Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Batimat 2017

Niewidoczna ościeżnica Sara Pro, drzwi Egida oraz okleina o usłojeniu horyzontalnym – te produkty cieszyły się  największym zainteresowaniem oglądających, którzy w dniach od 6 do 10 listopada odwiedzili nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Budowlanych Batimat w Paryżu.

Podczas Targów zaprezentowaliśmy drzwi Egida, Destino Unico, Capena Inserto, Martina, Malawi i Norma Decor.  – Pokazaliśmy również przesuwny system naścienny z drzwiami Averno. Te skrzydła oraz Orso, przedstawione zostały w premierowej okleinie o usłojeniu horyzontalnym i zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zachwyciła Francuzów – mówi dyrektor eksportu, Jarosław Kaczorowski.

Tegoroczne stoisko, powstało w oparciu o doświadczenia i wnioski wyciągnięte z poprzednich lat. Czteroboczna, modułowa zabudowa z elementami naturalnego drewna i trójwymiarowym logo nie tylko przyciągała wzrok, ale ułatwiała komfortowe prowadzenie rozmów handlowych. – Po latach nabraliśmy praktycznego nastawienia do stoiska. Stawiamy na elegancję i prostotę, które podkreślają stabilizację i pozycję naszej firmy – podkreśla J. Kaczorowski.