• pl
  • en
  • de
  • ru
  • el
  • sk
  • fr

Dla mediów

 

 

Służymy pomocą w zakresie wypowiedzi specjalistycznych, opinii, komentarzy. Z chęcią odpowiemy na zapytania mediów. Udostępnimy zdjęcia packshotowe oraz aranżacyjne. Zachęcamy również do skorzystania z podpowiedzi wnętrzarskich zawartych na naszym BLOGU.

 

Kontakt:

Karolina Hucz

Tel. 600 - 830 - 656

khucz@intro.media.pl

 

Pobierz logo INVADO
Pobierz logo INVADO
ksiega wizualizacji

 

 

Sypialnia w dobrym stylu, czyli praktyczne wskazówki wyboru drzwi / 2020-07-24  

 

Sen w życiu człowieka jest niezwykle ważny. Dlatego wystrój sypialni powinien sprzyjać odpoczynkowi. Aranżując tę przestrzeń, warto zwrócić uwagę na każdy jej element, w tym także na drzwi.

 

Drzwi przesuwne - nowy wymiar wnętrza / 2020-06-30  

 

 Zastosowanie we wnętrzach drzwi przesuwnych pozwala na optymalnie wykorzystanie przestrzeni, gdyż są one bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie nie ma jej zbyt wiele. Umożliwiają łączenie i dzielenie wnętrz wtedy, gdy tego potrzebujemy. Są wygodne i estetyczne. Drzwi przesuwne. Co warto o nich wiedzieć?


Pobierz artykuł i zdjęcia >

Listwy przypodłogowe - funkcjonalność i estetyka / 2020-04-27  

 

Listwy przypodłogowe to nieodzowny i ważny element wykończenia każdego wnętrza.  

To nie tylko estetyka, lecz przede wszystkim funkcjonalność. 
Jaką zatem rolę spełniają listwy przypodłogowe i dlaczego warto zaplanować ich zakup i montaż?
 
Mirror, czyli dwa w jednym / 2020-03-18  

 

Czy drzwi mogą być czymś innym niż drzwiami? Czy można im dodać nową funkcjonalność tak, by obie połączyły się w zgrany duet? Co spowoduje, że  tak jednoznacznie określony produkt, obecny w każdym mieszkaniu i domu, nabierze nowego znaczenia i stanie się dizajnerską kropką nad i naszego wnętrza?


Pobierz artykuł i zdjęcia >

INVADO Gazelą Biznesu 2019 / 2020-02-24  

 

 „Gazele Biznesu” to zestawienie, które bardzo sobie cenimy  - mówi Marta Rzeszut, Prezes Zarządu INVADO Sp. z o.o. To kolejny raz, gdy znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Przyznane nam wyróżnienie jest świadectwem naszej wiarygodności oraz dynamicznego rozwoju. 

Pobierz artykuł i zdjęcia >

DOMOWE MIEJSCE PRACY / 2020-01-24  

 

Coraz więcej osób pracuje zdalnie, w swoich domach i potrzebują  we własnym domu miejsca, w którym będą mogli na krócej lub dłużej oddać się pracy.  O czym warto pamiętać planując stworzenie takiej przestrzeni?

ZAMEK MAGNETYCZNY - SPRZYMIERZENIEC DOMOWEGO SPOKOJU / 2019-12-19  

 

Dzięki nowym technologiom nasze wnętrza zyskują rozwiązania, które nie tylko są trwalsze czy bardziej estetyczne, lecz również sprzyjają domowemu spokojowi. 

Tak właśnie dzieje się w przypadku zamków magnetycznych do drzwi. 
                        
NOWE TECHNOLOGIE INVADO NA TARGACH BATIMAT / 2019-11-25  

 

Rozwiązania zaprezentowane przez naszą firmę podczas tegorocznych Targów Batimat w Paryżu, spotkały się z dużym zadowoleniem Klientów. Biorąc pod uwagę nowe relacje handlowe oraz zainteresowanie sprzedażowe, targi możemy uznać za niezwykle udane.

Pobierz artykuł i zdjęcia>

UNIWERSALNA, PIĘKNA I ZAWSZE MODNA BIEL. / 2019-10-25  

 

Wybór koloru drzwi do naszych wnętrz to jeden z większych dylematów, przed którymi staje każdy, kto dokonuje ich zakupu.  Możliwości jest tak wiele.  Buk? Jesion? Sosna? A może dąb? Odcień jasny, a może ciemniejszy? Czy kolor powinien pasować do podłogi? A może do stolarki okiennej? 

Jeśli dylematów przybywa i trudno się zdecydować, warto postawić na uniwersalizm i wybrać drzwi w kolorze bieli.
Dobra Marka 2019 dla INVADO / 2019-09-30  

 

Dobra Marka 2019 dla INVADO w kategorii Drzwi wewnętrzne
 
Rokrocznie, od 2009 roku, Redakcja Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita przyznaje wyróżnienie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

 

Pobierz artykuł i zdjęcia>