Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

Fax +48 /34/ 35 35 602

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Złoto dla Destino Unico

Destino Unico to drzwi, które się podobają. Widzimy to po zainteresowaniu klientów. Do pozytywnej opinii dołączyła się kapituła konkursu organizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2017, które przyznała naszym drzwiom Złoty Medal

Destino Unico to jedna z najpopularniejszych kolekcji INVADO w 2016 roku. Wyróżnia ją odważne zestawienie kolorów, które pozwala z rozmachem stworzyć intrygujące, stylizowane wnętrza. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, by to właśnie te drzwi zgłosić do prestiżowego konkursu „Złoty Medal”, organizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA. Naszą ocenę potwierdził Sąd Konkursowy, który pod przewodnictwem prof. dr hab. inż Józefa Jasiczaka, Dyrektora Instytutu Konstrukcji Budowalnych Politechniki Poznańskiej zdecydował się wyróżnić Złotym Medalem drzwi Desino Unico.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która po wnikliwej ocenie ekspertów jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Jesteśmy dumni i dziękujemy wszystkim zaangażowanym przy produkcji i sprzedaży drzwi Destino Unico.  (Przejdź do karty produktowej)