• pl
  • en
  • de
  • ru
  • el
  • sk
  • fr
  • sl

Dla mediów

 

 

Służymy pomocą w zakresie wypowiedzi specjalistycznych, opinii, komentarzy. Z chęcią odpowiemy na zapytania mediów. Udostępnimy zdjęcia packshotowe oraz aranżacyjne. Zachęcamy również do skorzystania z podpowiedzi wnętrzarskich zawartych na naszym BLOGU.

 

Kontakt:

Karolina Hucz

Tel. 600 - 830 - 656

khucz@intro.media.pl

 

Pobierz logo INVADO
Pobierz logo INVADO
ksiega wizualizacji

 

 

NIC NIE JEST WAŻNIEJSZE OD ŚWIATŁA / 2019-07-30  

 

Światło słoneczne to źródło życia. Nie możemy się bez niego obejść.
Od niego zależy nasz rozwój, samopoczucie i zdrowie. 
Starajmy się, by naturalnego światła było w naszych wnętrzach jak najwięcej.
                        

 

WYBIERAMY DRZWI DO POKOJU DZIECKA / 2019-06-28  

 

Jeśli w naszej rodzinie są dzieci, mniejsze lub większe, to urządzając mieszkanie lub dom staniemy przed wyborem drzwi nie tylko do łazienki czy sypialni, lecz również tych, które prowadzić będą do dziecięcego pokoju. I z wielu powodów nie będzie to wybór łatwy. Mają być bezpieczne. Wytrzymałe. Estetyczne. I muszą pasować do pozostałych drzwi w naszym M. Czy da się to połączyć?

 Pobierz artykuł i zdjęcia>

IDEALNE DO WYDZIELANIA DOMOWYCH PRZESTRZENI - DRZWI ŁAMANE / 2019-05-13  

 

Czasami nachodzi nas wielka ochota na to, by dokonać zmian w naszym mieszkaniu. Mamy dość dostawiania kolejnych szafek i montowania półek, na których i tak nie mieszczą się już nasze rzeczy. Albo denerwuje nas bałagan w szafie, bo na nic już nie ma miejsca. 

Marzy nam się nowa organizacja przestrzeni, która pomoże nam zapanować nad narastającym chaosem. I może nawet znalazłoby się miejsce na wydzielenie takich miejsc, tylko co z drzwiami? 

Pobierz artykuł i zdjęcia> 

 
DRZWI Z PRZESZKLENIAMI - DOBRY PATENT NA LEKKĄ I PRZYJAZNĄ ARANŻACJĘ WNĘTRZA / 2019-04-15  

 

Drzwi z przeszkleniami to dobry patent na lekką i przyjazną aranżację wnętrza. Pozwalają zachować podział między poszczególnymi pomieszczeniami w domu, a jednocześnie wpuszczają do wnętrza światło i poczucie przestrzeni.

Pobierz artykuł i zdjęcia>

CZY DRZWI WEWNĘTRZNE NA PEWNO SĄ NAM POTRZEBNE? / 2019-04-15  

 

Łączyć, a nie dzielić. Oto dewiza projektantów open space’ów, czyli otwartej przestrzeni, która z biur coraz częściej przenoszona jest do domowych aranżacji.

Pobierz artykuł i zdjęcia>

WNĘTRZARSKIE REWOLUCJE / 2019-04-15  

 

Czasem nie trzeba wiele, by zupełnie odmienić swoje wnętrze, dopasowując je do najnowszych aranżacyjnych trendów.

Urządzając dom lub mieszkanie warto postawić na uniwersalną bazę, która pozwoli na szybkie metamorfozy. Oto opcja dla tych, którzy lubią aranżacyjne rewolucje i chcą podążać za aktualnymi trendami w dekorowaniu wnętrz.

 
DRZWI ODPORNE NA WŁAMYWACZY / 2019-04-15  

 

Urządzając dom lub mieszkanie warto zawczasu pomyśleć o zabezpieczeniu go przed niechcianymi gośćmi, wybierając drzwi odporne na włamywaczy.


Pobierz artykuł i zdjęcia>

DOMOWE SPA, CZYLI URZĄDZAMY ŁAZIENKĘ / 2019-04-15  

 

Bez względu na to, czy wolimy szybki prysznic czy długą, odprężającą kąpiel, warto zadbać o to, by łazienka była naszym domowym SPA i centrum relaksu.
Sprzyjają temu aktualne trendy w urządzaniu łazienki, które bardziej zbliżają ją do pokoju kąpielowego niż sanitariatu bez duszy.

Pobierz artykuł i zdjęcia>

WNĘTRZARSKIE NOWINKI, CZYLI SPOSÓB NA MODNE MIESZKANIE / 2019-04-15  

 

Kolorowe ściany, drewno, rośliny, złoto już nie tylko w wydaniu barokowym, ale i w nowoczesnych wnętrzach oraz powrót bibelotów – oto tylko niektóre z wnętrzarskich nowinek, które w ostatnim czasie podbijają nasze serca.

 
OGRANICZA NAS TYLKO NASZA WYOBRAŹNIA / 2019-04-15  

 

Urządzanie własnego domu czy mieszkania to za każdym razem niesamowite wyzwanie, pełne zarówno radości, jak też wysiłku, który wkładamy w dobór wyposażenia. Szczególną uwagę przywiązujemy do tych elementów, które ze względów praktycznych i cenowych wymieniamy bardzo rzadko, a do których należą również drzwi.

Warto zatem pomyśleć o rozwiązaniach, które umożliwią nam stworzenie modnego wnętrza w naszym własnym stylu, a zarazem, gdy tego zapragniemy, pozwolą na dokonanie zmiany w prosty sposób, bez dużych nakładów finansowych.Rozwiązaniem tym może być niewidoczna ościeżnica Sara Pro oraz dedykowane jej drzwi Norma Decor od INVADO.