Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

INVADO na targach – BAU 2017

Jesteśmy z naszą wystawą w Monachium, gdyż tu są nasi klienci – mówi dyr. Kaczorowski – INVADO funkcjonuje w ramach koncernu Arbonia AG, w skład których wchodzą również marki Prum i Garant. Wspólnie mamy wiele do zaoferowania naszym partnerom handlowym, a najlepiej świadczą o tym liczne rozmowy, jakie już udało nam się przeprowadzić z handlowcami z całego świata.”. Na targi monachijskie spółka przywiozła znane już wewnętrzne drzwi modułowe o różnorodnym nowoczesnym wzornictwie oraz nowe dla niej, choć popularne już na rynku niemieckim drzwi z usłojeniem horyzontalnym. BAU postrzegane jest tu jako targi, na których liczy się przede wszystkim jakość i funkcjonalność wyrobów, ich doskonałość technologiczna. W przeciwieństwie do targów w Mediolanie design jest tutaj drugoplanowy, co nie znaczy jednak, że nieistotny.

Eksport stanowi w naszej sprzedaży ponad 60 procent jej wartości, a jest to efekt nie tylko naszych działań bezpośrednich, ale też współpracy w ramach Grupy – wyjaśnia dyr. Kaczorowski – Na rynki zachodnie dostarczamy nasze drzwi poprzez naszych partnerskie, a sami staramy się rozwijać sieć w południowej i wschodniej Europie. Także w Polsce budujemy struktury sprzedażowe w oparciu o wyspecjalizowane sieci handlowe i salony partnerskie.” Podkreśla, że na targach też sprzedają, też nawiązują nowe kontakty handlowe, domawiają szczegóły dostaw i przyszłej współpracy. Dało się jednak usłyszeć w wypowiedzi dyrektora INVADO żal, że otrzymali tutaj mniejszą powierzchnię wystawową niż chcieliby, gdyż wówczas więcej i lepiej mogliby pokazać. Jest jednak nadzieja, że po dobudowaniu nowej hali targowej ta sytuacja za dwa lata już się poprawi. Zwłaszcza, że pozycja negocjacyjna Grupy będzie z pewnością większa niż każdej z jej pojedynczych spółek.

Dylematu z powierzchnią wystawową nie będzie na pewno na lutowej Budmie w Poznaniu, gdzie INVADO pokaże swoją najnowszą kolekcję w hali 3A. Będą to zmodernizowane modele drzwi znane z dotychczasowego katalogu, ale tez całkiem nowe wzory, opracowane specjalnie z myślą o nowym sezonie. Już dzisiaj dyr. Kaczorowski zaprasza do Poznania, do obejrzenia możliwości produkcyjnych firmy z Ciasnej oraz do porozmawiania o możliwej współpracy. Na nas z pewnością może liczyć.