• pl
  • en
  • de
  • ru
  • el
  • sk
  • fr

Invado z tytułem DOBRA MARKA i MARKA DEKADY

Szanowni Państwo,

 
Z wielką radością chcemy podzielić się z Państwem informacją dotyczącą zdobycia przez Firmę i markę INVADO tytułu DOBRA MARKA 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Drzwi wewnętrzne.
 
Wyróżnienie to przyznawane jest innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. 
W ramach Programu, już po raz dziesiąty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek oraz ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów. 
 
Kolejnym wyróżnieniem, którym chcielibyśmy się z Państwem podzielić jest tytuł: MARKA DEKADY. Jest on przeznaczony dla marek, które otrzymywały wysokie noty w Programie Dobra Marka w latach 2009 – 2019.  
 
 
 
 
 
Wspomniane sukcesy to ogromna zasługa naszych pracowników, którzy na co dzień, poprzez swoją solidną pracę  i zaangażowanie, troszczą się o pozycję marki INVADO na polskim i światowych rynkach. Swoje podziękowania za wymienione osiągnięcia kierujemy także na ręce Państwa – naszych Dystrybutorów. Zdajemy sobie sprawę, że bez Państwa wsparcia i lojalnych relacji handlowych, nie udałoby się nam uzyskać takiej pozycji na rynku. 
 
Mamy nadzieję, że otrzymane tytuły i wyróżnienia sprawią, że drzwi i produkty INVADO będą jeszcze bardziej rozpoznawalne wśród naszych wspólnych Klientów, a tym samym będą wspierać prowadzone działania handlowe, przekładając się na rozwój Państwa Firm, czego Państwu i sobie życzymy z całego serca. 
 

Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami.