• pl
  • en
  • de
  • ru
  • el
  • sk
  • fr

Wyróżnienia i Nagrody

 

 

MARKA INVADO = DOBRA MARKA 2021

Niezależne grono ekspertów potwierdziło, że produkty sygnowane logo INVADO cechują: jakość, zaufanie i renoma. Te trzy wytyczne decydują o tym, że wybrane marki znajdują się w gronie wyróżnionych brandów.  Jesteśmy dumni i wdzięczni. Przy okazji dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, którym nas obdarzacie wybierając drzwi INVADO do swoich wymarzonych wnętrz, Partnerom Handlowym za owocną współpracę, polecanie i wsparcie oraz wszystkim Pracownikom INVADO za wspólne budowanie dobrej marki na każdym z etapów jej powstawania.
 

INVADO - DOBRA MARKA 2019 i MARKA DEKADY 2009-2019

 

Wyróżnienie DOBRA MARKA przyznawane jest innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.
W ramach Programu, już po raz dziesiąty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek oraz ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów. Tytuł MARKA DEKADY jest przeznaczony dla marek, które otrzymywały wysokie noty w Programie Dobra Marka w latach 2009 – 2019.
 

 
 
 
INVADO na skrzydłach...
 
o odznaczenie jest dla nas szczególnie istotne. Podczas odświętnej gali z udziałem m.in. bp Jana Wieczorka, INVADO otrzymało Skrzydła św. Rafała Archanioła w kategorii: darczyńca, za wsparcie ośrodka rehabilitacyjnego w Rusinowicach.
 
Na działanie ośrodka rehabilitacyjnego w Rusinowicach od zawsze patrzymy z wielkim podziwem, ale i radością, ze względu na ilość dziejącego się tam dobra. Przyjeżdżają tu pacjenci z całej Polski z różnego rodzaju schorzeniami: z mózgowym porażeniem dziecięcym, z zespołem Downa, przepukliną oponowo-rdzeniową, różnymi dystrofiami, w stanach powypadkowych i pooperacyjnych, znajdując w Rusinowicach nie tylko profesjonalną pomoc, ale i życzliwą obecność personelu.
 

INVADO docenionym partnerem Dni Gminy Ciasna

Z wielką radością INVADO dołączyło do grona partnerów tegorocznych Dni Gminy Ciasna. Tym bardziej miło nam, że dzięki naszemu wsparciu zrealizowany został tak bogaty i zróżnicowany program trzydniowej imprezy. Dlatego w tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom, artystom oraz mieszkańcom gminy za stworzenie wyjątkowego klimatu podczas tego wydarzenia. Dziękujemy także władzom gminy za okolicznościowy dyplom będący dowodem docenienia wkładu INVADO w Dni Gminy Ciasna.

 

Stoisko INVADO nagrodzone

Zmiana stoiska INVADO na Międzynarodowe Targi BUDMA 2017 okazała się strzałem w dziesiątkę. Nowa forma zabudowań nie tylko przyciąga spojrzenia, ale jest także niezwykle funkcjonalna.

Dostrzegło to jury konkursowe, które przyznało nam nagrodę Acanthus Aureus. Statuetką tą wyróżniane są stoiska uznane za najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Jednocześnie dziękujemy firmie Budma IDEA EXPO MTP z Poznania, która w odpowiedzi na zapotrzebowanie INVADO zaprojektowała nasze stoisko.

 
 

Złoto dla Destino Unico

Destino Unico to drzwi, które się podobają. Widzimy to po zainteresowaniu klientów. Do pozytywnej opinii dołączyła się kapituła konkursu organizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2017, które przyznała naszym drzwiom Złoty Medal

 

Destino Unico to jedna z najpopularniejszych kolekcji INVADO w 2016 roku. Wyróżnia ją odważne zestawienie kolorów, które pozwala z rozmachem stworzyć intrygujące, stylizowane wnętrza. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, by to właśnie te drzwi zgłosić do prestiżowego konkursu „Złoty Medal”, organizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA. Naszą ocenę potwierdził Sąd Konkursowy, który pod przewodnictwem prof. dr hab. inż Józefa Jasiczaka, Dyrektora Instytutu Konstrukcji Budowalnych Politechniki Poznańskiej zdecydował się wyróżnić Złotym Medalem drzwi Desino Unico. (Przejdź do karty produktowej)

INVADO - Odpowiedzialny Przedsiębiorca

Z dumą informujemy, że na mocy certyfikatu o numerze 0002146 zostaliśmy włączeni do grona Odpowiedzialnych Przedsiębiorców jako firma, która aktywnie wspiera działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego.

