• pl
 • en
 • de
 • ru
 • el
 • sk
 • fr

Aktualność

Zapraszamy do zakładki „Poradniki”

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką „Poradniki”, w której dostępne są materiały poradnikowe i wnętrzarskie.

Zamieszczone materiały będą pomocne w kwestiach związanych z aranżacją wnętrz oraz doborem drzwi. Serdecznie polecamy.

 

 

Budma 2013 / Bau 2013

Zdjęcie: 

 

Czas jednoczenia się w pomocy

Zdjęcie: 

Ten szczególny czas, w którym aktualnie jesteśmy sprawia, że paradoksalnie, mimo tego, iż mamy pozostawać oddaleni od siebie, to stajemy się sobie bliżsi niż kiedykolwiek.  W tym trudnym czasie, w obliczu braków różnego rodzaju, uruchamia się w nas, ludziach, najwrażliwsza część, która spieszy, by pomagać.  Grupy bezpłatnie szyjące maseczki z materiałów bezpłatnie przekazanych przez innych ludzi. Na prywatnych ploterach 3D powstają przyłbice dla tych, którzy ich naprawdę potrzebują.  Wspieramy się nawzajem także w codziennych sytuacjach.

 


Fot. Ciasna TV.


INVADO również pośpieszyło z pomocą, przekazując Urzędowi Gminy Ciasna oraz Starostwu Lubliniec 2000 sztuk maseczek oraz płyny do dezynfekcji.

„W trudnym okresie kryzysu każda pomoc jest ważna w zakresie ochrony zdrowia mieszkańców Gminy” powiedział Wójt Gminy Ciasna Zdzisław Kulej, dziękując Antoniemu Pioskowi, Dyrektorowi Produkcji INVADO, który przekazał produkty na ręce Wójta.

W czasie niepewności najważniejsza jest ludzka życzliwość i wzajemne wsparcie. Cieszymy się, że choć w części możemy przyczynić się do łańcucha pomocy dla ludzi naszej Gminy i Starostwa. To czas jednoczenia się w pomocy i INVADO jest jej częścią. 


 

Targi MADEexpo Mediolan oraz Z.O.W. Bad Salzuflen

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk na targach:

 

 • MADEexpo w Mediolanie
  w dniach 3-6 lutego 2010 - pawilon 8, stoisko N05
 •  

  oraz

   

 • Z.O.W. w Bad Salzuflen
  w dniach 8-11 lutego - pawilon 20, stoisko C29.

 

MADEXPO 2010ZOW 2010

Invado na Targach Budma 2015

Zdjęcie: 
Serdecznie zapraszamy na poznańskie Targi Budma 2015. Invado prezentować będzie swoją ofertę na stoisku nr 60 w pawilonie 3A.
 
 
Targi Budma to jedne z najważniejszych wydarzeń targowych w Polsce, skupiające przedstawicieli z całej branży. Odbędą się one w dniach 10-13 marca. Podczas targów Invado po raz pierwszy zaprezentuje nowości 2015 oraz pełną ofertę na najbliższy rok. Produkty będzie można zobaczyć na stoisku Invado.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Zapraszamy do odwiedzin stoiska INVADO na targach BATIMAT - Paryż 07-12.11.2011

INVADO na targach BATIMAT we Francji

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska INVADO podczas prestiżowych targów budowlanych BATIMAT, które odbędą się w dniach 7-12.11.2011

Ta największa w Europie impreza budowlana odbywa się w Paryżu co dwa lata i za każdym razem gromadzi tysiące producentów i dostawców materiałów, a także architektów, inżynierów, dystrybutorów i właścicieli nieruchomości. Również w tej edycji  nie zabraknie nowoczesnych technologii i interesujących  ekspozycji, porozmieszczanych w imponujących rozmiarów halach wystawowych. W 2007 roku nasza marka miała tu swój międzynarodowy debiut. Dziś zajmuje czołowe miejsce wśród polskich producentów drzwi. Organizatorzy kładą nacisk na innowacyjność, dlatego zaprezentujemy stylowe drzwi wewnętrzne z najnowszej oferty.

Nowości w ofercie INVADO na rok 2017

Zdjęcie: 

 Szanowni Państwo

Z radością i dumą przedstawiamy Państwu kolekcje drzwi Invado na 2017 rok. Projektując nasze drzwi bierzemy pod uwagę aktualne trendy aranżacyjne, a jednocześnie zróżnicowane gusta naszych Klientów. Zależy nam na tym, by drzwi podkreślały charakter wnętrza, ale jednocześnie pozwalały na jego dowolne metamorfozy.
Nowoczesne wzornictwo stawia na minimalizm. Dlatego i on dominuje w naszych skrzydłach drzwiowych. Jednocześnie taki charakter drzwi pozwala na skomponowanie ich z bardziej tradycyjnym pomysłem na wnętrze, czy to w stylu skandynawskim, industrialnym, shabby chic, glamour, czy klasycznym. 
 
Skrzydła modułowe: Imperia, Vinadio, Fossano
 
Imperia to drzwi na miarę wnętrza. Z łatwością wpasują się do wnętrz w stylu skandynawskim, nowoczesnym, ale też klasycznym. Dostępne w wersji pełnej, z jednym, dwoma lub trzema przeszkleniami. Dzięki tej różnorodności idealnie sprawdzą się w gabinecie, sypialni, ale też w salonie i kuchni.
 
DRZWI IMPERIA
 
Vinadio to kolekcja, która dowodzi, że połączenie klasyki z nowoczesnością jest możliwe. Vinadio łączy w sobie stylową elegancję i lekkość. Duże światła pozwalają optycznie powiększyć i doświetlić przestrzeń.  
 
DRZWI VINADIO
 
Fossano to kolekcja drzwi, które dobrze będą wyglądały w klastycznie nowoczesnym wnętrzu, ale odnajdą się także w aranżacji eklektycznej, gdzie modernistyczne elementy łącza się z bardziej stylowymi. Klasyczne, duże przeszklenia same w sobie stanowią niebanalny element dekoracyjny.
 
DRZWI FOSSANO
 
Skrzydła płaskie: Parma, Averno i Salerno
 
Wąskie, prostokątne przeszklenia w kolekcjach drzwi Parma i Averno sprawiają, że to drzwi dla tych, którzy we wnętrzach cenią zasadę: mniej znaczy więcej. Można uczynić z nich flagowy przedmiot minimalistycznej aranżacji, ale wpasują się też w inny styl, w którym nie będą elementem dominującym.  
 
                                                                                   DRZWI PARMA
                   
 
                                                                                  DRZWI AVERNO
                   
 
Z kolei skrzydła z kolekcji Salerno to dobry wybór dla tych, którzy szukają mocnego akcentu we wnętrzu. To drzwi, które przykuwają uwagę, idealne do wnętrz modernistycznych.


                                                                                   DRZWI SALERNO
                   
 
We wszystkich naszych kolekcjach znajdują się drzwi pełne oraz z przeszkleniami, co pozwala, w ramach jednej kolekcji, dopasować drzwi do poszczególnych domowych pomieszczeń. Dodatkowo, każda z kolekcji dostępna jest w bardzo różnorodnej kolorystyce, dzięki czemu bez trudu dopasujemy drzwi do swojego wnętrza.
 
Nowa jakość w urządzaniu wnętrz
 
Wykonana z aluminium ościeżnica Sara Pro wprowadza zupełnie nową jakość w urządzaniu wnętrz. Niewidoczna gołym okiem sprawia, że przestrzeń nabiera lekkości. Idealna do minimalistycznych i nowoczesnych aranżacji. Dostępna w wersji zewnętrznej i wewnętrznej komponuje się z specjalnie dla niej przygotowanymi drzwiami Norma Decor 1, które można samodzielnie pomalować jak domową ścianę (w kolorze takim jak sąsiadująca z nimi ściana lub kontrastowym) i dowolnie modyfikować ten kolor, w zależności od pomysłu na wnętrze. 
 
                                                         DRZWI NORMA DECOR 1 NA OŚCIEŻNICY SARA PRO
                    

NOWE modele drzwi fornirowanych INVADO

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wzbogaciliśmy kolekcję drzwi fornirowanych o kolejne modele.
Nowością są modele w kolekcji D'artagnan: INTERO - z wypełnieniem płycinowym, oraz SOLEI i TONDO z oryginalnie grawerowanym przeszkleniem.

 

Podsumowanie roku 2008

Styczeń to dobry czas na podsumowanie tego, co wydarzyło się w ciągu minionych dwunastu miesięcy. Nie sposób wspomnieć w tym miejscu absolutnie wszystkich ważnych wydarzeń, ale na pewno był to przełomowy rok gdyż wprowadziliśmy na rynek stolarki otworowej nową markę drzwi INVADO.

 

Podsumowanie roku 2008 - PDF (66 kB)

INVADO na targach MADE Expo

Zdjęcie: 

Invado na targach Made Expo

Podobnie jak podczas poprzedniej edycji, tak i tym roku na targach Made Expo w Mediolanie można było zapoznać się z ofertą Invado. Co ciekawe, nasza firma okazała się być jedynym producentem drzwi wewnętrznych z Polski.

 

 

Nasza obecność na targach w Mediolanie była związana m.in. z Branżowym Programem Promocji realizowanym przez Konsorcjum POLSKIE OKNA i DRZWI. Ma on na celu promowanie polskich marek i producentów zagranicą, co jak widać dzieje się z powodzeniem. Invado będąc w swoim sektorze jedyną firmą z Polski miało okazję reprezentować rodzimy rynek.  

 

 

Na stoisku Invado można było zobaczyć wybrane modele drzwi wewnętrznych dostosowane do normy włoskiej. - Zaprezentowaliśmy także trzy nowe dekory – dwa laminaty i jedną finish folię – mówi Jarosław Kaczorowski, Dyrektor ds. eksportu – Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzali je zarówno nasi kontrahenci i dostawcy, jak i zupełnie nowe osoby, z którymi być może uda się nawiązać współpracę. Zauważyliśmy też większą niż w poprzednich latach liczbę gości spoza Włoch, pochodzących głównie z Europy Wschodniej – dodaje.  

 

 

Marka INVADO = Dobra Marka 2021

Zdjęcie: 
Równanie to potwierdzili konsumenci i eksperci z XII edycji programu „Dobra Marka 2021”, przyznając nam tytuł laureata.
 
