Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

Fax +48 /34/ 35 35 602

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Czas jednoczenia się w pomocy

Ten szczególny czas, w którym aktualnie jesteśmy sprawia, że paradoksalnie, mimo tego, iż mamy pozostawać oddaleni od siebie, to stajemy się sobie bliżsi niż kiedykolwiek.  W tym trudnym czasie, w obliczu braków różnego rodzaju, uruchamia się w nas, ludziach, najwrażliwsza część, która spieszy, by pomagać.  Grupy bezpłatnie szyjące maseczki z materiałów bezpłatnie przekazanych przez innych ludzi. Na prywatnych ploterach 3D powstają przyłbice dla tych, którzy ich naprawdę potrzebują.  Wspieramy się nawzajem także w codziennych sytuacjach.

Fot. Ciasna TV

INVADO również pośpieszyło z pomocą, przekazując Urzędowi Gminy Ciasna oraz Starostwu Lubliniec 2000 sztuk maseczek oraz płyny do dezynfekcji. „W trudnym okresie kryzysu każda pomoc jest ważna w zakresie ochrony zdrowia mieszkańców Gminy” powiedział Wójt Gminy Ciasna Zdzisław Kulej, dziękując Antoniemu Pioskowi, Dyrektorowi Produkcji INVADO, który przekazał produkty na ręce Wójta.

W czasie niepewności najważniejsza jest ludzka życzliwość i wzajemne wsparcie. Cieszymy się, że choć w części możemy przyczynić się do łańcucha pomocy dla ludzi naszej Gminy i Starostwa. To czas jednoczenia się w pomocy i INVADO jest jej częścią.