Certyfikatem Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy odznaczane są firmy, które aktywnie działają na rzecz budowania społecznej odpowiedzialności biznesu, a jednocześnie stosują najwyższe standardy troski o środowisko naturalne, m.in. poprzez odpowiedzialne rozporządzanie zużytym sprzętem elektronicznym.

 

 

 

Gazela Biznesu dla INVADO

Dziennik „Puls Biznesu” po raz kolejny przyznał INVADO tytuł Gazeli Biznesu. Jest to ważne wyróżnienie w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

Coroczne rankingi powstają w Polsce już od 16 lat. Stoi za nimi szwedzka grupa wydawnicza Bonnier Press Group, która podobne zestawienia publikuje także w Szwecji, Danii, Austrii, Rosji, Estonii, na Łotwie i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.
 
Po raz pierwszy INVADO pojawiło się w rankingu Gazel Biznesu w 2009 roku – mówi Andrzej Majchrzak Prezes Zarządu INVADO. - Bardzo cenimy sobie obecność w tym zestawieniu, ponieważ podkreśla ono rolę, którą na rynku pełnią przedsiębiorstwa takie, jak INVADO - niekoniecznie bardzo duże, ale nowoczesne, otwarte, nastawione na rozwój, nierzadko z długą historią. Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni przez organizatorów za dynamiczny rozwój – podsumowuje.
 
 
Firma INVADO otrzymała nagrodę GAZELE BIZNESU w latach 2004, 2005, 2006, 2009, 2010, 2012, 2013, 2014, 2015, 2017, 2018 i 2019.
 
 
 
                                   Gazele biznesu 2004    Gazele Biznesu 2005    Gazele Biznesu 2006
 


INVADO Gepardem Biznesu 2015

Dynamiczny rozwój naszej firmy przyczynił się do zdobycia kolejnego ważnego wyróżnienia – tytułu Gepard Biznesu 2015. Został nam on przyznany w ramach jubileuszowej X edycji konkursu.

Tegoroczny ranking powstał na podstawie danych pochodzących od dwóch wywiadowni handlowych: InfoCredit oraz Bisnode. Zgromadziły one informacje o wynikach finansowych od ponad 30 tys. przedsiębiorstw. Do porównania wybierane były te firmy, które w latach 2013-2014 miały każdego roku znaczący wzrost i zysk netto. Analizę uzyskanych informacji przeprowadził Instytut Europejskiego Biznesu. Każda z branż była weryfikowana na podstawie innych kryteriów.
Tytuł Geparda Biznesu to prestiżowe wyróżnienie dla naszej firmy – mówi Andrzej Majchrzak, Prezes Zarządu INVADO. - Cieszymy się, kiedy nasze działania zostają zauważone i docenione. To także świetna motywacja do dalszej pracy nad wynikami i wizerunkiem marki – dodaje.
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- INVADO – gepard biznesu 2015”
 
 

Acanthus Aureus - BUDMA 2015

 

INVADO Sp. z o.o. po raz kolejny zostało nagrodzone statuetką Acanthus Aureus za najlepiej zaprojektowane stoisko wystawiennicze podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2015 (czytaj więcej)

 

INVADO – firma rekomendowana przez Związek Polskie Okna i Drzwi w roku 2014

Podczas V Kongresu Stolarki Budowlanej INVADO otrzymało rekomendację Związku Polskie Okna i Drzwi. Wyróżnienie to potwierdza silną pozycję naszej firmy.   (czytaj więcej)

 

INVADO – filar gospodarki na Śląsku

Filary Polskiej Gospodarki to prestiżowy ranking organizowany co roku przez „Puls Biznesu” i czołową agencję badawczą. INVADO za osiągnięcia z 2013 roku zajęło 3 miejsce wśród śląskich przedsiębiorstw.
 