Niezależne grono ekspertów potwierdziło, że produkty sygnowane logo INVADO cechują: jakość, zaufanie i renoma. Te trzy wytyczne decydują o tym, że wybrane marki znajdują się w gronie wyróżnionych brandów.  Jesteśmy dumni i wdzięczni. Przy okazji dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, którym nas obdarzacie wybierając drzwi INVADO do swoich wymarzonych wnętrz, Partnerom Handlowym za owocną współpracę, polecanie i wsparcie oraz wszystkim Pracownikom INVADO za wspólne budowanie dobrej marki na każdym z etapów jej powstawania.
 
 Zapoznaj się z  innymi nagrodami i wyróżnieniami przyznanymi firmie INVADO (kliknij i zobacz
 
 
 

 

 

INVADO partnerem projektu Roberta Koniecznego

Marzenia o kupnie gotowego domu, który pasowałby idealnie na każdą działkę budowlaną, spełniał oczekiwania całej rodziny i jeszcze kusił rozsądną ceną, stały się realne.

 

Wnętrze w kolorze. Trendy na 2016 rok.

  
 
 
Ciepły odcień różu, zwany Rose Quartz oraz spokojny odcień niebieskiego – Serenity- oto najmodniejsze zestawienie kolorystyczne nadchodzącego sezonu. Jak zapewniają specjaliści z Instytutu Pantone, barwy te, nawiązując do wyglądu nieba podczas zachodu słońca, pozwalają stworzyć wnętrze sprzyjające efektywnemu odpoczynkowi
 
Na tych dwóch kolorach lista się jednak nie kończy. Specjaliści z Pantone, inspirując się sztuką współczesną, wytypowali aż 10 barw, których użycie ma na nas działać uspokajająco i poprawić nasze samopoczucie. Wśród nich, oprócz wspomnianego różu i koloru niebieskiego są:  brzoskwinia (Peach Echo), granat (Snorkel Blue), przygaszony żółty (Buttercup), ożywiony „baby blue” (Limpet Shell), liliowy (Lilac Grey), zgaszone bordo (Fiesta), delikatny brąz (Iced Coffee) oraz jaskrawa zieleń (Green FLash).
 
Z czym łączyć, z czym zestawiać?
Jeśli chcemy wprowadzić do naszych wnętrz kolor, najłatwiej zacząć od ścian. I to niekoniecznie wszystkich. Czasem wystarczy przemalować jedną płaszczyznę, by pokój nabrał nowego charakteru. Choć rozrzut modnych kolorów jest spory, nie musimy obawiać się aranżacyjnego zamieszania – wymienione barwy dobrze korespondują z ciągle popularnymi szarościami, brązami, zieleniami i żółciami. Jeśli planujemy większy remont, łączący się z wymianą podłóg, drzwi i mebli, warto pamiętać o zasadzie, że to, co drogie i zmieniane rzadko, powinno być jak najbardziej uniwersalne. Bezpieczna baza to taka, która dobrze wygląda w różnych zestawieniach – czyli w kolorze dębu albo bieli. Przykładem są drzwi Destino Unico od Invado, nadające się zarówno do nowoczesnego, jak i bardziej tradycyjnego wnętrza. Dzięki temu są dobrym wyborem dla tych, którzy lubią wnętrzarskie metamorfozy. - Najbardziej uniwersalne będą drzwi w kolorze białym, ale ciekawym, a jednocześnie ponadczasowym rozwiązaniem jest także wybór skrzydła w kolorze dąb śnieżny lub dąb szary – podpowiada Adam Hucz z Invado. Podobnie sprawa wygląda z podłogami i meblami.
 

 
DIY, czyli zrób to sam 
Jeśli znudził nam się dotychczasowy wygląd naszego mieszkania, możemy wprowadzić drobne, własnoręczne zmiany. Kolarz wykonany z obrazków w modnym kolorze, doniczka potraktowana techniką decoupage, kolorowe naklejki czy pudełka na skarby – to prosty sposób na uzyskanie odświeżonego efektu wow. Triumfy we wnętrzarskim świecie DYI święci ostatnio… kolorowa taśma klejąca i  okleina samoprzylepna, z której można wyciąć na przykład kółka czy trójkąty i w kilka chwil odmienić nudny kawałek ściany. Oklejać można tez meble – już prosty, wąski pasek taśmy przyklejony na drzwiach szafy da fajny efekt zmian. Warto też pokusić się i chwycić za pędzel, by nadać dotychczas użytkowanym przedmiotom nowe oblicze. Wbrew obiegowej opinii malować można nie tylko drewniane przedmioty, ale też te wykonane z mdf-u, metalu czy plastiku. Powierzchnię taką wystarczy delikatnie potraktować papierem ściernym, odtłuścić i odpylić, i można przystąpić do malowania (dokładne instrukcje bez problemu znajdziemy w internecie). Stary stolik kawowy, któremu przemalujemy choćby tylko same nogi  - jest w stanie diametralnie odmienić nasz salon, rama lustra – nudna i niezauważalna, po zmianie koloru na, na przykład wspomniany różowy, nada ścianie zupełnie niepowtarzalnego charakteru. Nie bójmy się eksperymentów i zmian. Nie od dziś wiadomo, że mogą zmienić nasze życie na lepsze.
 
Wnętrza, w których można odpocząć. Oto podpowiedź specjalistów z  Instytutu Pantone dla tych, którzy podejmują budowlano – remontowe wyzwanie.
 
Znamienne zdaniem specjalistów od barw jest to, że ludzie szukają łagodnych, pastelowych i wnoszących w ich życie spokój i ukojenie kolorów. I takie właśnie są obydwie propozycje na najbliższy rok.
Specjaliści z Pantona uspokajają - te kolory da się łączyć z innymi - szarościami,. Czy powinniśmy na serio traktować te propozycje? Tak!
 
Instytut Pantone nie próżnuje! Słynna korporacja zajmująca się identyfikacją kolorów wydała właśnie raport na temat barw, które będą modne w sezonie wiosna-lato 2016. W zestawieniu znajdziemy aż 10 "uspokajających" odcieni inspirowanych sztuką. W sprawozdaniu możemy przeczytać: "projektanci zainspirowali się kontrastem urbanistyki z bujną roślinnością, co doprawadziło do nieoczekiwanych kombinacji kolorystycznych. Kolekcje nawiązują do architektury, podróży oraz nostalgii. Mają reprezentować świat, w którym żyjemy, zarówno ten organiczny, jak i stworzony przez nas. Dizajnerzy chcą zmusić nas do refleksji i wejścia do świata eskapizmu. Znaczącą rolę odegrali również artyści znani z odważnej kreski i palety kolorystycznej - od Matisse'a, Picassa i Franka Stelli do Esther Stewart i Sama Fallsa". Kolory są jednocześńie wibrujące, ale i naturalne, wręcz wyciszające. Nie ma też podziału na płeć, w przyszłym roku będzie "rządził" uniseks!
 
Podobno to one zdominują kolorystykę większości kolekcji w tym roku. Poznaj ich nazwy:
Rose Quartz
13-1520
Lilac Gray
16-3905
Limpet Shell
13-481
Iced Coffee
15-1040
Buttercup
12-0752
Fiesta
17-1564
Green Flash
15-014
Peach Echo
16-1548
Snorkel Blue
19-404
Serenity
15-3919
 
    "Kolory na ten sezon przenoszą nas do szczęśliwego, słonecznego miejsca, gdzie śmiało możemy pokazać dowcipną stronę naszej osobowości", powiedziała Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawcza Pantone Color Institute

Wesołych Świąt życzą pracownicy firmy INVADO

Zdjęcie: 

Nowy katalog INVADO - edycja 1/2018

Zdjęcie: 
Szanowni Państwo,
 
Z radością prezentujemy Państwu nowy katalog Invado, edycja 1/2018, który obowiązywał będzie od dnia 01.02.2018.
 
Dołożyliśmy wszelki starań, by stał się pomocnym narzędziem przy wyborze drzwi, źródłem konkretnej wiedzy na temat drzwi oraz inspiracji dla Państwa w zakresie urządzania wnętrz. 
 
Mamy nadzieję, że przejrzyste ikony oraz podział tematyczny katalogu ułatwi Państwu pracę z Klientami i pomoże przekonać ich, że zakup drzwi Invado to dobry wybór.
 
 

 

KONKURS NA ZABUDOWE STOISKA INVADO - TARGI BATIMAT w PARYŻU

Zdjęcie: 
Przygotowując się do targów BATIMAT 2019 w Paryżu, poszukujemy firmy, która zaprojektuje oraz wykona stoisko targowe INVADO. Zależy nam na połączeniu funkcjonalności zabudowy z ergonomią oraz wyjątkowym spojrzeniem na design.
 
Szczegółowe informacje dotyczace zapytania wysyłamy po przesłaniu portfolio firmy  

do Działu Marketingu INVADO na adres e-mail: a.hucz@INVADO.pl  

Letnia Akademia Zabawy

Wakacje to czas zabawy. Zależy nam na tym by polityka firmy, także w zakresie działań wewnętrznych, tworzona była w oparciu o zasady biznesu odpowiedzialnego społecznie. W tym roku ruszyliśmy z programem Akademia Zabawy Invado, zorganizowane zostały półkolonie dla dzieci pracowników firmy. Koloniści, pod opieką animatorów, uczestniczyli w licznych zabawach plastycznych, edukacyjnych, animacjach tematycznych oraz grach ruchowych. Codziennie na wszystkie dzieci czekały napoje oraz mały poczęstunek.

„Drzwi do kariery” - Wręczenie nagród

 
W dniu 30 czerwca w siedzibie firmy Invado miało miejsce uroczyste wręczenie nagrody laureatowi konkursu „Drzwi do kariery”. Została przyznana Arturowi Gaca, studentowi Wzornictwa w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości.
 
 
 
Pan Artur zgłosił do konkursu kilka wariantów jednego projektu drzwi wewnętrznych. Wszystkie charakteryzowały się nowoczesną stylistyką i posiadały ażurowe przeszklenia. O wyborze przesądziła nie tylko pomysłowość, ale także forma opracowania projektu i spełnienie kryteriów technicznych określonych w regulaminie konkursu.
 
 
 
 
Nagrody oraz gratulacje przekazał zwycięzcy Dyrektor Handlowy - Pan Marek Kapica oraz Manager ds. Marketingu - Pan Adam Hucz. Przyłączamy się do gratulacji i życzymy Panu Arturowi dalszych sukcesów w projektowaniu.  
 
 

 

 

Już jest! Najnowszy katalog INVADO!

Nowy rok w INVADO to nowe wyzwania, nowe inspiracje, nowe pomysły i nowe niższe ceny na wybrane produkty. Przedstawiamy nową, fantastyczną ofertę stolarki otworowej, która obowiązuje od 1 lutego 2011.

