Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

INVADO na Fensterbau Frontale

Sezon targów dla INVADO w 2014 roku otworzy impreza Fensterbau Frontale organizowana w Norymberdze w Niemczech. Targi potrwają cztery dni, od 26 do 29 marca. 

Ich tematem przewodnim będą systemy konstrukcyjne, systemy mocowania, półfabrykaty, szkło oraz produkty szklane, systemy wentylacji, drzwi, maszyny, urządzenia, narzędzia, a także różnego rodzaju rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo i ułatwiające organizację pracy. Będą je prezentować firmy z całego świata. Podczas poprzedniej edycji targów odnotowano około 1 200 wystawców, a liczba gości przekroczyła 99 000. 

Targi w Norymberdze są organizowane cyklicznie w dwuletnich odstępach i, jak możemy przeczytać na stronie organizatorów, niezmiennie cieszą się duża popularnością. Każde kolejne dwa lata przynoszą nowe produkty, rozwiązania i postęp technologiczny, dlatego branżowe spotkania są jak najbardziej wskazane. Dążenie do zwiększenia trwałości produktów i komfortu ich użytkowania motywuje firmy do wprowadzania innowacji. Wymiana doświadczeń i technologii jest tutaj niezbędna. 

Najbliższe targi Fensterbay Frontale organizowane będą na jeszcze większej powierzchni niż dotychczas. Mamy nadzieję, że przełoży się to również na frekwencję i uda się pobić kolejny rekord w tym zakresie.