• pl
  • en
  • de
  • ru
  • el
  • sk
  • fr

INVADO partnerem projektu Roberta Koniecznego

Marzenia o kupnie gotowego domu, który pasowałby idealnie na każdą działkę budowlaną, spełniał oczekiwania całej rodziny i jeszcze kusił rozsądną ceną, stały się realne.

 

Indywidualny Dom TypOwy to wynik pracy nad pomysłem na ekologiczny dom z drewna, o nowoczesnej bryle, opartej na profesjonalnym projekcie. Dom dla poszukujących czegoś niebanalnego, w cenie zbliżonej do domu katalogowego, dla ludzi z poczuciem smaku, których nie stać na projekt indywidualny, a chcieliby mieszkać wygodnie, funkcjonalnie, estetycznie a zarazem oszczędnie. Według koncepcji światowej sławy architekta – Roberta Koniecznego, powstał pierwszy dom jednorodzinny, który odpowiada tej ambitnej wizji.

 

Indywidualny i uniwersalny

 

Innowacyjny Dom TypOwy powinien pasować na prawie każdą działkę, a jednocześnie odpowiadać upodobaniom prawie każdego człowieka. W odpowiedzi na potrzebę osiągnięcia możliwie największej uniwersalności, zaproponowany został dom na planie koła. Według głównego projektanta domu modelowego, Roberta Koniecznego z KWK Promes Architekci, siłą projektu na planie koła jest to, że w miarę łatwo można go modyfikować. W zależności od warunków, dom może mieć różną liczbę kondygnacji, kształt dachu, wykończenie elewacji, rozkład i liczbę pomieszczeń we wnętrzach. Forma ściętego, ociosanego pnia łatwo wpasowuje się w otoczenie. Dom można swobodnie obracać względem stron świata i drogi, nie zmieniając linii zabudowy ani fundamentów, w zależności od tego jak chcemy oświetlić wnętrze i jakie widoki z okien są najbardziej pożądane; jakie usytuowanie będzie najlepsze da energooszczędności domu.

 

Drzwi INVADO wizytówką nowatorskiego wnętrza

 

Firma INVADO zaproponowała do projektu indywidualnego Domu TypOwego drzwi bezprzylgowe, lakierowane PLANO w kolorze białym wraz z klamkami INVADO. Pozbawione tradycyjnej przylgi, zamykają się dzięki indywidualnie regulowanej ościeżnicy. Ten prosty a zarazem luksusowy model przeznaczony jest dla wszystkich, którzy lubią przekraczać granice designerskiego standardu i odważnie decydują się na niebanalne rozwiązania aranżacyjne. - Zależało nam na jasnych i czystych wnętrzach. Matowa biel i schowane zawiasy drzwi oraz proste klamki służą temu celowi. Jestem bardzo zadowolony z ostatecznego efektu – tak o zaproponowanych przez INVADO drzwiach mówi architekt Robert Konieczny.
Więcej informacji na http://www.dom-nowywymiar.pl/
Rzut - KWK Promes
Wizualizacje - Ogrodownia
Zdjęcia - Para image & word

 

Dom Typowy APLANO Lakierowane

 

Wizualizacja 1

 

saloon

 

Invado dom typowy 3Invado dom typowy 2Invado dom typowy 1