null
     

Prestige – stylowe listwy przypodłogowe

listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe stanowią praktyczny, a jednocześnie dekoracyjny element każdego mieszkania. Dlatego wybierając je postawmy na styl i elegancję. Wszystkie te cechy spełnia kolekcja Prestige od Invado z sześcioma rodzajami listew.

Ważne dopełnienie aranżacji wnętrza

Listwy przypodłogowe, to jeden z tych elementów, który dopełnia całą aranżację mieszkania, dlatego nie może ich zabraknąć w perfekcyjnie urządzonym mieszkaniu. Można za nimi w prosty sposób schować biegnące przez pokój kable i dzięki temu uporządkować przestrzeń. Jednocześnie stanowią widoczny element dekoracyjny domu. Stanowią ważny szczegół, który być może wydaje się mniej istotny w porównaniu z całym wyposażeniem, jednak diametralnie zmienia wygląd wnętrza. Jest eleganckim wykończeniem, które z jednej strony zasłania nieestetyczną szczelinę powstającą na styku ściany i podłogi, a z drugiej chronią ścianę przed zabrudzeniami powstającymi podczas mycia podłogi.

“Oferujemy sześć wzorów wysokich listew przypodłogowych w kolorze białym lub dowolnym innym z palety RAL, w fornirze i okleinie dekoracyjnej. Można je także pomalować samodzielnie na dowolny kolor, który będzie pasował do naszego wnętrza” mówi Adam Hucz, odpowiedzialny za markę Invado.

Kolorystyka taka, jak lubisz

Przy wyborze kolory listwy możemy kierować się chęcią ujednolicenia kolorystyki. Dobieramy wtedy kolor listwy do koloru podłogi lub ściany ( wtedy staje się ona ich przedłużeniem). Możemy również kierować się zasadą kontrastu.  Niektóre listwy przeznaczone są do kilkukrotnego malowania. Ich kolorystykę można zmieniać wraz ze zmianą upodobań, bez obawy, że gdy zapragniemy odmienić nasze wnętrze konieczna będzie również wymiana listew.

Poszczególne listwy Prestige różnią się między sobą sposobem wyprofilowania. W ofercie Invado występują modele zupełnie proste, z niewielkimi żłobieniami oraz bardziej ozdobne.

Listwy przypodłogowe Invado z kolekcji Prestige są wykonane z MDF i pokryte okleiną. Można je zamontować za pomocą kleju lub na specjalnych klamrach. Wykorzystując ten drugi sposób, bez problemu, w dowolnym momencie, listwy można zdemontować, co przydaje się kiedy chcemy schować kolejne kable lub decydujemy się na malowanie ścian. Wtedy po prostu “odpinamy” listwy od ściany, a po wykonanych pracach ponownie je zakładamy. 

http://www.invado.pl/produkty/listwy-przypodlogowe/kolekcja-prestige