 

Oferta INVADO 2011 to mnóstwo nowości i jeszcze więcej oryginalnego wzornictwa. Do najciekawszych nowych produktów z katalogu należą:

 

KONKURS OFERT NA PROJEKT I ZABUDOWĘ STOISKA INVADO NA TARGACH BAU 2017

Zdjęcie: 

 Zapraszamy zainteresowane firmy, świadczące usługi w zakresie projektów oraz zabudowy stoisk targowych do zgłoszenia chęci ubiegania się o zlecenie zabudowy stoiska Firmy INVADO na targach BAU 2017 na adres e-mail: 

 
 

 

Logotyp INVADO w nowej odsłonie

Zdjęcie: 
Logotyp Invado w nowej odsłonie

Od lipca 2012 roku obowiązuje nowy logotyp firmy Invado. Jego modyfikacja miała na celu zwiększenie jego wyrazistości i rozpoznawalności.

 

Efekt ten osiągnięto dzięki intensyfikacji kolorów - szarość zyskała ciemniejszy odcień, a pomarańcz stał się bardziej soczysty. Sama forma logotypu pozostaje bez zmian.

Odświeżony logotyp jest elementem kompleksowej identyfikacji wizualnej obowiązującej w materiałach promocyjnych i reklamowych, wszelkich działaniach wizerunkowych, na stronie internetowej oraz w dokumentacji firmy. Zachęcamy zatem do pobrania go ze strony www.invado.pl i zastąpienia poprzedniej, nieaktualnej już wersji.


Invado na targach BAU 2013

Zdjęcie: 

 

Tegoroczne Targi Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych w Monachium można zaliczyć do wyjątkowo udanych. Odwiedziło je ponad 235 tys. gości, w tym 60 tys. spoza Niemiec. Wśród wystawców nie zabrakło polskich firm, w tym oczywiście Invado.
 
 
 
Zainteresowanie targami BAU jest ogromne, co widać chociażby po tempie, w jakim rezerwowane są powierzchnie wystawiennicze. Invado wykupiło miejsce już tydzień po ubiegłorocznej edycji, czyli z dwuletnim wyprzedzeniem. Dzięki temu udało się dostać do hali przeznaczonej dla branży stolarki drzwiowej i okiennej. Zaowocowało to nawiązaniem cennych kontaktów, gdyż goście odwiedzający stoisko Invado byli bezpośrednio zainteresowani ofertą. Nie zabrakło także współpracujących już z firmą kontrahentów.
 
 
 
Na stoisku Invado można było zobaczyć przede wszystkim modele z dotychczasowej oferty, przy czym nacisk położono na wysokiej jakości produkty z górnej i średniej półki cenowej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także drzwi techniczne EGIDA posiadające drugą klasę odporności na włamanie.  
 
 

 

Być przyjazną dłonią...

Zdjęcie: 
 
25 kilometrów od nas znajduje się Ośrodek Rehabilitacyjny pw. św. Rafała Archanioła w Rusinowicach. To miejsce, do którego przybywają niepełnosprawne dzieci i młodzież z całej Polski. Przybywają z nadzieją na lepsze życie, sprawniejsze funkcjonowanie, które dzięki prowadzonej w ośrodku rehabilitacji oraz terapii zajęciowej stają się możliwe.
 

Wspieranie i dzielenie się z tymi, którzy tak wiele dają innym, to dla nas zaszczyt i wielka przyjemność.  A gdy dostajemy takie podziękowania nasze serca rosną. 

 

Nowa oferta INVADO

Z dniem 1 lutego 2010 INVADO wprowadza do oferty kolekcję drzwi szklanych, drzwi techniczne oraz nowe kolekcje drzwi okleinowanych, fornirowanych.

 

Nowy rozdział w asortymencie INVADO otwiera nowoczesna kolekcja drzwi szklanych AMBER o zróżnicowanej stylistyce dostępna w 12 wzorach.

 

Invado z nagrodą „Złotego Akanta”

Zdjęcie: 

 Z wielką radością informujemy, że Invado otrzymało nagrodę „Złotego Akanta” – wyróżnienie wręczane przez MTP dla najlepiej zaprojektowanego stoiska targowego.

Niezwykle pomyślnie rozpoczęły się dla firmy Targi Budma 2015. Już pierwszego dnia Invado zostało uhonorowane „Złotym Akantem”. Nagroda ta jest wyróżnieniem dla najlepiej zaprojektowanego stoiska, którego zabudowa sprzyja dobrej komunikacji z odwiedzającymi oraz zgodna jest ze strategią marketingową firmy. Nagroda cieszy wyjątkowo, gdyż jest wręczana przez kapitułę, w skład której wchodzą eksperci z branży marketingu i designu. 
 
Sama statuetka przypomina o połączeniu tradycji i współczesności. Liść akantu, nawiązujący do klasycznych wzorów architektury, został wpisany w nowoczesną bryłę, podkreślając wyjątkowy charakter nagrody.
 
„Złoty Akant” ustanowiony został przez MTP i wręczany jest od 2003 roku.
 

Zapraszamy do odwiedzin stoiska INVADO na targach MADE-EXPO - Mediolan 05-08.10.2011

INVADO w Mediolanie           

                 


Zapraszamy na targi budowlane MADE EXPO. Impreza odbędzie się w Mediolanie w dniach 5-8.10.2011. Będziemy dzielić stoisko z naszym włoskim partnerem, firmą LAMIA


Podczas zeszłorocznej edycji, ogromne, futurystyczne centrum wystawiennicze odwiedziło łącznie ponad 242 tysiące gości,  a swe produkty zaprezentowało ponad 1 700 wystawców z całego świata. Na powierzchni 90 000 m2 odbyło się 187 konferencji, dotyczących aktualności branżowych, nowych technologii i materiałów. Wzięli w nich udział inżynierowie, producenci, architekci wnętrz i dystrybutorzy. Stoisko INVADO wzbudzało duże zainteresowanie wśród odwiedzających i na pewno tak samo będzie podczas najbliższych targów.


Serdecznie zapraszamy!

INVADO NA TARGACH BUDMA 2017

Zdjęcie: 

        Miło nam poinformować, że podczas trwających w Poznaniu Międzynarodowych Targów BUDMA 2017 drzwi Destino Unico od Invado oficjalnie zostały nagrodzone Złotym Medalem. Grono ekspertów doceniło ich wysoką jakość i nowoczesność (wyróżnienie odebrał dyrektor handlowy Invado, Marek Kapica). Invado otrzymało także nagrodę Acanthus Aureus. Statuetką tą wyróżniane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów.

 

 

 

Zapraszamy na nasze stoisko: pawilon 3a, stoisko 45.

Zmiana cennika drzwi fornirowanych

W związku ze stałym wzrostem cen surowców oraz materiałów wykorzystywanych do produkcji skrzydeł drzwiowych, zmuszeni jesteśmy do zmiany cen.
Od 1 maja ceny wszystkich skrzydeł fornirowanych wzrosną o 50 zł netto.
Aktualne ceny znajdują się na naszej stronie oraz w cenniku - do ściągnięcia ze strony głównej.
Jednocześnie informujemy, że ceny ościeżnic pozostają bez zmian.

Nowe stoisko - szukamy projektanta i wykonawcy

Zdjęcie: 

 

Przygotowując się do targów BAU 2019 w Monachium, poszukujemy firmy, która zaprojektuje i wykona nowe stoisko INVADO. Zależy nam na połączeniu funkcjonalności zabudowy z ergonomią oraz ciekawym spojrzeniem na design.

 

Szczegółowe zapytanie ofertowe będzie możliwe po przesłaniu zapytania
do Działu Marketingu INVADO na adres e-mail: a.hucz@invado.pl
 
CZEKAMY NA PAŃSTWA OFERTY.
 

 

 

 

Domotex 2009 - podsumowanie

W dniach 17-20 stycznia wystawialiśmy się na Międzynarodowych Targach Domotex w Hanowerze. Jedna ze ścian naszego stoiska stylizowana była na wnętrze salonu. - Chcieliśmy pokazać odwiedzającym, jak nasze produkty prezentują się w konkretnej aranżacji- tłumaczy Jarosław Kaczorowski, który był odpowiedzialny za organizację wystawy.
Główną ozdobą aranżacji były skrzydła drzwiowe INVADO Domino 4. Stoisko odwiedziło około 100 nowych, potencjalnych klientów z 25 krajów świata, m.in. z Iranu, Izraela, Libii, Gruzji.

 

Batimat w Paryżu za nami.

Zdjęcie: 

 W dniach 4 – 8 listopada mieliśmy przyjemność zaprezentować markę Invado na targach Batimat. Była to kolejna impreza wystawiennicza, w której wzięliśmy udział w ramach Branżowego Programu Promocji Stolarki Okiennej i Drzwiowej.   

 

 
 
 
O swoich wrażeniach z targów opowiada Jarosław Kaczorowski, Export Director w firmie Invado:
- Jesteśmy zadowoleni z udziału w tegorocznej edycji Batimat. Jest to kolejne wydarzenie branżowe o charakterze międzynarodowym, na którym Invado było jedynym producentem drzwi z Polski. Pozwala to nawiązać wiele cennych kontaktów biznesowych, a także utrwalić w oczach inwestorów wizerunek silnej marki, producenta drzwi z Polski. Podczas targów odbyliśmy bardzo dużo rozmów – zarówno z naszymi dotychczasowymi kontrahentami, jak i z zupełnie nowymi osobami, z którymi być może uda się wejść w szerszą współpracę. Jeśli natomiast chodzi o produkty, które pokazaliśmy na targach, to były to głownie skrzydła drzwiowe, które w Polsce są od jakiegoś czasu w sprzedaży, natomiast we Francji jeszcze nie były prezentowane. Stoisko Invado cieszyło się dużym zainteresowaniem, a oferta wypadała szczególnie dobrze zwłaszcza, jeśli porównywano jakość wyrobów poszczególnych producentów. Choć Francja wciąż preferuje drzwi drewniane oraz tańszą wersję do samodzielnego malowania, to wierzymy, że z czasem ta tendencja będzie się zmieniać. Rozwiązania technologiczne i estetyka oferowanych przez nas produktów z pewnością działają na naszą korzyść. 
 
 
 

Nowy katalog INVADO - edycja 1/2021

Zdjęcie: 
Już jest!!!
 
Z radością przekazujemy informację, że jest już dostępny najnowszy katalog produktowy INVADO. Przedstawiamy w nim m.in. premierowe kolekcje drzwi, akcesoriów, aktualne promocje i udogodnienia jakie przygotowaliśmy dla Państwa.
 
