Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Jesteśmy firmą, dla której działania w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, działanie fair play oraz wytwarzanie produktów wysokiej jakości są nadrzędnymi celami naszego funkcjonowania.

Dbanie o środowisko naturalne jest jednym z naszych priorytetów, stąd wiele z podejmowanych przez nas działań ma na celu dążenie do tego, by to, czym się zajmujemy stało w zgodzie z poszanowaniem praw natury do swobodnego wzrastania oraz tego, by nasza firma mogła świadomie współegzystować ze środowiskiem naturalnym, a wytwarzane przez nas produkty w jak najmniejszym stopniu zagrażały środowisku.

W 2022 roku przeszliśmy pozytywnie audyty zgodności z wymogami certyfikacji łańcucha pochodzenia produktów, czego wyrazem są otrzymane przez nas certyfikaty FSC, czyli Forest Stewardship Council® oraz PEFC Programme for the Endorsement of Forest. Posiadane certyfikaty poświadczają, że surowce użyte do wyrobu produktów pochodzą z lasów certyfikowanych w obu systemach, z odpowiedzialnych źródeł lub z surowców z recyklingu.

Podejmowane przez nas działania na rzecz ochrony środowiska poskutkowały włączeniem INVADO do grona Odpowiedzialnych Przedsiębiorców oraz przyznaniem certyfikatu 0002146.
Certyfikatem tym odznaczane są firmy, które aktywnie działają na rzecz budowania społecznej odpowiedzialności biznesu, stosując jednocześnie najwyższe standardy troski o środowisko naturalne przejawiające się w odpowiedzialnym zarządzaniu zużytymi odpadami elektronicznymi.

Otrzymany przez nas Certyfikat Przejrzysta Firma jest potwierdzeniem przejrzystości i klarowności naszych działań biznesowych, gdyż poświadcza on rzetelność firmy w zakresie wywiązywania się z terminowego publikowania raportów finansowych oraz potwierdza jawność działania na rynku. Jest on tym samym potwierdzeniem tego, że działamy według powszechnie znanej zasady fair play.

Pracujemy w oparciu o certyfikat ISO 9001, który zapewnia, że wszystkie nasze produkty spełniają wysokie europejskie standardy. Nieustannie rozwijamy nowe technologie, co sprawia, że aktualnie znajdujemy się w grupie najbardziej zaawansowanych technologicznie firm w Europie. Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne Atesty Higieniczne, poświadczające ich bezpieczeństwo dla zdrowia i życia oraz Krajowe Oceny Techniczne potwierdzające decyzje dopuszczenia do stosowania materiałów budowlanych.

Dzięki wszelkim podejmowanym przez nas działaniom stajemy się firmą coraz bardziej przyjazną środowisku, tworząca wysokiej jakości produkty podczas procesu produkcyjnego oraz działalności biznesowej opartej na zasadach fair play.