 mm, które cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia – jest 7-krotnie bardziej wytrzymałe niż tradycyjne szkło. Nawet jeśli zostanie uszkodzone, rozbija się na drobne części o zaokrąglonych kształtach krawędziach, wykluczając możliwość skaleczenia. Część szklaną wypełniają zdobienia uzyskane metodą sitodruku oraz graweru, mające postać różnorakich ornamentów, które każdorazowo wybiera klient. Drzwi dobrze prezentują się z drewnianą ościeżnicą (tu do wyboru stała lub regulowana), która nieco łagodzi surowość tafli. Dodatkowo pamiętajmy, że szkło rozprasza promienie słoneczne. Zyskujemy więc dodatkowy efekt dekoracyjny – wnętrze nabiera ciepłego blasku. Drzwi są dostępne w wymiarach 600-900 mm x 2027 mm. Dobrze komponować się będą z klamką Invado oraz klamką Prado.

Szklane drzwi – jeszcze więcej światła we wnętrzu

Drzwi szklane to również idealne rozwiązanie do wnętrz, które chcemy doświetlić, ponieważ pozwalają swobodnie rozprzestrzeniać się światłu. Dostępne są w różnym stopniu przezroczystości, dzięki czemu sprawdzą się także w pomieszczeniach, od których oczekujemy intymności. W tym przypadku zamiast szyby przezroczystej możemy wybrać szybę satynową, mleczną, która nie pozwala dostrzec, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. – Wewnętrzne drzwi szklane Amber to aż dwanaście modeli o różnym stopniu przezroczystości i unikatowym wzornictwie. Zarówno nowoczesnym, minimalistycznym, jak i bardziej zdobnym, bogatym w ornamenty. Dzięki temu każdy, kto chciałby mieć drzwi szklane, wybierze te dla siebie najlepsze – podkreśla A. Hucz z Invado