Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

Fax +48 /34/ 35 35 602

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Nowe okleiny Polipropylenowe (PP) w ofercie INVADO

Miło nam ogłosić, że nasza oferta drzwi została właśnie wzbogacona o nowe okleiny polipropylenowe o nazwach B739 – Biały Mat, B726 – Czarny Mat, B741 – Grafit Mat, B743 – Dąb Narbonne, B744 – Dąb Flagstaff oraz B742 – Dąb Catania. Oferując jeszcze większy wybór i unikalne wzory, umożliwiamy naszym klientom dostosowanie drzwi do swoich indywidualnych preferencji.

Nowe okleiny polipropylenowe, które wprowadzamy do oferty, reprezentują najwyższą jakość i estetykę, gwarantując trwałość oraz stylowy wygląd. Dzięki zastosowaniu polipropylenu, nasze drzwi stają się bardziej odporne na uszkodzenia, zarysowania i działanie wilgoci, co przekłada się na ich długotrwałą trwałość.

Przedstawiamy nasze nowe wzory oklein polipropylenowych:

1. B739 – Biały Mat: Prosta elegancja bieli w matowym wykończeniu, które pasuje do każdego wnętrza, dodając mu lekkości i nowoczesności.

2. B726 – Czarny Mat: Ekskluzywny wybór dla tych, którzy pragną wprowadzić nutę tajemniczości i elegancji do swojego domu.

3. B741 – Grafit Mat: Nadaj swoim drzwiom nutę industrialnego charakteru, wybierając ten nowoczesny odcień grafitu w matowym wykończeniu.

4. B743 – Dąb Narbonne: Naturalny urok dębu Narbonne wniesie do twojego pomieszczenia ciepło i przytulność, zachowując jednocześnie trwałość okleiny polipropylenowej.

5. B744 – Dąb Flagstaff: Wyróżnij swoje drzwi dzięki eleganckiemu wzorowi dębu Flagstaff, który wprowadzi do twojego wnętrza szlachetny charakter.

6. B742 – Dąb Catania: Drewniany urok dębu Catania sprawi, że twoje drzwi staną się centralnym punktem w pomieszczeniu, dodając mu naturalnego piękna.

Wprowadzenie tych nowych wzorów oklein polipropylenowych to efekt naszej ciągłej pracy nad doskonaleniem produktów oraz reagowania na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić im jeszcze większą różnorodność i możliwość stworzenia drzwi, które będą odzwierciedlać ich indywidualny styl i gust.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą aktualizowaną ofertą drzwi z nowymi okleinami polipropylenowymi