Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

INVADO po Targach Budma 2015

Targi Budma to szczególnie ważne wydarzenie, zarówno dla INVADO jak i całej branży budowlanej. Jest to okazja, aby spotkać się z klientami oraz potencjalnymi kontrahentami i bezpośrednio zaprezentować produkty, w tym szczególnie nowości.

Na dwupoziomowym stoisku INVADO, obejmującym 150 m2, premierowo pokazaliśmy nasze nowości 2015: nowe kategorie i wybarwienia oklein, cztery kolekcje –  CAPENA INSERTO, LARINA, DESTINO UNICO i LINEA FORTE –  oraz trzy nowe modele skrzydeł w kolekcji Albero. Szczególnym zainteresowaniem i uznaniem gości cieszyły się modele DESTINO UNICO, których design intrygował i zaskakiwał wyczuciem stylu. Skrzydła te dostępne są w 5 różnych modelach.

Goście mogli też zobaczyć nowe okleiny – wprowadzaliśmy dwie nowe kategorie i aż cztery nowe wybarwienia. Okleina ENDURO 3D dostępna jest teraz w kolorze dąb szlachetny, orzech klasyczny (nowość) oraz dąb popielaty (nowość),  ENDURO PLUS w wybarwieniach cedr forte, dąb naturo (nowość) i dąb śnieżny (nowość).

W ofercie produktowych nowości po raz pierwszy zaprezentowaliśmy także klamki: INVADO-D, UNO, UNO-R, ENTRA oraz nowy kolor M8 – Tytan w klamkach FOKUS i QBIK.Ważnym targowym wydarzeniem dla INVADO było otrzymanie nagrody „Zlotego Akanta”, wręczane przez MTP dla najlepiej zaprojektowanego stoiska targowego. Nagroda jest potwierdzeniem naszej troski o budowanie spójnej i nowoczesnej strategii marketingowej.Cieszymy się, że z roku na rok nasze stoisko odwiedza coraz więcej gości, a same targi są okazją zarówno do spotkań biznesowych, jak i do dyskusji o kondycji i trendach w branży.