• pl
  • en
  • de
  • ru
  • el
  • sk
  • fr

Dla mediów

 

 

Służymy pomocą w zakresie wypowiedzi specjalistycznych, opinii, komentarzy. Z chęcią odpowiemy na zapytania mediów. Udostępnimy zdjęcia packshotowe oraz aranżacyjne. Zachęcamy również do skorzystania z podpowiedzi wnętrzarskich zawartych na naszym BLOGU.

 

Kontakt:

Karolina Hucz

Tel. 600 - 830 - 656

khucz@intro.media.pl

 

Pobierz logo INVADO
Pobierz logo INVADO
ksiega wizualizacji

 

 

Nowości INVADO 2021 / 2021-03-22  

 

INVADO nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, które odpowiedzą na wnętrzarskie trendy oraz zmieniającą się estetyczną wrażliwość klientów.
Nowości 2021 – Aversa i Corato – są wynikiem tych poszukiwań.  

 

Pobierz artykuł i zdjęcia>

 
Więcej szkła / 2020-12-07  

 

Nowoczesne aranżacje, wnętrza w minimalistycznym stylu, przestrzenie, w których brakuje światła – to tylko niektóre z przypadków, gdy wybieramy drzwi z dużą ilością przeszkleń.

Pobierz artykuł i zdjęcia>

Drzwi tworzące styl wnętrza / 2020-10-21  

 

Drzwi wewnętrzne nie spełniają już tylko funkcji użytkowej, pozwalającej na oddzielenie jednego pomieszczenia od drugiego, choć oczywiście to ich zadanie podstawowe.
 
Mają też niebagatelne znaczenie w tworzeniu aranżacji wnętrza, jego stylu i klimatu.
                          

 

 

Drzwi do zadań specjalnych / 2020-09-09  

 

Są w naszych domach takie pomieszczenia, np. garaż czy kotłownia, które ze względu na ich specyfikę warto zaopatrzyć w drzwi specjalne, w tych przypadkach odporne na wysoką temperaturę i promieniowanie drzwi przeciwpożarowe.

 
I o nich właśnie jest nasz tekst :-).
 
Sypialnia w dobrym stylu, czyli praktyczne wskazówki wyboru drzwi / 2020-07-24  

 

Sen w życiu człowieka jest niezwykle ważny. Dlatego wystrój sypialni powinien sprzyjać odpoczynkowi. Aranżując tę przestrzeń, warto zwrócić uwagę na każdy jej element, w tym także na drzwi.

 

Drzwi przesuwne - nowy wymiar wnętrza / 2020-06-30  

 

 Zastosowanie we wnętrzach drzwi przesuwnych pozwala na optymalnie wykorzystanie przestrzeni, gdyż są one bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie nie ma jej zbyt wiele. Umożliwiają łączenie i dzielenie wnętrz wtedy, gdy tego potrzebujemy. Są wygodne i estetyczne. Drzwi przesuwne. Co warto o nich wiedzieć?


Pobierz artykuł i zdjęcia >

Listwy przypodłogowe - funkcjonalność i estetyka / 2020-04-27  

 

Listwy przypodłogowe to nieodzowny i ważny element wykończenia każdego wnętrza.  

To nie tylko estetyka, lecz przede wszystkim funkcjonalność. 
Jaką zatem rolę spełniają listwy przypodłogowe i dlaczego warto zaplanować ich zakup i montaż?
 
Mirror, czyli dwa w jednym / 2020-03-18  

 

Czy drzwi mogą być czymś innym niż drzwiami? Czy można im dodać nową funkcjonalność tak, by obie połączyły się w zgrany duet? Co spowoduje, że  tak jednoznacznie określony produkt, obecny w każdym mieszkaniu i domu, nabierze nowego znaczenia i stanie się dizajnerską kropką nad i naszego wnętrza?


Pobierz artykuł i zdjęcia >

INVADO Gazelą Biznesu 2019 / 2020-02-24  

 

 „Gazele Biznesu” to zestawienie, które bardzo sobie cenimy  - mówi Marta Rzeszut, Prezes Zarządu INVADO Sp. z o.o. To kolejny raz, gdy znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Przyznane nam wyróżnienie jest świadectwem naszej wiarygodności oraz dynamicznego rozwoju. 

Pobierz artykuł i zdjęcia >

DOMOWE MIEJSCE PRACY / 2020-01-24  

 

Coraz więcej osób pracuje zdalnie, w swoich domach i potrzebują  we własnym domu miejsca, w którym będą mogli na krócej lub dłużej oddać się pracy.  O czym warto pamiętać planując stworzenie takiej przestrzeni?