Dołożyliśmy wszelkich starań, by szata graficzna katalogu oraz informacje techniczne były jeszcze bardziej przejrzyste. Naszym Partnerom Biznesowym ułatwiały kontakty handlowe, a Klientom pomagały w podjęciu najlepszej decyzji zakupowej.
 
Katalog jest dostępny w wersji elektronicznej na naszej stronie internetowej – kliknij i zobacz

 

Nowe niższe ceny kolekcji ZODIAK

Z dniem 16.08.2010 obniżamy ceny detaliczne wybranych modeli z kolekcji ZODIAK:

 

modele

cena netto

nowa cena netto

Invado z WOŚP – podsumowanie

 Invado z WOŚP – podsumowanie

W styczniu Invado włączyło się w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do specjalnie oznaczonych puszek pracownicy mogli wrzucać pieniądze, wspierając w ten sposób 24. Finał, z którego zebrane środki przeznaczone zostaną na leczenie dzieci oraz seniorów. Zbiórka odbyła się w czwartek – tuż przed finałową niedzielą WOŚP. Uzbierane fundusze zostały przekazane do sztabu, a Invado otrzymało specjalny list z podziękowaniami. Bardzo się cieszymy, że również w tym roku mogliśmy jako firma włączyć się w zbiórkę i wspomóc ten szczytny cel.
 

Forum Branżowe - Konkurujemy uczciwie

Zdjęcie: 

 

 

 

 

 

AWARIA SIECI TELEFONICZNEJ USUNIĘTA

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż awaria sieci telefonicznej, powstała na skutek gwałtownej burzy przechodzącej przez nasz region w zeszłym tygodniu, z dniem dzisiejszym została usunięta. Przepraszamy za powstałe utrudnienia oraz zapraszamy do kontaktu pod stałymi numerami telefonów.

INVADO Sp. z o.o. - Zmiana nazwy firmy

Informujemy, iż nasza firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOSZ Sp. z o.o. oficjalnie 26 sierpnia 2009r. zmieniła nazwę na INVADO Sp. z o.o.

 

Dokumenty do pobrania:

Solidna rekomendacja - - Związek Polskich Okien i Drzwi

Zdjęcie: 
Solidna rekomendacja
 
Podczas V Kongresu Stolarki Budowlanej Invado otrzymało rekomendację Związku Polskie Okna i Drzwi. Wyróżnienie to potwierdza silną pozycję naszej firmy.  
 

Związek Polskie Okna i Drzwi zrzesza polskich producentów, dostawców i dystrybutorów z branży budowlanej. Dzięki prężnym działaniom stanowi nie tylko wsparcie dla rodzimych firm, ale także markę samą w sobie. Wiele inwestycji wiąże się z działaniami promocyjnymi zagranicą. To między innymi dzięki współpracy ze Związkiem POID Invado pojawia się na licznych imprezach targowych o charakterze międzynarodowym. Związek wytycza nowe kierunki rozwoju branży, stawia na nowoczesne rozwiązania, promuje i zespala najlepsze polskie marki. Przyznane wyróżnienie ma dla nas dużą wartość – po raz kolejny potwierdza silną pozycję Invado na rynku i świadczy o wiarygodności firmy. Jako producent polecany przez tak dużą organizację jesteśmy również bardziej wiarygodni w oczach zagranicznych kontrahentów.   

BUDMA 2011 za nami...

W dniach 11 – 14 stycznia 2011 w Poznaniu odbyła się jubileuszowa, dwudziesta edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA. Podczas całej imprezy w przestronnych pawilonach pojawiło się około 62.000 odwiedzających.

KONKURS OFERT NA PROJEKT I ZABUDOWĘ STOISKA INVADO NA TARGACH MadeEXPO 2017

Zdjęcie: 

 Zapraszamy zainteresowane firmy, świadczące usługi w zakresie projektów oraz zabudowy stoisk targowych do zgłoszenia chęci ubiegania się o zlecenie zabudowy stoiska Ffrmy INVADO na targach MadeEXPO 2017 na adres e-mail: 

 
 

 

INVADO na targach BUDMA 2013

Zdjęcie: 

Invado na targach BUDMA 2013


 
 
Na przełomie stycznia i lutego 2013 roku firma INVADO będzie uczestniczyła w targach BUDMA w Poznaniu. Obecność na targach staje się już powoli tradycją – nasze stoisko pojawia się tam rok rocznie od 10 lat.
 
Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA to jedna z największych tego typu imprez w kraju. Dla nas, jako wystawców to możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych, spotkania się z klientami, a także zaprezentowania produktów i innowacyjnych rozwiązań, takich jak np. Technologia Invado.
 
Hasłem przewodnim najbliższych targów będzie „Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura”.  Zainspirowało nas to do zaprojektowania nowego stoiska. Jeśli jesteście ciekawi efektu, zapraszamy do jego odwiedzenia i spotkania z nami.

 

Wrażenia po targach BUDMA 2013

Zdjęcie: 

 W dniach 29 stycznia – 1 lutego Invado prezentowało swoją ofertę na targach BUDMA w Poznaniu. Na stoisku pojawiły się modele już znane, ale także propozycje nowości na 2013 rok.

 

 
- Możliwość zaprezentowania nowych modeli drzwi tak szerokiemu gronu odbiorców jest dla nas bardzo cenna – mówi Adam Hucz z firmy INVADO. -  Dzięki opiniom osób, które odwiedzają nasze stoisko, jesteśmy w stanie choć w pewnym stopniu ocenić, czy dany projekt ma szanse się przyjąć i czy spotka się z zainteresowaniem klientów – dodaje. Wśród propozycji nowości pojawiły się m.in. szklane drzwi Amber w odświeżonej, bardziej nowoczesnej odsłonie, drzwi Portos w wersji białej, drzwi Domino z ciemnym przeszkleniem i kontrastującymi, jasnymi napisami, drzwi łamane w wersji przeszklonej, a także, wzbudzające chyba najwięcej dyskusji, lakierowane drzwi Pietra z ozdobną wstawką wykonaną z kamienia.
 
 
 
Doskonałą oprawę dla prezentowanych modeli stanowiło nowe stoisko Invado, po raz pierwszy wykorzystane właśnie na targach BUDMA. Nie uszło ono uwadze organizatorów, którzy wyróżnili Invado nagrodą Acanthus Aureus (zobacz dyplom). Kolejne targi Budma uznajemy za udane i z niecierpliwością wypatrujemy kolejnej edycji, która podobno ma odbyć się marcu 2014 roku.
 

Na stanowisku bez nazwy

Zdjęcie: 

Jak można nazwać stanowisko osoby, która szyje maseczki? Zwłaszcza, jeśli nie jest ona pracownikiem szwalni, tylko firmy produkującej drzwi? Zastanawialiśmy się nad tym przez chwilę, a potem odpuściliśmy. Nie każde stanowisko musi mieć swoją nazwę. Najważniejsze, że osoba, która na nim pracuje, swojej pracy oddaje serce, a my możemy pomagać tym, którzy są wokół nas.

Maseczki Pani Aneta, która pracuje w firmie INVADO na stanowisku "Pomocnik stolarza" szyje we własnym domu, bo w nim znajduje się jej przemysłowa maszyna.  Maszyna, którą bardzo dobrze zna, bo pracowała na niej kiedyś i pracuje teraz.  Profesjonalna krawcowa jest jej wyuczonym zawodem. My, czyli firma INVADO, dostarczamy materiały niezbędne do szycia maseczek: tkaninę i gumeczki, które pod sprawnymi rękami Pani Anety zamieniają się w antywirusową ochronę.


2000 sztuk uszytych przez panią Anetę maseczek przekazaliśmy Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Lublińcu oraz Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Oleśnie, skąd zostaną rozdysponowane wśród potrzebujących.
Cieszymy się, że możemy pomagać.   

 

 

INVADO na targach MadeExpo w Mediolanie

Ekspozycja INVADO na targach MadeExpo na Międzynarodowych Targach Architektury Budownictwa i Designu w Mediolanie w dniach 3-6 lutego br.

 

Invado po targach BAU 2015

Zdjęcie: 

 Intensywnie rozpoczął się rok 2015 w Invado. Prezentowaliśmy nowości oraz ofertę katalogową podczas europejskich Targów Bau, które odbyły się w dniach 19-25 stycznia w Monachium.

 

  

 

 

Targi Bau to jedne z najważniejszych w branży organizowane co dwa lata w Monachium. W tym roku Invado przygotowało prezentację nowych kolorów oklein w klasie Enduro ze strukturą oraz  efektem 3D, które od marca dostępne będą w katalogu. Był to też czas, aby zebrać opinie o nowych produktach bezpośrednio od klientów. - Udział w targach daje możliwość osobistego spotkania z klientami z całej Europy, którzy szukają na nich nowych wzorów i technologii. Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji i jednocześnie dziękujemy gościom za odwiedzenie naszego stoiska – mówi Jarosław Kaczorowski z Invado. Udział w targach skutkuje już pierwszymi ofertami i zapytaniami o stałą współpracę z czego jesteśmy zadowoleni.
 
  

Detale, które odmienią Twoje wnętrze

Detale, które odmienią Twoje wnętrze

Odmieniony, świeży design kojarzy się zazwyczaj z generalnym remontem i wielkimi zmianami. Tymczasem, wcale nie trzeba decydować się na czasochłonne i kosztowne metamorfozy, aby wnętrze zyskało nową jakość
 
Nowy obraz na ścianie, przestawienie mebli czy pomalowanie starej, drewnianej szafy, to tylko niektóre z bardzo wielu możliwości. Ogranicza je głównie wyobraźnia. Warto zdecydować się na twórcze poszukiwania i drobne zakupy, aby wydobyć oryginalny charakter wnętrz.
 
Design od podłogi..
 
Niewielkim nakładem kosztów i wysiłku można wymienić listwy przypodłogowe. Te klasyczne, tradycyjne można z powodzeniem zastąpić nowatorskimi listwami wysokimi. Takie elementy wykończeniowe, choć nowoczesne, inspirowane są rozwiązaniami klasycznej architektury wnętrz. Kreują bardzo ciekawy efekt obramowania podłóg, przez co dodają pomieszczeniu szlachetności. Firma INVADO ma w swojej ofercie kolekcję listew PRESTIGE, adresowaną do klientów oraz projektantów poszukujących oryginalnych rozwiązań w zakresie estetyki i jednocześnie solidnej jakości. Będą się harmonijnie komponować z fakturą i barwą ścian wnętrza, gdyż przygotowane są do samodzielnego malowania farbami lub pokryte uniwersalną, białą farbą podkładową. Można też pomalować je na wybrany kolor z palety RAL. Wykonane są z ekologicznej płyty MDF, zapewniającej trwałość i brak zniszczeń eksploatacyjnych.
 
