Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do odwiedzin stoiska INVADO na targach INVEST-HOTEL

W dniach 19-21 października w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja targów INVEST HOTEL. Wezmą w niej udział wiodący dostawcy produktów i usług dla branży hotelarskiej, w tym INVADO.  Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z propozycjami drzwi wewnętrznych dla nowoczesnego hotelu.

Co roku targi INVEST HOTEL odwiedzają inwestorzy, właściciele i dyrektorzy hoteli, architekci wnętrz i wszyscy, którzy chcą poszerzać fachową wiedzę o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych oraz trendach w aranżacji i wyposażeniu. Motywem przewodnim aktualnej edycji będzie ekologia. Goście będą mieli okazję obejrzeć przyjazne dla środowiska technologie i materiały, zastosowane w hotelowych wnętrzach –  pokoju, recepcji, sali konferencyjnej, łazience czy SPA. Nasza firma przedstawi kolekcję eleganckich drzwi wewnętrznych, wyprodukowanych z troską o najwyższą jakość i dobrostan polskich lasów. Ekologiczną postawę INVADO potwierdza prestiżowy certyfikat Forest Stewardship Council, nadawany przedsiębiorstwom, które w racjonalny sposób korzystają z zasobów drewna.

Inne zagadnienia poruszane podczas targów mają dotyczyć usług informatycznych i marketingu, a także bezpieczeństwa i ochrony. W 2010 roku swoje produkty zaprezentowało tutaj ponad 170 wystawców z 6 krajów, a imprezę odwiedziło 25 tysięcy gości.

Serdecznie zapraszamy!