Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

INVADO na targach BAU 2013

Tegoroczne Targi Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych w Monachium można zaliczyć do wyjątkowo udanych. Odwiedziło je ponad 235 tys. gości, w tym 60 tys. spoza Niemiec. Wśród wystawców nie zabrakło polskich firm, w tym oczywiście INVADO.

Zainteresowanie targami BAU jest ogromne, co widać chociażby po tempie, w jakim rezerwowane są powierzchnie wystawiennicze. INVADO wykupiło miejsce już tydzień po ubiegłorocznej edycji, czyli z dwuletnim wyprzedzeniem. Dzięki temu udało się dostać do hali przeznaczonej dla branży stolarki drzwiowej i okiennej. Zaowocowało to nawiązaniem cennych kontaktów, gdyż goście odwiedzający stoisko INVADO byli bezpośrednio zainteresowani ofertą. Nie zabrakło także współpracujących już z firmą kontrahentów.

Na stoisku INVADO można było zobaczyć przede wszystkim modele z dotychczasowej oferty, przy czym nacisk położono na wysokiej jakości produkty z górnej i średniej półki cenowej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także drzwi techniczne EGIDA posiadające drugą klasę odporności na włamanie.