Urok akcesoriów
 
Wybór ozdób i dodatków to wielkie pole do popisu dla wyobraźni mieszkańców. Dzięki nim każda, nawet bardzo prosto zaaranżowana przestrzeń zyskuje niepowtarzalny charakter. Ozdabiać możemy nie tylko ściany czy półki. Bardzo oryginalnym sposobem na dodanie wnętrzu ciekawego kolorytu jest użycie aplikacji na drzwi wewnętrzne. Odmienią nawet stare modele, a urzekający design będzie widoczny już od progu. Szklane aplikacje firmy INVADO umożliwiają swobodne eksperymenty z każdym modelem drzwi. Żywa kolorystyka, w kombinacji ze stylowym, zgeometryzowanym wzornictwem sprawiają, że całe wnętrze zyskuje na oryginalności. Aplikacje INVADO prezentują się dobrze zarówno w przestrzeniach tradycyjnych, jak i tych urządzonych w duchu prostoty i minimalizmu. Dzięki niewielkim rozmiarom, ich obecność nie dominuje, a jedynie dopełnia całości aranżacji. Są praktyczne i proste w użyciu. Świetnie prezentują się na dużej, gładkiej tafli szkła. Tego rodzaju przeszklenie posiadają niektóre modele drzwi z kolekcji D'Artagnan, Domino albo Modena firmy INVADO.
 
Na www.invado.pldostępny jest również nowy, zaawansowany Kreator Wnętrz – INVADO Door Planner, w którym można sprawdzić, jak wybrany model drzwi współgra z różnymi kolorami ścian, rodzajami podłóg i mebli. Testowanie pomysłów w wirtualnej rzeczywistości ułatwi podjęcie najlepszych, mieszkalnych wyborów aranżacyjnych- bez rozczarowania, że pomysł przełożony na rzeczywistość okaże się kompletną klapą.

 

INVADO NA TARGACH - BAU 2017

Zdjęcie: 

 

Jesteśmy z naszą wystawą w Monachium, gdyż tu są nasi klienci – mówi dyr. Kaczorowski – Invado funkcjonuje w ramach koncernu Arbonia AG, w skład których wchodzą również marki Prum i Garant. Wspólnie mamy wiele do zaoferowania naszym partnerom handlowym, a najlepiej świadczą o tym liczne rozmowy, jakie już udało nam się przeprowadzić z handlowcami z całego świata.”. Na targi monachijskie spółka przywiozła znane już wewnętrzne drzwi modułowe o różnorodnym nowoczesnym wzornictwie oraz nowe dla niej, choć popularne już na rynku niemieckim drzwi z usłojeniem horyzontalnym. BAU postrzegane jest tu jako targi, na których liczy się przede wszystkim jakość i funkcjonalność wyrobów, ich doskonałość technologiczna. W przeciwieństwie do targów w Mediolanie design jest tutaj drugoplanowy, co nie znaczy jednak, że nieistotny.

Eksport stanowi w naszej sprzedaży ponad 60 procent jej wartości, a jest to efekt nie tylko naszych działań bezpośrednich, ale też współpracy w ramach Grupy – wyjaśnia dyr. Kaczorowski – Na rynki zachodnie dostarczamy nasze drzwi poprzez naszych partnerskie, a sami staramy się rozwijać sieć w południowej i wschodniej Europie. Także w Polsce budujemy struktury sprzedażowe w oparciu o wyspecjalizowane sieci handlowe i salony partnerskie.” Podkreśla, że na targach też sprzedają, też nawiązują nowe kontakty handlowe, domawiają szczegóły dostaw i przyszłej współpracy. Dało się jednak usłyszeć w wypowiedzi dyrektora Invado żal, że otrzymali tutaj mniejszą powierzchnię wystawową niż chcieliby, gdyż wówczas więcej i lepiej mogliby pokazać. Jest jednak nadzieja, że po dobudowaniu nowej hali targowej ta sytuacja za dwa lata już się poprawi. Zwłaszcza, że pozycja negocjacyjna Grupy będzie z pewnością większa niż każdej z jej pojedynczych spółek.
Dylematu z powierzchnią wystawową nie będzie na pewno na lutowej Budmie w Poznaniu, gdzie Invado pokaże swoją najnowszą kolekcję w hali 3A. Będą to zmodernizowane modele drzwi znane z dotychczasowego katalogu, ale tez całkiem nowe wzory, opracowane specjalnie z myślą o nowym sezonie. Już dzisiaj dyr. Kaczorowski zaprasza do Poznania, do obejrzenia możliwości produkcyjnych firmy z Ciasnej oraz do porozmawiania o możliwej współpracy. Na nas z pewnością może liczyć.
 

Jubileusz 55-lecia istnienia Zespołu Pieśni i Tańca

W tym roku Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny obchodzi Jubileusz 55 lecia istnienia. W dniach 28 - 29 czerwca na błoniach kompleksu Pałacowo - Parkowego w Koszęcinie odbędzie "Święto Śląska 2008". Zarówno w sobotni, jak i niedzielny wieczór będzie można wysłuchać koncertu muzyki, pieśni oraz tańców ludowych i narodowych w wykonaniu artystów „Śląska”, w specjalnie przygotowanym programie na 55 rocznicę powstania Zespołu.

 

NOWE STOISKO BUDMA 2019 - SZUKAMY PROJEKTANTA I WYKONAWCY

Zdjęcie: 

Przygotowując się do targów BUDMA 2019 w Poznaniu, poszukujemy firmy, która zaprojektuje i wykona nowe stoisko INVADO. Zależy nam na połączeniu funkcjonalności zabudowy z ergonomią oraz ciekawym spojrzeniem na design.

 

Szczegółowe informacje dotyczace zapytania wysyłamy po przesłaniu portfolio firmy  
do Działu Marketingu INVADO na adres e-mail: a.hucz@invado.pl
 
 

 

W dobrym kierunku. Targi BUDMA

Jesteśmy zadowoleni- tak udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa Budma 2009 podsumował dyrektor ds. handlowych Marek Kapica. Zaprezentowaliśmy, na naszym stoisku, najbardziej popularne modele drzwi marki INVADO. Oprócz tego swoją premierę miały skrzydła - Leo, Aries, Sagittarius oraz Perugia. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące najnowszych propozycji z kolekcji INVADO. Mamy nadzieję, że będą cieszyły się dużym zainteresowaniem Klientów.

 

Invado na Fensterbau Frontale

Zdjęcie: 

 

Sezon targów dla Invado w 2014 roku otworzy impreza Fensterbau Frontale organizowana w Norymberdze w Niemczech. Targi potrwają cztery dni, od 26 do 29 marca. 

 
Ich tematem przewodnim będą systemy konstrukcyjne, systemy mocowania, półfabrykaty, szkło oraz produkty szklane, systemy wentylacji, drzwi, maszyny, urządzenia, narzędzia, a także różnego rodzaju rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo i ułatwiające organizację pracy. Będą je prezentować firmy z całego świata. Podczas poprzedniej edycji targów odnotowano około 1 200 wystawców, a liczba gości przekroczyła 99 000.
 
Targi w Norymberdze są organizowane cyklicznie w dwuletnich odstępach i, jak możemy przeczytać na stronie organizatorów, niezmiennie cieszą się duża popularnością. Każde kolejne dwa lata przynoszą nowe produkty, rozwiązania i postęp technologiczny, dlatego branżowe spotkania są jak najbardziej wskazane. Dążenie do zwiększenia trwałości produktów i komfortu ich użytkowania motywuje firmy do wprowadzania innowacji. Wymiana doświadczeń i technologii jest tutaj niezbędna.
 
Najbliższe targi Fensterbay Frontale organizowane będą na jeszcze większej powierzchni niż dotychczas. Mamy nadzieję, że przełoży się to również na frekwencję i uda się pobić kolejny rekord w tym zakresie. 

Festiwal Pracy JOBICON online

Zdjęcie: 
W dniach 24 - 25 marca 2021 odbędzie się Festiwal Pracy JOBICON, na którym nie zabraknie również firmy INVADO.
Festiwal pracy, to wyjątkowe wydarzenie podczas, którego poza  interesującymi ofertami pracy spotkanie z wieloma ekspertami z różnych dziedzin.
 
W ramach uczestnictwa:

- Bezpłatne konsultacje CV i symulacje rozmów kwalifikacyjnych;

- Indywidualne rozmowy online z przedstawicielami najlepszych pracodawców;

- Dostęp do specjalnych ofert pracy ponad 100 wystawców

- Warsztaty, webinary i spotkania ze znanymi gośćmi a w tym z Magdą Gessler, Jaśkiem Melą czy Radkiem Kotarskim.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Kliknij w  link i umów spotkanie z przedstawicielem naszego działu HR, które odbędzie się podczas festiwalu JOBICON w dniach 24-25 marca 2021:. Kliknij i przejdż

 
 

 

Aktualne oferty pracy INVADO - kliknij i zobacz
 
 

 

InvadoCAD wsparcie dla projektantów

Współcześnie trudno wyobrazić sobie tworzenie profesjonalnych projektów architektonicznych bez wsparcia nowoczesnych technologii. INVADO wychodząc naprzeciw potrzebom architektów i projektantów, udostępnia swoje biblioteki obiektów CAD.

 

Invado na targach grupy VOX

Zdjęcie: 

 Invado na targach grupy VOX

 
Invado aktywnie uczestniczy w targach wewnętrznych organizowanych przez grupę VOX.
 
Firma była już na lutowych prezentacjach w Poznaniu oraz na marcowych w Sosnowcu i Pruszkowie.. Wydarzenia te znacząco wpływają na rozwój sprzedaży w regionach oraz stanowią ważne wydarzenia dla branży.
 
 

POZNAŃ 26.02.2016

 
 
 
 

SOSNOWIEC 04.03.2016

 
 
 
 

PRUSZKÓW 24.04.2016

 

Wnętrza - Budujemy dom - Grudzień 2011

Zdjęcie: 

Invado z tytułem DOBRA MARKA i MARKA DEKADY

Zdjęcie: 

Szanowni Państwo,

 
Z wielką radością chcemy podzielić się z Państwem informacją dotyczącą zdobycia przez Firmę i markę INVADO tytułu DOBRA MARKA 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Drzwi wewnętrzne.
 
Wyróżnienie to przyznawane jest innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. 
W ramach Programu, już po raz dziesiąty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek oraz ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów. 
 
Kolejnym wyróżnieniem, którym chcielibyśmy się z Państwem podzielić jest tytuł: MARKA DEKADY. Jest on przeznaczony dla marek, które otrzymywały wysokie noty w Programie Dobra Marka w latach 2009 – 2019.  
 
