• pl
  • ru
  • sl

KONTAKT DLA MEDIÓW

 

 

Służymy pomocą w zakresie wypowiedzi specjalistycznych, opinii, komentarzy. Z chęcią odpowiemy na zapytania mediów. Udostępnimy zdjęcia packshotowe oraz aranżacyjne. Zachęcamy również do skorzystania z podpowiedzi wnętrzarskich zawartych na naszym BLOGU.

 

Kontakt:

Karolina Hucz

Tel. 600 - 830 - 656

khucz@intro.media.pl

 

 

Pobierz logo INVADO

Pobierz logo INVADO

ksiega wizualizacji
 

Materiały prasowe:

PASARO – DRZWI, KTÓRE ZOSTANĄ Z WAMI NA DŁUGO/ marzec 2019 

Wybierając drzwi do naszych wnętrz zwracamy uwagę zarówno na jakość ich wykonania, jak i na design, bo oprócz spełniania swojej funkcji użytkowej, drzwi stanowią ważny element aranżacyjny wnętrza. I najzwyczajniej w świecie muszą nam się podobać!

INVADO, obserwując najnowsze trendy, nieustannie ulepsza swoje kolekcje oraz wprowadza do oferty drzwi o wyróżniającym się wzornictwie.

Pobierz artykuł i zdjęcia>

 

KOLEKCJA LAGO – NOWOŚĆ 2019/ luty 2019

W swojej ofercie INVADO ma ponad 200 modeli drzwi, co nie oznacza, że osiadamy na laurach. Wręcz przeciwnie! Śledzimy trendy, testujemy nowe rozwiązania, pytamy naszych klientów o opinie i wdrażamy nowe kolekcje.

W 2019 roku jedną z trzech naszych nowości jest kolekcja LAGO.

 

 


 

OGRANICZA NAS TYLKO NASZA WYOBRAŹNIA/ styczeń 2019 

Urządzanie własnego domu czy mieszkania to za każdym razem niesamowite wyzwanie, pełne zarówno radości, jak też wysiłku, który wkładamy w dobór wyposażenia. Szczególną uwagę przywiązujemy do tych elementów, które ze względów praktycznych i cenowych wymieniamy bardzo rzadko, a do których należą również drzwi.

Warto zatem pomyśleć o rozwiązaniach, które umożliwią nam stworzenie modnego wnętrza w naszym własnym stylu, a zarazem, gdy tego zapragniemy, pozwolą na dokonanie zmiany w prosty sposób, bez dużych nakładów finansowych.Rozwiązaniem tym może być niewidoczna ościeżnica Sara Pro oraz dedykowane jej drzwi Norma Decor od INVADO.

Pobierz artykuł i zdjęcia>

 


 

WNĘTRZARSKIE NOWINKI, CZYLI SPOSÓB NA MODNE MIESZKANIE/ grudzień 2018

Kolorowe ściany, drewno, rośliny, złoto już nie tylko w wydaniu barokowym, ale i w nowoczesnych wnętrzach oraz powrót bibelotów – oto tylko niektóre z wnętrzarskich nowinek, które w ostatnim czasie podbijają nasze serca.

Pobierz artykuł i zdjęcia>

 


 

DOMOWE SPA, CZYLI URZĄDZAMY ŁAZIENKĘ/ listopad 2018

Bez względu na to, czy wolimy szybki prysznic czy długą, odprężającą kąpiel, warto zadbać o to, by łazienka była naszym domowym SPA i centrum relaksu. Sprzyjają temu aktualne trendy w urządzaniu łazienki, które bardziej zbliżają ją do pokoju kąpielowego niż sanitariatu bez duszy.

 

 


 

DRZWI ODPORNE NA WŁAMYWACZY/ październik 2018

Urządzając dom lub mieszkanie warto zawczasu pomyśleć o zabezpieczeniu go przed niechcianymi gośćmi, wybierając drzwi odporne na włamywaczy.Pobierz artykuł i zdjęcia>

 


 

WNĘTRZARSKIE REWOLUCJE/ wrzesień 2018

Czasem nie trzeba wiele, by zupełnie odmienić swoje wnętrze, dopasowując je do najnowszych aranżacyjnych trendów
 
Urządzając dom lub mieszkanie warto postawić na uniwersalną bazę, która pozwoli na szybkie metamorfozy. Oto opcja dla tych, którzy lubią aranżacyjne rewolucje i chcą podążać za aktualnymi trendami w dekorowaniu wnętrz.

Pobierz artykuł i zdjęcia> 

 


 

CZY DRZWI WEWNĘTRZNE NA PEWNO SĄ NAM POTRZEBNE?/ sierpień 2018

Łączyć, a nie dzielić. Oto dewiza projektantów open space’ów, czyli otwartej przestrzeni, która z biur coraz częściej przenoszona jest do domowych aranżacji.Pobierz artykuł i zdjęcia>

 


 

DRZWI Z PRZESZKLENIAMI – DOBRY PATENT NA LEKKĄ I PRZYJAZNĄ ARANŻACJĘ WNĘTRZA/ lipiec 2018 

 
Drzwi z przeszkleniami to dobry patent na lekką i przyjazną aranżację wnętrza. Pozwalają zachować podział między poszczególnymi pomieszczeniami w domu, a jednocześnie wpuszczają do wnętrza światło i poczucie przestrzeni.