Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

INVADO na targach MADE Expo

Podobnie jak podczas poprzedniej edycji, tak i tym roku na targach Made Expo w Mediolanie można było zapoznać się z ofertą INVADO. Co ciekawe, nasza firma okazała się być jedynym producentem drzwi wewnętrznych z Polski.

Nasza obecność na targach w Mediolanie była związana m.in. z Branżowym Programem Promocji realizowanym przez Konsorcjum POLSKIE OKNA i DRZWI. Ma on na celu promowanie polskich marek i producentów zagranicą, co jak widać dzieje się z powodzeniem. INVADO będąc w swoim sektorze jedyną firmą z Polski miało okazję reprezentować rodzimy rynek. 

Na stoisku INVADO można było zobaczyć wybrane modele drzwi wewnętrznych dostosowane do normy włoskiej. – Zaprezentowaliśmy także trzy nowe dekory – dwa laminaty i jedną finish folię – mówi Jarosław Kaczorowski, Dyrektor ds. eksportu – Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzali je zarówno nasi kontrahenci i dostawcy, jak i zupełnie nowe osoby, z którymi być może uda się nawiązać współpracę. Zauważyliśmy też większą niż w poprzednich latach liczbę gości spoza Włoch, pochodzących głównie z Europy Wschodniej – dodaje.