 
 
 
 
Wspomniane sukcesy to ogromna zasługa naszych pracowników, którzy na co dzień, poprzez swoją solidną pracę  i zaangażowanie, troszczą się o pozycję marki INVADO na polskim i światowych rynkach. Swoje podziękowania za wymienione osiągnięcia kierujemy także na ręce Państwa – naszych Dystrybutorów. Zdajemy sobie sprawę, że bez Państwa wsparcia i lojalnych relacji handlowych, nie udałoby się nam uzyskać takiej pozycji na rynku. 
 
Mamy nadzieję, że otrzymane tytuły i wyróżnienia sprawią, że drzwi i produkty INVADO będą jeszcze bardziej rozpoznawalne wśród naszych wspólnych Klientów, a tym samym będą wspierać prowadzone działania handlowe, przekładając się na rozwój Państwa Firm, czego Państwu i sobie życzymy z całego serca. 
 

Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami. 
 

 

Targi BATIMAT Paryż 2-7 listopada 2009

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów BATIMAT w Paryżu. Czekamy na Was w hali 2.2 stoisko E02.

 

Targi Batimat 2009

 

Więcej informacji na www.batimat.com

Zapytanie ofertowe na projekt oraz zabudowę stoiska INVADO na Targach BUDMA 2015

Zdjęcie: 
Zapraszamy zainteresowane firmy, świadczące usługi w zakresie projektu oraz zabudowy stoisk targowych do zgłoszenia chęci ubiegania się o zlecenie zabudowy stoiska Firmy INVADO na targach BUDMA 2015.
Firmy zainteresowane ubieganiem się o zlecenie prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres  e-mail:
 
a.hucz@invado.pl
 
Wraz z dokumentami potwierdzającymi prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie, o którym mowa powyżej (NIP, REGON, wypis z rejestru lub KRS).

 

Zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu 3 dni roboczych, po czym nastąpi przesłanie precyzyjnego zapytania ofertowego wraz z określeniem szczegółów oraz wymogów.

INVADO nagrodzone za przejrzystość i dynamikę

Na przekór kryzysowi i spadkom sprzedaży w branży budowlanej, firma INVADO – producent drzwi wewnętrznych i elementów meblowych, ma powody do dumy. Za swoje zaangażowanie w doskonalenie jakości, prężny rozwój i finansową przejrzystość, otrzymała prestiżowe wyróżnienia.

 

Przejrzysta firma

 

Konkurs „Drzwi na miarę Mojego wnętrza”

Zdjęcie: 

23 września br. startujemy z konkursem „Drzwi na miarę Mojego wnętrza”. Do wygrania zestaw gadżetów od Invado.  Zapraszamy do udziału w zabawie na naszym profilu na Facebooku.

 
Zadaniem konkursowym będzie dokończenie zdania „Drzwi na miarę Mojego wnętrza – to drzwi …”.
Trzy najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone.  Na Wasze odpowiedzi czekamy od 23 do 27 września br. Ogłoszenie wyników nastąpi 29 września na fanpage’u Invado na Facebooku.
Szczegóły konkursu zawarte są w regulaminie (pobierz). Przejdź na nasz profil na Facebooku klikając w poniższą ikonę
 
 


Nowe OKLEINY w ofercie INVADO

NOWOŚĆ w ofercie INVADO - kolekcja oklein dekoracyjnych została wzbogacona o nowe kolory dekorów ryflowanych:

 • DĄB VERADE
 • DĄB ZŁOTY
 • ORZECH MELUNGA
 • JESION SZAROZŁOTY

 

INVADO we Włoszech - MADE EXPO w Mediolanie - 17-20.10.2012

Zdjęcie: 

 

Invado we Włoszech

 
Jesienią wybieramy się do Włoch i to bynajmniej nie w celach wypoczynkowych, ale po to, aby odwiedzić targi MADE Expo w Mediolanie. Będziecie mogli nas tam spotkać między 17, a 20 października. 
 
Międzynarodowe targi MADE Expo są adresowane do inżynierów, architektów, producentów i dystrybutorów produktów budowlanych. Łącznie będzie można odwiedzić ponad 1 700 stoisk różnych wystawców, wśród których nie zabraknie oczywiście INVADO. Obserwujemy stale rosnące zainteresowanie naszymi produktami, również ze strony zagranicznych kontrahentów. Targi to doskonała okazja, aby się spotkać, wymienić doświadczeniami i zastanowić nad możliwościami współpracy.
 
Do zobaczenia w Mediolanie!

 

Stoisko Invado nagrodzone Acanthus Aureus

Zdjęcie: 

 

 
Tegoroczne targi Budma w Poznaniu były dla Invado okazją do zaprezentowania bogatej oferty nowości na 2013 rok.  Nowe modele drzwi przyciągały uwagę gości nie tylko dzięki oryginalnej stylistyce, ale także dzięki doskonałej, nowoczesnej oprawie. Stanowiło ją stoisko zaprojektowane specjalnie z myślą o poznańskich targach. Nie uszło ono także uwadze organizatorów – w pierwszy dzień targów kapituła MTB przyznała Invado nagrodę Acanthus Auerus. Statuetka za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej to doskonałe ukoronowanie naszych starań i mobilizacja do dalszego działania. Jeszcze raz dziękujemy organizatorom za wyróżnienie!

 

 

Zobacz również artykuł: "Wrażenia po targach BUDMA 2013"

#GaszynChalenge

Zdjęcie: 

 Zespół INAVDO podjął wyzwanie 

 
Dziękujemy EJOT Polska oraz Vto-Dekor Sp z o.o. za nominacje. Dzięki Wam mogliśmy przyłączyć się i wesprzeć tak szczytny cel.

 

 • Na czym polega #gaszynchallenge? Zasady są proste. Nominowani muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli ćwiczenie zostanie wykonane, to wpłacają na podany cel 5 zł. Jeśli nie, wpłacają 10 zł. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wykonując, czy nie wykonując zadania, wpłacić więcej Tym sposobem zbieramy pieniądze na ratowanie życia dzieci.
 • Zachęcamy do pomagania. Razem możemy więcej.
Do #gaszynchallenge nominujemy:
 
PSB Mrówka Lubliniec oraz Hoger MB - Mrówka Lubliniec Hoger MB
EthosEnergy Poland S.A. - EthosEnergy
> Lentex S.A.
 
Zobacz udział pracowników INVADO w #GaszynChallenge 

 

Dziękujemy wszystkim Pracownikom za udział w wyzwaniu. 

Dobro powraca!

 

 

 

INVADO na targach Z.O.W w Bad Salzuflen

Ekspozycja INVADO na targach dostawców dla przemysłu meblowego, projektowania wnętrz i wzornictwa Z.O.W w Bad Salzuflen w dniach 8-11 lutego br.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE NA PROJEKT ORAZ ZABUDOWĘ STOISKA INVADO NA TARGACH BATIMAT 2015

Zdjęcie: 
Zapraszamy zainteresowane firmy, świadczące usługi w zakresie projektu oraz zabudowy stoisk targowych do zgłoszenia chęci ubiegania się o zlecenie zabudowy stoiska Firmy INVADO na targach BATIMAT 2015.
Firmy zainteresowane ubieganiem się o zlecenie prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres  e-mail:
 
j.kaczorowski@invado.pl oraz do wiadomości a.hucz@invado.pl
 
Oferty należy składać w terminie do 15.06.2015r
 
Szczegółowe informacje na temat zapytania ofertowego znajdują się w poniższym pliku PDF.
 

 

Fornir – naturalny czy modyfikowany?

 

Fornir – naturalny czy modyfikowany?  
 
Przy wyborze drzwi oba te materiały cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Nic dziwnego, gdyż fornir w każdej wersji, jest trwały, ładny i ekologiczny
 
Fornir naturalny – solidność polskiego dębu
 
Fornir to bardzo cienkie (0,1-0,5mm) płaty drewna uzyskane poprzez skrawanie z drzew. Tak pocięte arkusze łączy się w wiązki, z zachowaniem kolejności, w jakiej zostały zdjęte z pnia. Dzięki temu rysunek słojów zachowuje ciągłość i spójny odcień. Fornir jest znakomitą alternatywą dla litego drewna. Pozwala cieszyć się jego urokliwą fakturą i szlachetnym wyglądem, przy jednoczesnym wyeliminowaniu jego typowych wad, jak skrzypienie czy odkształcanie. Fornir naturalny budzi skojarzenia z solidnymi drzewami z polskich lasów. Linia drzwi wewnętrznych ARAMIS z oferty firmy INVADO to właśnie przykład elegancji i trwałości, gwarantowanej przez wysokiej jakości fornir dębowy i bukowy. Dostępne w wersji pełnej lub z czterema rodzajami przeszkleń, będą świetnym uzupełnieniem zarówno tradycyjnych, jak i nowocześnie zaaranżowanych wnętrz.
 
Fornir modyfikowany – z nutą egzotyki
Pozyskiwany jest często z drzew rosnących na afrykańskich plantacjach, w krajach takich jak Wybrzeże Kości Słoniowej czy Gwinea. Drewno jest skrawane na arkusze, które po usunięciu wszelkich niedoskonałości, poddaje się zabarwianiu i klejeniu w bloki. Następnie arkusze układa się w stosy i prasuje. Podczas tego procesu formowany jest wzór, odpowiadający naturalnemu rysunkowi drewna. Fornir modyfikowany ma nad naturalnym tę przewagę, że gwarantuje idealnie spójny odcień i strukturę słojów. Dzięki technologicznej ingerencji we włókno drzewa każdy arkusz wygląda identycznie i pozbawiony jest niedoskonałości w rodzaju przebarwień czy dziur spowodowanych przez robaki. Dla niektórych jednak ten argument działa właśnie na niekorzyść modyfikowanej okleiny, bo pozbawiona jest charakterystycznego uroku niepowtarzalności. Zdania są podzielone, ale faktem jest że modyfikowany fornir bardzo stylowo prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. INVADO posiada w swojej ofercie wiele linii drzwi wykonanych z tego materiału. Przykładem mogą być modele PLANO, QUADRO czy DOMINO, dostępne między innymi w dekorach wenge czy orzecha amerykańskiego.
A może okleina?
Wysokiej jakości okleina wcale nie musi być towarem drugiej kategorii. Firma INVADO, jako jedyna w Europie może pochwalić się produkcją drzwi okleinowanych według autorskiej technologii. Polega ona na łączeniu okleiny tylko w jednym miejscu - w wewnętrznej części przylgi. Do tej pory poszczególne części okleiny łączone były na krawędziach. Właśnie w tym miejscu najczęściej się odklejały, pozostawiając na wierzchu płytę MDF. Działo się tak wskutek długiego użytkowania oraz kontaktu z wilgocią. Technologia zaproponowana przez INVADO, na rynku stolarki drzwiowej jest prawdziwą innowacją. Wpływa znacząco na estetykę wykończenia oraz wyjątkową trwałość produkowanych drzwi. Istotnym elementem tego rozwiązania jest zaokrąglona krawędź skrzydeł drzwiowych. -Dzięki niej są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i eksploatacyjne – mówi Marek Kapica z firmy INVADO. Technologia INVADO doczekała się uznania ze strony Katedry Klejenia i Uszlachetniania Drewna w Poznaniu oraz Instytutu Technologii Drewna. Obie instytucje przyznały firmie prestiżowe certyfikaty potwierdzające innowacyjność i wysoką jakość stosowanych rozwiązań.
 
