null
     

Invado – Otwieramy marzenia

“Otwieramy marzenia” to motto, które towarzyszy nam w codziennej dbałości o produkty. Chcemy otwierać marzenia wnętrzarskie naszych Klientów i zapraszać ich do wyjątkowego świata Invado, w którym jakość łączy się z estetyką oraz dbałością o każdy szczegół.

Oferowane przez nas rozwiązania łączą wysoką jakość z wyjątkowym designem i indywidualizmem. Dzięki czemu oferujemy szeroką gamę produktów, które charakteryzuje nowoczesny styl oraz solidne wykonanie, gdzie wspólnym mianownikiem jest dobra cena. Jeśli więc lubisz przebywać w stylowo zaaranżowanych powierzchniach, stawiasz na oryginalność i piękno detali, z pewnością docenisz produkty Invado ? drzwi na miarę Twojego wnętrza. Od lat twórczo patrzymy na stolarkę drzwiową, czerpiąc i jednocześnie wyznaczając nowe trendy.

O nas

Invado Sp. z o.o., należy do grupy Arbonia. Jest jednym z  największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się producentów drzwi wewnętrznych z ugruntowaną od lat pozycją na rynku. Specjalizuje się w produkcji drzwi wewnętrznych okleinowanych, szklanych oraz technicznych, wykorzystując m.in. opatentowaną metodę okleinowania, tzw. Technologię Invado. W ofercie znaleźć można również drzwi łamane i kompleksowe systemy przesuwne, a także dodatki: klamki, listwy przypodłogowe oraz profile i fronty meblowe. Invado prowadzi sprzedaż w kraju i za granicą, mając na względzie najwyższą jakość oraz dbałość o środowisko naturalne.

Technologia

Na europejskim rynku europejskim stolarki drzwiowej Invado wyróżnia się unikalną metodą okleinowania. Cechuje ją łączenie okleiny poza krawędzią przylgi. W ten sposób zwiększa się trwałość drzwi, które są zabezpieczone przed rozwarstwianiem materiału. Ponadto drzwi Invado posiadają zaokrąglone krawędzie, bezpieczne dla rąk dorosłych i dzieci. Produkty posiadają certyfikat Certyfikat ISO 9001:2009. Ich jakość potwierdzają liczne wyróżnienia m.in. Złoty Medal 2017 przyznany dla modelu drzwi Destino Unico, Certyfikat odpowiedzialnego przedsiębiorcy, Gazela Biznesu przynzwana w latach 2015, 2014, 2013, 2012, 2010, 2009, 2006, 2005,2004, Gepard Biznesu,  Laur Konsumenta ? Odkrycie Roku 2009 czy tytuł Lidera Nowych Technologii 2012.

Unikalne cechy produktu

W produkcji drzwi wewnętrznych stosujemy opatentowaną metodę okleinowana, czyli tzw. Technologię Invado. Polega ona na łączeniu okleiny wewnątrz krawędzi przylgi, co zabezpiecza materiał przed rozwarstwieniem, wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. 

Jakość ponad wszystko

Jakość naszych wyrobów potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty, w tym m.in. Certyfikat ISO 9001:2009. Jesteśmy firmą rekomendowaną przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Możemy pochwalić się Laurem Konsumenta ? Odkrycie Roku 2009 oraz tytułem Lidera Nowych Technologii 2012.