• pl
  • en
  • de
  • ru
  • el
  • sk
  • fr

INVADO już po Targach Made Expo w Mediolanie 13-16.03.2019

 

MADE expo dyktuje trendy...

Kolejne mediolańskie Targi Made Expo za nami, a tym samym owocny czas spotkań z naszymi włoskimi, i nie tylko, kontrahentami.
 
 
 
 
Targi Made Expo w słynnej Fiera Milano Rho to jedno z największych wydarzeń branży budowlanej w Europie. - Tegoroczną, szóstą edycję targów odwiedziło 211105 gości, dlatego mediolańskie targi to doskonała okazja do spotkań z klientami, a także szansa na poznanie nowych kontrahentów. Zwłaszcza, że propozycje INVADO przypadły odwiedzającym do gustu - mówi dyrektor eksportu INVADO, Jarosław Kaczorowski. Prezentowaliśmy również nowości produktowe drzw wewnętrze - modułowei takie, jak LAGO, PASARO czy ARTANO


Kolekcja drzwi wewnętrznych - modułowych LAGO - NOWOŚĆ 2019 - W nowym dekorze
 
       
 
Kolekcja drzwi wewnętrznych - modułowych PASARO - NOWOŚĆ 2019.  W nowym dekorze: Modrzew syberyjski. 
 
       
 
Kolekcja drzwi wewnętrznych - modułowych  ARTANO - NOWOŚĆ 2019.  W nowym dekorze: Dąb wiosenny. 
 
 
 
 

Największym zainteresowaniem cieszyły się klasyczne drzwi Norma Decor 1 w premierowej okleinie: dąb jesienny. W związku z tym, że Mediolan należy do europejskich dyktatorów mody, także w zakresie wzornictwa przemysłowego, ten kierunek w architekturze wnętrz będzie zapewne obowiązywał w najbliższych sezonach.
 
Kolekcja drzwi wewnętrznych - płaskich  NORMA DECOR.  W nowym dekorze: Dąb jesienny. 
 
 
            
 
 
 
 
Uznanie wśród odwiedzających zdobył także system przesuwny naścienny.  Wszystko dzięki temu, że jest to rozwiązanie, które pozwala dobrze zagospodarować przestrzeń, a jednocześnie jest łatwe w zastosowaniu, możliwe do zainstalowania nie tylko podczas dużego remontu, ale właściwie w każdej chwili. 
 
 
 
 
Wśród drzwi wewnętrznych, które przykuwały uwagę były także skrzydła Lago i Pasaro. - Premierowo pokazaliśmy je  w najnowszych okleinach z oferty INVADO, w kolorach: dąb jesienny, dąb wiosenny, dąb zimowy oraz modrzew syberyjski – opowiada J. Kaczorowski.  Włochom spodobały się również drzwi wewnętrznych z kolekcji  Larina i Capena Inserto, zarówno w wersji bezprzylgowej jak i tej z przylgą.