Niezależnie od tego na jakie drzwi się zdecydujemy, warto wziąć pod uwagę aspekt ekologiczny i wybrać produkt firmy, która uwzględnia troskę o środowisko w swojej strategii. INVADO posiada certyfikat Forest Stewardship Council, gwarantujący, że pozyskiwanie drewna odbywa się według zasad racjonalnej gospodarki leśnej i nie godzi w interesy lokalnych społeczności.

 

Zapraszamy na stoisko INVADO - MADEEXPO od 08.03.2017 do 11.03.2017

Zdjęcie: 
Szanowni Państwo,
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Invado podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych MadeEXPO 2017, które odbędą się w Mediolanie w dniach od 08 do 11 marca 2017 roku. Będziemy czekać na Państwa w hali 5, stoisko D02-D04.

 

Podczas spotkań targowych z wielką radością zaprezentujemy Państwu sześć najnowszych kolekcji Invado na 2017 rok, oraz dwa nowe dekory oklein odpowiadające aktualnym trendom w aranżacji wnętrz. Mamy nadzieję, że premierowe modele drzwi spodobają się Państwu oraz Państwa Klientom. Także specjalnie z okazji targów przygotowaliśmy wyjątkowe oferty zakupowe. 

 

 

Nowy katalog INVADO

Okładka kataloguRozpoczęliśmy dystrybucję najnowszego wydania katalogu produktowego. W odpowiedzi na duże zainteresowanie klientów, wprowadziliśmy w skrzydłach drzwiowych Aquarius, Libra, Virgo, Scorpio oraz Gemini, dekor w kolorze orzecha (barwiony jednokierunkowo). W katalogu nowością jest oferta aplikacji szklanych Invado. Oferta klamek wzbogacona została o modele Invado-R oraz Panteon.

 

Drzwi przeciw włamywaczom

Zdjęcie: 

 Z radością informujemy, że nowe, ulepszone drzwi wejściowe Egida wróciły  do oferty Invado.

 

 
Dla poprawy wytrzymałości i jeszcze większego bezpieczeństwa wprowadziliśmy liczne zmiany w konstrukcji drzwi Egida, zarówno w samym skrzydle jak i ościeżnicy. Zmieniono m.in. konstrukcję ramiaków pionowych, dodano bolce antywłamaniowe, zmieniono materiał rdzenia profilu ościeżnicy oraz wymiary rdzenia profilu ościeżnicy. Dodatkowo wprowadziliśmy do oferty klamki dedykowane drzwiom Egida: AXA w II i III klasie zabezpieczenia przed włamaniem oraz komplet wkładek WILKA w klasie B.
 
Poprawę parametrów drzwi Egida potwierdziła uzyskana specyfikacja techniczna. Jakość drzwi określa Krajowa Ocena Techniczna o nr KOT-a: ITB-KOT-2018/0598, potwierdzająca II klasę odporności na włamanie.

 
 

                                                                                       Zobacz, jak zamontować drzwi EGIDA

 
 
 

Nowe modele w ofercie INVADO.

Kolekcja naszych drzwi została poszerzona o skrzydła Sagittarius, Leo oraz Aries. Stanowią one kontynuację zodiakalnej linii Invado. Do nowości należy także model Perugia.

 

Wyprzedaż oklein INVADO

Zdjęcie: 

 

INVADO wśród Gazel Biznesu 2020

Zdjęcie: 

Mamy powody do dumy. INVADO kolejny raz znalazło się w rankingu Gazele Biznesu, organizowanym przez magazyn „Puls Biznesu”, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Aby znaleźć się w rankingu firma musi być transparentna i odnosić sukcesy finansowe.  Działać nieprzerwanie od co najmniej 2017 r., mieć przychody na poziomie 3-200 mln zł i na przestrzeni ostatnich lat odnotowywać ich wzrost, oceniany przez niezależną komisję.
W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski. „Puls Biznesu” organizuje ranking nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości.
Cieszymy się z wyróżnienia i bardzo dziękujemy naszym Pracownikom, Partnerom Biznesowym i Klientom. To dzięki Wam możliwy jest tak dynamiczny rozwój marki INVADO.  
 

JESIENNE PROMOCJE (1): kolekcja DOLCE - 299zł

Jesienne odsłony promocji w INVADO:

 

kolekcja DOLCE W EXTRA CENIE:

 

Wyjątkowo w dniach od: 6.09.2010 do 31.12.2010 możesz odmienić wnętrze swojego domu kupując drzwi z kolekcji DOLCE: nr 1 - pełne, nr 2 – łazienkowe lub nr 3 – pokojowe w promocyjnej cenie detalicznej

 

299zł brutto

 

INVADO na Słowenii - HOME FAIR

Zdjęcie: 

Home Fair to duże, międzynarodowe targi branżowe organizowane w Ljubljanie na Słowenii. Są skierowane do producentów, specjalistów i wykonawców, a także do klientów indywidualnych. Invado wystąpiło na targach w roli wystawcy.

 
Tegoroczna edycja imprezy, organizowana w dniach 8-13 marca 2016 r., cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Organizatorzy odnotowali rekordową liczbę 56 tys. odwiedzających oraz 545 firm z 32 krajów. Uczestnicy targów mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji specjalistów różnych dziedzin, zapoznać się z najnowszymi produktami, trendami i technologiami z branży budowlanej.
 
- Invado podczas Home Fair w Ljubljanie prezentowało przede wszystkim drzwi modułowe – mówi Dawid Dziuk, Export Manager. - Co ciekawe, żaden ze słoweńskich producentów nie oferuje tego typu skrzydeł. My promujemy je na tamtejszym rynku już od 2 lat. Obecność na dużych imprezach wystawienniczych daje nam możliwość dotarcia z naszymi rozwiązaniami do szerokiego grona klientów indywidualnych i potencjalnych partnerów handlowych -  dodaje. - Takie działania to także element budowania rozpoznawalności marki Invado w Europie – mówi Adam Hucz, Manager ds. Marketingu. 
 

Invado Party już za nami

Zdjęcie: 

Invado Party już za nami...

25 stycznia 2012, w czasie Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA, spotkaliśmy się w Poznaniu na kolejnej edycji Invado Party.

   

Tradycyjnie, podczas uroczystości, przyznaliśmy nagrody za wkład w rozwój sprzedaży stolarki drzwiowej w roku 2011. Wśród nagrodzonych znalazły się zarówno firmy polskie, jak i zagraniczne. Statuetki oraz dyplomy zostały przyznane: Vox Składy Budowlane, Interlignum A.S., Sharri Firezaj, M-Trading, MINIMAX, OBI Market, Multiform Sp. z o.o., Art.-Service Sp.J., Polskie Składy Budowlane i Merkury Market. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

 

Podczas Invado Party zaprezentowaliśmy także najnowszą kolekcję drzwi INVADO. Wśród nich, między innymi, linię drzwi Bianco, skrzydło Richelieu z szybą Fiore, cieszące się ogromną popularnością drzwi Domino oraz drzwi przeciwpożarowe IGNIS.  

   

Gościem specjalnym wieczoru był Alosza Awdiejew, związany od wielu lat z kabaretem „Piwnica pod Baranami”, występujący w trio gitarowym z Kazimierzem Adamczykiem i Markiem Piątkiem.

                                                               

 

Mamy nadzieję, że Invado Party na dobre wpisze się do kalendarza poznańskich imprez. Dobrze jest bowiem spotkać się z ludźmi, z którymi na co dzień łączą nas bardziej formalne, zawodowe kontakty, w luźniejszej atmosferze i wspólnie odpocząć - zaznacza menadżer marketingu INVADO, Adam Hucz.
 

 

 

Firma INVADO sp. z o.o. ogłasza konkurs na stworzenie nowego serwisu www.invado.pl.

Zdjęcie: 

 

Konkurs jest otwarty i do udziału w nim zapraszamy firmy, które dysponują odpowiednim zapleczem umożliwiającym wdrożenie nowego serwisu w oparciu o najnowsze rozwiązania, jak również świadczenia obsługi posprzedażowej, obejmującej sukcesywne rozwijanie serwisu internetowego i dostosowywanie go do bieżących potrzeb.

Konkurs będzie przebiegał dwuetapowo:

Etap I

 
Etap I konkursu ma na celu wyłonienie podmiotów, które na podstawie i po weryfikacji przesłanego portfolio zostaną zaproszone do przedstawienia ofert na stworzenie serwisu.

Firmy zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy do przesyłania swojego portfolio zawierającego:
- opis doświadczeń,
- przykłady realizacji;

Czas trwania I etapu: od 24.09.2019 do 11.10.2019 

Zgłoszenie do I etapu konkursu wraz z portfolio prosimy przesyłać na adres e-mail: a.hucz@INVADO.pl


Po zapoznaniu się z przesłanymi materiałami zostaną wybrane firmy, które zaproszone zostaną do Etapu II.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi firmami, a kryterium wyboru stanowić będzie bogate
i różnorodne portfolio oraz szerokie doświadczenie.

Etap II

 
Etap II konkursu skierowany jest do firm wybranych w I Etapie.
Zostaną one poproszone, na podstawie przesłanego brief’a, do stworzenia oferty na wykonanie serwisu www.INVADO.pl.
Brief będzie zawierał szczegółowe wymagania dotyczące nowego serwisu wraz z prognozowanym harmonogramem jego wykonania.
 
Więcej szczegółów związanych z II etapem konkursu przekazanych zostanie firmom wybranym w I etapie.

Zapraszamy do udziału w konkursie.
Czekamy na Państwa zgłoszenia. 

Jesienna PROMOCJA - klamka GIUSSY za 1zł!

