Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Na stanowisku bez nazwy

Jak można nazwać stanowisko osoby, która szyje maseczki? Zwłaszcza, jeśli nie jest ona pracownikiem szwalni, tylko firmy produkującej drzwi? Zastanawialiśmy się nad tym przez chwilę, a potem odpuściliśmy. Nie każde stanowisko musi mieć swoją nazwę. Najważniejsze, że osoba, która na nim pracuje, swojej pracy oddaje serce, a my możemy pomagać tym, którzy są wokół nas.

Maseczki Pani Aneta, która pracuje w firmie INVADO na stanowisku “Pomocnik stolarza” szyje we własnym domu, bo w nim znajduje się jej przemysłowa maszyna.  Maszyna, którą bardzo dobrze zna, bo pracowała na niej kiedyś i pracuje teraz.  Profesjonalna krawcowa jest jej wyuczonym zawodem. My, czyli firma INVADO, dostarczamy materiały niezbędne do szycia maseczek: tkaninę i gumeczki, które pod sprawnymi rękami Pani Anety zamieniają się w antywirusową ochronę.


2000 sztuk uszytych przez panią Anetę maseczek przekazaliśmy Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Lublińcu oraz Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Oleśnie, skąd zostaną rozdysponowane wśród potrzebujących.
Cieszymy się, że możemy pomagać.