Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Misja Nordbygg 2014

W dniach 1 – 4 kwietnia 2014 r. w Sztokholmie organizowane będą Targi Norbygg, czyli jedno z najważniejszych dla branży budowlanej wydarzeń w Europie Północnej. INVADO pojawi się na targach w roli wystawcy.

Norbygg to impreza wystawiennicza organizowana od 1980 r., z częstotliwością co dwa lata. Stwarza doskonałą okazję wymiany do śmiałych idei i nowoczesnych rozwiązań, a także do nawiązywania cennych kontaktów biznesowych. W czasie targów organizowane są seminaria i panele dyskusyjne z udziałem specjalistów z różnych dziedzin. W tym roku poruszana będzie m.in. tematyka związana ze zrównoważoną urbanistyką, rozwojem rynku nieruchomości, a także materiałami i technologiami przyjaznymi dla środowiska naturalnego. 

W gronie wystawców, które liczy ponad 800 firm z 30 różnych krajów, znajdzie się również INVADO. Planujemy pokazać najciekawsze modele z naszej oferty, w tym m.in. Salento, Artena, Lido, Domino, Strada, Orso. Będzie nam również zależało na zaprezentowaniu technologii stosowanych przy produkcji skrzydeł drzwiowych np. opatentowanej przez nas Technologii INVADO. Mamy nadzieję, że stosunek jakości do ceny, a także ciekawe wzornictwo, przyciągną uwagę inwestorów odwiedzających targi. Nasz udział w imprezie jest także kolejnym krokiem w kierunku zwiększania rozpoznawalności marki INVADO zagranicą i wzmacniania jej pozytywnego wizerunku.