null
     

Trendy dodatki 2020

Dodatki tworzą klimat wnętrza. To dzięki nim zaznaczmy jego indywidualność i odciskamy naszą osobowość. Modne akcesoria sprawiają, że nasze wnętrza są zarówno ?na czasie?, jak i w zgodzie z naszymi wnętrzarskimi gustami.

Co zatem jest modne teraz? Jakie dodatki królują we wnętrzach roku 2020? Zobaczcie i wybierzcie coś dla siebie.

Classic blue

Classic blue został ogłoszony przez instytut Pantone kolorem roku 2020. To kolor klasyczny i elegancki. Dodatki w tym kolorze wprowadzają do wnętrz motyw nieba, szerokiego horyzontu i pięknie podkreślają urodę pomieszczeń.
Czasami wystarczy jeden element, by pokój nabrał innego charakteru. To może być obraz, wazon, poduszki na kanapie, zasłona albo dywan. Tak subtelnie dobrane dekoracje nadadzą naszemu wnętrzu charakter, a nas wprowadzą w świat modnych dodatków 2020.

INVADO. Drzwi Capena Inserto

Neo mint

Dla tych, którym nie odpowiada Classic blue, a chcą być na czasie z kolorystycznymi dodatkami do wnętrz na rok 2020, zaproponowany został Neo mint. Ten świeży miętowy kolor dobrze wpływa na samopoczucie i dodaje wnętrzu lekkości.
Ściany, płytki w łazience czy dodatki w tym kolorze wprowadzą do naszego mieszkania delikatny powiew wiosny.

INVADO. Drzwi Gemini

Neo mint to kolor ziemi, natury. Doskonale łączy się z bielą, drewnem, brązem, szarością czy czernią. Jego obecność w mieszkaniu wprowadza nutę świeżości, tak potrzebnej nam zwłaszcza na wiosnę.

Złoto

Dla minimalistów i dla tych, którzy lubią na bogato. Złote dodatki sprawdzą się w wielu wnętrzach.
Nadadzą im blasku, dodadzą blichtru. Złoto doskonale komponuje się zarówno z Classic blue jak i Neo mint. Dodatkowo świetnie sprawdza się w towarzystwie szarości, bieli i czerni.
Figurki, świeczniki, ramki do zdjęć czy obrazów, lustra. Złoty kolor przyciągnie do nich wzrok.

Dodatki w  stylu afrykańskim

Dodatki w stylu afrykańskim zawładnęły wnętrzami. Oryginalne, afrykańskie maski różnej wielkości, obrazy z afrykańskimi motywami, wolnostojące figurki z egzotycznego drewna, tkaniny ozdobione zwierzęcymi motywami, poduszki w zebrze paski bądź narzuty w lamparcie cętki.
Dodatki i kolory przywodzące na myśl Czarny Ląd wprowadzają do wnętrz odważne i oryginalne wzory i ciepłe kolory. I każdy z nas może sobie odtworzyć małą namiastkę afrykańskiego klimatu w swoim domu.

INVADO. Drzwi Bianco Sati