• pl
  • en
  • de
  • ru
  • el
  • sk
  • fr
  • sl

Dla mediów

 

 

Służymy pomocą w zakresie wypowiedzi specjalistycznych, opinii, komentarzy. Z chęcią odpowiemy na zapytania mediów. Udostępnimy zdjęcia packshotowe oraz aranżacyjne. Zachęcamy również do skorzystania z podpowiedzi wnętrzarskich zawartych na naszym BLOGU.

 

Kontakt:

Karolina Hucz

Tel. 600 - 830 - 656

khucz@intro.media.pl

 

Pobierz logo INVADO
Pobierz logo INVADO
ksiega wizualizacji

 

 

NOWE TECHNOLOGIE INVADO NA TARGACH BATIMAT / 2019-11-25  

 

Rozwiązania zaprezentowane przez naszą firmę podczas tegorocznych Targów Batimat w Paryżu, spotkały się z dużym zadowoleniem Klientów. Biorąc pod uwagę nowe relacje handlowe oraz zainteresowanie sprzedażowe, targi możemy uznać za niezwykle udane.

Pobierz artykuł i zdjęcia>

UNIWERSALNA, PIĘKNA I ZAWSZE MODNA BIEL. / 2019-10-25  

 

Wybór koloru drzwi do naszych wnętrz to jeden z większych dylematów, przed którymi staje każdy, kto dokonuje ich zakupu.  Możliwości jest tak wiele.  Buk? Jesion? Sosna? A może dąb? Odcień jasny, a może ciemniejszy? Czy kolor powinien pasować do podłogi? A może do stolarki okiennej? 

Jeśli dylematów przybywa i trudno się zdecydować, warto postawić na uniwersalizm i wybrać drzwi w kolorze bieli.
Dobra Marka 2019 dla INVADO / 2019-09-30  

 

Dobra Marka 2019 dla INVADO w kategorii Drzwi wewnętrzne
 
Rokrocznie, od 2009 roku, Redakcja Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita przyznaje wyróżnienie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

 

Pobierz artykuł i zdjęcia> 

OKLEINOWE ABC / 2019-08-29  

 

Zakup drzwi wiąże się z dokonaniem kilku wyborów: wzoru skrzydeł, rodzaju przeszklenia, koloru, czy rodzaju zastosowanej okleiny. 

By ułatwić ten ostatni prezentujemy zasadnicze typy oklein, aby sprawnie poruszać
się w gąszczu ofert.
                              

Pobierz artykuł i zdjęcia>

NIC NIE JEST WAŻNIEJSZE OD ŚWIATŁA / 2019-07-30  

 

Światło słoneczne to źródło życia. Nie możemy się bez niego obejść.
Od niego zależy nasz rozwój, samopoczucie i zdrowie. 
Starajmy się, by naturalnego światła było w naszych wnętrzach jak najwięcej.
                        

 

WYBIERAMY DRZWI DO POKOJU DZIECKA / 2019-06-28  

 

Jeśli w naszej rodzinie są dzieci, mniejsze lub większe, to urządzając mieszkanie lub dom staniemy przed wyborem drzwi nie tylko do łazienki czy sypialni, lecz również tych, które prowadzić będą do dziecięcego pokoju. I z wielu powodów nie będzie to wybór łatwy. Mają być bezpieczne. Wytrzymałe. Estetyczne. I muszą pasować do pozostałych drzwi w naszym M. Czy da się to połączyć?

 Pobierz artykuł i zdjęcia>

IDEALNE DO WYDZIELANIA DOMOWYCH PRZESTRZENI - DRZWI ŁAMANE / 2019-05-13  

 

Czasami nachodzi nas wielka ochota na to, by dokonać zmian w naszym mieszkaniu. Mamy dość dostawiania kolejnych szafek i montowania półek, na których i tak nie mieszczą się już nasze rzeczy. Albo denerwuje nas bałagan w szafie, bo na nic już nie ma miejsca. 

Marzy nam się nowa organizacja przestrzeni, która pomoże nam zapanować nad narastającym chaosem. I może nawet znalazłoby się miejsce na wydzielenie takich miejsc, tylko co z drzwiami? 

Pobierz artykuł i zdjęcia> 

 
DRZWI Z PRZESZKLENIAMI - DOBRY PATENT NA LEKKĄ I PRZYJAZNĄ ARANŻACJĘ WNĘTRZA / 2019-04-15  

 

Drzwi z przeszkleniami to dobry patent na lekką i przyjazną aranżację wnętrza. Pozwalają zachować podział między poszczególnymi pomieszczeniami w domu, a jednocześnie wpuszczają do wnętrza światło i poczucie przestrzeni.

Pobierz artykuł i zdjęcia>

CZY DRZWI WEWNĘTRZNE NA PEWNO SĄ NAM POTRZEBNE? / 2019-04-15  

 

Łączyć, a nie dzielić. Oto dewiza projektantów open space’ów, czyli otwartej przestrzeni, która z biur coraz częściej przenoszona jest do domowych aranżacji.

Pobierz artykuł i zdjęcia>

WNĘTRZARSKIE REWOLUCJE / 2019-04-15  

 

Czasem nie trzeba wiele, by zupełnie odmienić swoje wnętrze, dopasowując je do najnowszych aranżacyjnych trendów.

Urządzając dom lub mieszkanie warto postawić na uniwersalną bazę, która pozwoli na szybkie metamorfozy. Oto opcja dla tych, którzy lubią aranżacyjne rewolucje i chcą podążać za aktualnymi trendami w dekorowaniu wnętrz.