Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Śledzimy trendy. Słuchamy naszych klientów. I wprowadzamy do naszej oferty nowe, niesztampowe rozwiązania. Wszystko po to, by wnętrza, w których znajdą się nasze drzwi cieszyły oczy swoich właścicieli, były niejednokrotnie ich wyróżnikiem i estetycznym dopełnieniem.

Skrzydło i obrzeże w różnych kolorach?

Kolekcja Optimo Line oraz Optimo Duo Line to dwa modele skrzydeł – Norma Decor i Lido – możliwe do zamówienia w wersji, w której kolor obrzeża różni się od koloru skrzydła. Stało się tak za sprawą wprowadzenia przez Invado technologii Cut Edge, czyli oklejania krawędzi skrzydła na ostro (90°), co umożliwiło zastosowanie obrzeża w innym kolorze nic kolor skrzydła.

Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą powstać niesztampowe skrzydła z obrzeżami w kolorze czarnym, białym lub naturalnego dębu. Obrzeża te w połączeniu z kolorami oklein skrzydła przeznaczonymi dla Kolekcji Optimo, wśród których znajdują się tak poszukiwane aktualnie imitujące beton czy szarość, umożliwiają stworzenie niestandardowych rozwiązań. Ponadto, na specjalne zamówienie Klienta, drzwi INVADO dostępne są w ponad 70 kolorach niestandardowych.

Zastosowana w drzwiach z linii OPTIMO LINE okleina CPL o maksymalnej wytrzymałości, zachowuje swoje walory estetyczne nawet przy intensywnym użytkowaniu, dzięki czemu drzwi świetnie sprawdzą się również w obiektach użyteczności publicznej.
Okleina CPL dostępna jest w dwóch grubościach: 0,15 mm (skrzydła drzwiowe i ościeżnice) oraz 0,8 mm (skrzydła drzwiowe).

Zawiasy, zamki i inne niezbędne dodatki

Skrzydło i obrzeże to nie wszystko. Dodatkami bez których drzwi nie istnieją są: zamek, zawiasy i blacha zaczepowa. W kolekcji Optimo Line również te elementy mogą zmieniać swoje kolory. Do wyboru mamy te w wersji białej, czarnej, srebrnej lub złotej.

Dobierając do zestawów odpowiadająca im klamkę możemy stworzyć niespotykane skrzydła, które będą wyróżniać nasze wnętrza.

Sprawdź całą kolekcję drzwi wewnętrznych