Ranking „Pulsu Biznesu” spośród innych zestawień wyróżnia się tym, że bierze pod uwagę lokalne znaczenie poszczególnych firm. Ważna jest nie tylko wielkość przedsiębiorstwa i jego stabilność, ale także to, jakim firma jest pracodawcą, czy ma realny wkład w rozwój regionu, czy angażuje się w działania na rzecz lokalnych społeczności. Głównym założeniem rankingu jest wyróżnienie rozwojowych i stabilnych ekonomicznie przedsiębiorstw, które utożsamiają się ze swoim regionem. Dużą pomoc we wskazaniu zwycięzców stanowią samorządy terytorialne, które najlepiej orientują się w lokalnej sytuacji rynkowej.

 

Nagrodę za zajęcie 3 miejsca w rankingu Filary Polskiej Gospodarki w województwie śląskim  odebraliśmy w maju 2014 r. podczas  uroczystej gali. Tytuł jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale także mobilizacją do dalszych działań na rzecz regionu. 

  

INVADO -  Firma rekomendowana przez związek Polskie Okna i Drzwi w roku 2013.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2011

 

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland.
Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według D&B Poland. Wyróżnieni certyfikatem, to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

 

 

Acanthus Aureus - BUDMA 2013

 

INVADO Sp. z o.o. po raz kolejny zostało nagrodzone statuetką Acanthus Aureus za najlepiej zaprojektowane stoisko wystawiennicze podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2013 (czytaj więcej)

 

 

Produkt rekomendowany do konkursu "Dobry Wzór 2012" - Bianco FIORI 3 z szybą NERO

 

INVADO Liderem Nowych Technologii - 2012

 

 

Technologii INVADO, czyli innowacyjnej metodzie okleinowania drzwi, polegającej na łączeniu okleiny poza krawędzią przylgi, firma INVADO zawdzięcza tytuł LIDERA NOWYCH TECHNOLOGII 2012. (czytaj więcej)

 

Wyróznienie za zasługi dla województwa Śląskiego - 2011

Kryształowy profil 2011

INVADO Sp. z o.o.  zostało nagrodzone za osiagniecie wyrózniającego rozwoju firmy w latach 2007 - 2009

Acanthus Aureus - BUDMA 2010

 

Acantus Aureus Dyplon Ivnado Acantus Aureus statuetka mała

 

INVADO Sp. z o.o. zostało nagrodzone statuetką Acanthus Aureus za najlepiej zaprojektowane stoisko wystawiennicze podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2010. Nowoczesny design oraz wyróżniająca forma przestrzenna ekspozycji pozwoliły Spółce prześcignąć ponad 1300 konkurentów z 32 krajów.

 

Laur Konsumenta - ODKRYCIE ROKU 2009

 

Dyplom Laur Konsumenta INVADO Laur konsumenta

 

Marka INVADO została doceniona przez polskich konsumentów i uhonorowana prestiżowym godłem LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2009.

 

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2009

 

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2009

 

Produkowane przez firmę P.W. KOSZ Sp. z o.o. drzwi wewnętrzne AQUARIUS zyskały miano Produktu Nominowanego do Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

 

LIDER INNOWACJI 2008

 

LIDER INNOWACJI 2008 LIDER INNOWACJI 2008 - statuetka

 

Kapituła Konkursu Lider Innowacji przyznała P.W. KOSZ Sp. z o.o. tytuł Lidera Innowacji za projekt pt.: „Innowacyjna technologia opłaszczowania skrzydeł drzwi wewnątrzlokalowych”. Celem Konkursu jest promowanie przedsiębiorstw innowacyjnych wdrażających nowe rozwiązania technologiczne. Ponadto organizatorzy zakładają upowszechnienie dobrych praktyk w zakresie innowacji oraz zachęcenie przedsiębiorców do inwestowania w rozwój firmy poprzez unowocześnianie.