Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

Fax +48 /34/ 35 35 602

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

INVADO party

25 stycznia 2012, w czasie Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA, spotkaliśmy się w Poznaniu na kolejnej edycji INVADO Party.

Tradycyjnie, podczas uroczystości, przyznaliśmy nagrody za wkład w rozwój sprzedaży stolarki drzwiowej w roku 2011. Wśród nagrodzonych znalazły się zarówno firmy polskie, jak i zagraniczne. Statuetki oraz dyplomy zostały przyznane: Vox Składy Budowlane, Interlignum A.S., Sharri Firezaj, M-Trading, MINIMAX, OBI Market, Multiform Sp. z o.o., Art.-Service Sp.J., Polskie Składy Budowlane i Merkury Market. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Podczas INVADO Party zaprezentowaliśmy także najnowszą kolekcję drzwi INVADO. Wśród nich, między innymi, linię drzwi Bianco, skrzydło Richelieu z szybą Fiore, cieszące się ogromną popularnością drzwi Domino oraz drzwi przeciwpożarowe IGNIS.

Gościem specjalnym wieczoru był Alosza Awdiejew, związany od wielu lat z kabaretem „Piwnica pod Baranami”, występujący w trio gitarowym z Kazimierzem Adamczykiem i Markiem Piątkiem.

Mamy nadzieję, że INVADO Party na dobre wpisze się do kalendarza poznańskich imprez. Dobrze jest bowiem spotkać się z ludźmi, z którymi na co dzień łączą nas bardziej formalne, zawodowe kontakty, w luźniejszej atmosferze i wspólnie odpocząć – zaznacza menadżer marketingu INVADO, Adam Hucz.