Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Wrażenia po targach BUDMA 2013

W dniach 29 stycznia – 1 lutego INVADO prezentowało swoją ofertę na targach BUDMA w Poznaniu. Na stoisku pojawiły się modele już znane, ale także propozycje nowości na 2013 rok.

– Możliwość zaprezentowania nowych modeli drzwi tak szerokiemu gronu odbiorców jest dla nas bardzo cenna – mówi Adam Hucz z firmy INVADO. –  Dzięki opiniom osób, które odwiedzają nasze stoisko, jesteśmy w stanie choć w pewnym stopniu ocenić, czy dany projekt ma szanse się przyjąć i czy spotka się z zainteresowaniem klientów – dodaje. Wśród propozycji nowości pojawiły się m.in. szklane drzwi Amber w odświeżonej, bardziej nowoczesnej odsłonie, drzwi Portos w wersji białej, drzwi Domino z ciemnym przeszkleniem i kontrastującymi, jasnymi napisami, drzwi łamane w wersji przeszklonej, a także, wzbudzające chyba najwięcej dyskusji, lakierowane drzwi Pietra z ozdobną wstawką wykonaną z kamienia.

Doskonałą oprawę dla prezentowanych modeli stanowiło nowe stoisko INVADO, po raz pierwszy wykorzystane właśnie na targach BUDMA. Nie uszło ono uwadze organizatorów, którzy wyróżnili INVADO nagrodą Acanthus Aureus (zobacz dyplom). Kolejne targi Budma uznajemy za udane i z niecierpliwością wypatrujemy kolejnej edycji, która podobno ma odbyć się marcu 2014 roku.