Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Podsumowanie targów Equipbaie 2012

W listopadzie firma INVADO wystawiała się na Międzynarodowych Targach Okien i Drzwi EQUIPBAIE w Paryżu. Pokazanie produktów na zagranicznym rynku zaowocowało nawiązaniem ciekawych kontaktów i pierwszymi zamówieniami.

Udział w Targach Equipbaie był jednym z elementów Branżowego Programu Promocji Polskich Okien i Drzwi. Impreza była o tyle ciekawa, że skupiała się ściśle określonym segmencie produktów. – Nie były to targi dla całej branży budowlanej, ale producentów, architektów, wykonawców i dystrybutorów związanych ze stolarką drzwiowo – okienną – mówi Jarosław Kaczorowski, Dyrektor ds. eksportu. – Wiele uwagi poświęcono także produktom wykonanym z metalu takim, jak drzwi i okna antywłamaniowe, drzwi metalowe itp. – dodaje. 

Stoisko INVADO nie było duże, ale wyróżniało się ofertą na tle innych, tym samym przyciągając uwagę odwiedzających. Zaprezentowano na nim między innymi drzwi techniczne przeciwpożarowe oraz ościeżnicę renowacyjną, czyli nowość 2012 roku. Sądząc  po spływających wciąż zapytaniach, musiały zainteresować gości targów.