• pl
  • en
  • de
  • ru
  • el
  • sk
  • fr

Nowości w ofercie INVADO na rok 2017

 Szanowni Państwo

Z radością i dumą przedstawiamy Państwu kolekcje drzwi Invado na 2017 rok. Projektując nasze drzwi bierzemy pod uwagę aktualne trendy aranżacyjne, a jednocześnie zróżnicowane gusta naszych Klientów. Zależy nam na tym, by drzwi podkreślały charakter wnętrza, ale jednocześnie pozwalały na jego dowolne metamorfozy.
Nowoczesne wzornictwo stawia na minimalizm. Dlatego i on dominuje w naszych skrzydłach drzwiowych. Jednocześnie taki charakter drzwi pozwala na skomponowanie ich z bardziej tradycyjnym pomysłem na wnętrze, czy to w stylu skandynawskim, industrialnym, shabby chic, glamour, czy klasycznym. 
 
Skrzydła modułowe: Imperia, Vinadio, Fossano
 
Imperia to drzwi na miarę wnętrza. Z łatwością wpasują się do wnętrz w stylu skandynawskim, nowoczesnym, ale też klasycznym. Dostępne w wersji pełnej, z jednym, dwoma lub trzema przeszkleniami. Dzięki tej różnorodności idealnie sprawdzą się w gabinecie, sypialni, ale też w salonie i kuchni.
 
DRZWI IMPERIA
 
Vinadio to kolekcja, która dowodzi, że połączenie klasyki z nowoczesnością jest możliwe. Vinadio łączy w sobie stylową elegancję i lekkość. Duże światła pozwalają optycznie powiększyć i doświetlić przestrzeń.  
 
DRZWI VINADIO
 
Fossano to kolekcja drzwi, które dobrze będą wyglądały w klastycznie nowoczesnym wnętrzu, ale odnajdą się także w aranżacji eklektycznej, gdzie modernistyczne elementy łącza się z bardziej stylowymi. Klasyczne, duże przeszklenia same w sobie stanowią niebanalny element dekoracyjny.
 
DRZWI FOSSANO
 
Skrzydła płaskie: Parma, Averno i Salerno
 
Wąskie, prostokątne przeszklenia w kolekcjach drzwi Parma i Averno sprawiają, że to drzwi dla tych, którzy we wnętrzach cenią zasadę: mniej znaczy więcej. Można uczynić z nich flagowy przedmiot minimalistycznej aranżacji, ale wpasują się też w inny styl, w którym nie będą elementem dominującym.  
 
                                                                                   DRZWI PARMA
                   
 
                                                                                  DRZWI AVERNO
                   
 
Z kolei skrzydła z kolekcji Salerno to dobry wybór dla tych, którzy szukają mocnego akcentu we wnętrzu. To drzwi, które przykuwają uwagę, idealne do wnętrz modernistycznych.


                                                                                   DRZWI SALERNO
                   
 
We wszystkich naszych kolekcjach znajdują się drzwi pełne oraz z przeszkleniami, co pozwala, w ramach jednej kolekcji, dopasować drzwi do poszczególnych domowych pomieszczeń. Dodatkowo, każda z kolekcji dostępna jest w bardzo różnorodnej kolorystyce, dzięki czemu bez trudu dopasujemy drzwi do swojego wnętrza.
 
Nowa jakość w urządzaniu wnętrz
 
Wykonana z aluminium ościeżnica Sara Pro wprowadza zupełnie nową jakość w urządzaniu wnętrz. Niewidoczna gołym okiem sprawia, że przestrzeń nabiera lekkości. Idealna do minimalistycznych i nowoczesnych aranżacji. Dostępna w wersji zewnętrznej i wewnętrznej komponuje się z specjalnie dla niej przygotowanymi drzwiami Norma Decor 1, które można samodzielnie pomalować jak domową ścianę (w kolorze takim jak sąsiadująca z nimi ściana lub kontrastowym) i dowolnie modyfikować ten kolor, w zależności od pomysłu na wnętrze. 
 
                                                         DRZWI NORMA DECOR 1 NA OŚCIEŻNICY SARA PRO