Informujemy wszystkich Klientów o zbliżającej się jesiennej promocji INVADO.

 

Przy zamówieniu, w okresie 12.10 - 14.11.2009, skrzydeł drzwiowych: VIRGO, SCORPIO, GEMINI, LEO, ARIES oraz SAGITTARIUS będzie istniała możliwość zakupu klamki GIUSSY w cenie 1zł brutto.

 

Plakat klamka giusyy 1 zl

 

Przetarg - BAU 2015 - rozstrzygnięcie

Zdjęcie: 

 

Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych

 

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy, składamy najlepsze życzenia wszystkim naszym Klientom. Oby te rodzinne święta upłynęły w spokojnej, serdecznej atmosferze, a wiosenny nastrój towarzyszył Państwu przez cały rok

 

Wesołych Świąt od Invado

Projekty stoisk wybrane

Już wiemy jak będą wyglądały nowe stoiska targowe podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma 2017 oraz Światowych Targów Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych BAU 2017 w Monachium.

Choć wybór nie był prosty, ostatecznie rozstrzygnęliśmy oba konkursy ofert na budowę stoisk. 

 

Nowy dekor drzwi okleinowanych

Informujemy, że od dnia 11 września P.W. Kosz Sp. z o.o. wprowadza do swojej oferty nowy dekor drzwi okleinowanych – orzech B339.
Nowy dekor będzie dostępny w następujących kolekcjach: MODENA, VERONA, MERANO, TORINO, BOLONIA, ROMA, NAPOLI, NORMA DECOR - pełne

 

Okleina orzech B339

INVADO we Francji - EQUIPBAIE w Paryżu - 13 - 16.11.2012

Zdjęcie: 

 

Invado na targach EQUIPBAIE w Paryżu

 

W połowie listopada 2012 r. Invado weźmie udział w Międzynarodowych Targach Okien i Drzwi EQUIPBAIE organizowanych we Francji. Będzie to okazja do promowania polskich produktów i rozwiązań, często innowacyjnych na tle innych krajów.

 

Przewiduje się, że w najbliższej, trzynastej już edycji imprezy weźmie udział ok. 350 wystawców. Targi odwiedzi ponad 20 000 gości, wśród których znajdą się specjaliści z branży i kluczowi klienci. Zaproszeni zostali producenci okien, drzwi, blokad i zamków drzwiowych, inwestorzy, deweloperzy, architekci, wykonawcy, a także przedsiębiorcy i rzemieślnicy z branży stolarskiej. 

 

Invado podczas targów EQUIPBAIE zaprezentuje między innymi drzwi techniczne przeciwpożarowe oraz ościeżnicę renowacyjną, czyli nowość 2012 roku. Większość stosowanych we Francji drzwi jest tradycyjna, dlatego mamy nadzieję, że uda nam się wzbogacić ten rynek o całą gamę nowych modeli, wzorów i kolorów.

1000 fanów na Facebooku!

Zdjęcie: 

 

1000 fanów na Facebooku!

 

Przy wyborze drzwi wewnętrznych równie ważna, co jakość jest estetyka. Coraz więcej osób szuka inspiracji i informacji o produktach w Internecie, w tym m.in. na Facebook’u. Invado wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Od 2011 roku aktywnie prowadzone są dwa fanpage. Invado jest bezpośrednio poświęcony produktom, tematom związanym z firmą i branżą, a drugi – Kreator Przestrzeni Invado ma mniej oficjalny charakter i jest miejscem wymiany aranżacyjnych pomysłów.  Cieszy się dużą popularnością – w styczniu liczba fanów dobiła do tysiąca i systematycznie wzrasta. Dziękujemy wszystkim śledzącym nasze wpisy osobom, a pozostałe zachęcamy do odwiedzenia :
www.facebook.com/KreatorPrzestrzeniINVADO,
www.facebook.com/INVADO
i kliknięcia „Lubię to!”

Lubimy pomagać i wiemy, że nasza pomoc wiele znaczy

Zdjęcie: 

 Dla tych, którzy są w potrzebie, dla tych, którzy mają mniej.

Dlatego wspieramy instytucje, które są nam bliskie i bardzo tego wsparcia potrzebują.
W różnym zakresie.
Teraz nadal wysokie jest zapotrzebowanie na środki dezynfekcyjne, bez których ośrodki nie mogą funkcjonować, gdyż stanowią one podstawę zapewnienia bezpieczeństwa przebywającym w nich osobom.
Cieszymy się, że nasza pomoc może przyczynić się do bardziej komfortowego ich funkcjonowania.
 

Promocyjne ceny kolekcji Zodiak

Informujemy, że w dniach 15.02 - 19.03.2010, wprowadzamy promocyjne ceny skrzydeł Virgo, Scorpio, Gemini, Sagittarius, Leo oraz Aries.

 

Promocja ZODIAK

Invado po Targach Budma 2015

Zdjęcie: 

 Targi Budma to szczególnie ważne wydarzenie, zarówno dla Invado jak i całej branży budowlanej. Jest to okazja, aby spotkać się z klientami oraz potencjalnymi kontrahentami i bezpośrednio zaprezentować produkty, w tym szczególnie nowości.

Na dwupoziomowym stoisku Invado, obejmującym 150 m2, premierowo pokazaliśmy nasze nowości 2015: nowe kategorie i wybarwienia oklein, cztery kolekcje –  CAPENA INSERTO, LARINA, DESTINO UNICO i LINEA FORTE –  oraz trzy nowe modele skrzydeł w kolekcji Albero. Szczególnym zainteresowaniem i uznaniem gości cieszyły się modele DESTINO UNICO, których design intrygował i zaskakiwał wyczuciem stylu. Skrzydła te dostępne są w 5 różnych modelach.
 
  
 
Goście mogli też zobaczyć nowe okleiny – wprowadzaliśmy dwie nowe kategorie i aż cztery nowe wybarwienia. Okleina ENDURO 3D dostępna jest teraz w kolorze dąb szlachetny, orzech klasyczny (nowość) oraz dąb popielaty (nowość),  ENDURO PLUS w wybarwieniach cedr forte, dąb naturo (nowość) i dąb śnieżny (nowość).
 
  
 
W ofercie produktowych nowości po raz pierwszy zaprezentowaliśmy także klamki: INVADO-D, UNO, UNO-R, ENTRA oraz nowy kolor M8 – Tytan w klamkach FOKUS i QBIK.
Ważnym targowym wydarzeniem dla Invado było otrzymanie nagrody „Zlotego Akanta”, wręczane przez MTP dla najlepiej zaprojektowanego stoiska targowego. Nagroda jest potwierdzeniem naszej troski o budowanie spójnej i nowoczesnej strategii marketingowej.
Cieszymy się, że z roku na rok nasze stoisko odwiedza coraz więcej gości, a same targi są okazją zarówno do spotkań biznesowych, jak i do dyskusji o kondycji i trendach w branży.

Włoski na każdym progu

Zdjęcie: 

Malownicze zakątki, wąskie uliczki i architektoniczne perełki to znak rozpoznawczy pogodnej Italii. Finezyjną stylistykę i klimat tego kraju możesz w prosty sposób wprowadzić do swojego wnętrza

 
Włoska architektura z pewnością inspirowała twórców kolekcji drzwi PERUGIA, firmy INVADO. Jej śmiałe rozwiązania widać w oryginalnej ornamentyce i łączeniu eleganckiej formy z precyzją wykonania. Naturalna, odwzorowująca usłojenie drzewa faktura, jest nie tylko wyjątkowo estetyczna, ale i wysokiej jakości. Wykonana według opatentowanej, autorskiej technologii INVADO, wyróżnia się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i te powstałe wskutek codziennego użytkowania. Drzwi PERUGIA zachwycają szeroką gamą kolorów, między innymi buk, olcha, akacja, heban, a także najnowszymi odcieniami dębu perłowego i wiśni Santiago. Nadadzą każdemu pomieszczeniu wyjątkowy charakter. Dlatego dostępne są w trzech wersjach: pełnej (idealna do gabinetu lub sypialni), łazienkowej oraz pokojowej, z harmonijnie zaaranżowanym układem przeszkleń. Dzięki temu, włoskim designem możesz cieszyć się w całym domu, na każdym progu.
PERUGIA
Producent: INVADO
Cena: 366,45 zł netto
Więcej informacji na www.invado.pl

 

ZAPRASZAMY NA BLOGA INVADO

Zdjęcie: 
Z radością przedstawiamy Państwu blog Invado, adresowany do wszystkich tych, którzy stoją przed wyborem drzwi do nowego lub remontowanego mieszkania.
 
Pod adresem www.bloginvado.pl znaleźć można praktyczne informacje dotyczące wyboru drzwi, wskazówki techniczne oraz porady wnętrzarskie. Staramy się odpowiadać na pytania, które zadają nam klienci.
I tak, na blogu pojawiają się m.in. tematy związane z urządzaniem pierwszego mieszkania, wyposażeniem nieruchomości pod wynajem, doświetlaniem wnętrz poprzez właściwy wybór skrzydeł drzwiowych, a także wyjaśnienia czym różnią się drzwi prawe od lewych, modułowe od płaskich, jak właściwie dobrać ościeżnicę i dbać o drzwi, by służyły nam długie lata. 
Oczywiście na bieżąco pojawiać się będą nowe tematy związane z ofertą Invado, ale i szerzej – z wyposażaniem wnętrz od strony technicznej i dizajnerskiej.
Poszukiwania odpowiedzi na pytania ułatwia przejrzysta formuła bloga, który jest podzielony na pięć głównych działów: porady techniczne, porady wnętrzarskie, drzwi, klamki i listwy. W każdym z nich znajdują się fachowe informacje oraz zdjęcia, które stanowią znaczący element strony.
Dzięki wyszukiwarce znajdującej się w prawym górnym rogu strony, w prosty i szybki sposób można odnaleźć określone frazy.

 

Zapraszamy do lektury i stałego odwiedzania nas pod tym nowym adresem.
 

 

Elektroniczne listy

Stały kontakt z klientami oraz osobami zainteresowanymi marką Invado jest dla nas sprawą niezwykle istotną. Stąd decyzja o wykorzystaniu możliwości jakie niesie za sobą internet. Co miesiąc, do kilkuset naszych kontrachentów trafia newsletter, czyli elektroniczna forma biuletynu. Piszemy w nim o aktualnej ofercie produktowej oraz sprawach związanych z przedsiębiorstwem KOSZ.

INVADO na SKRZYDŁACH....

Zdjęcie: 

To odznaczenie jest dla nas szczególnie istotne. Podczas odświętnej gali z udziałem m.in. bp Jana Wieczorka, Invado otrzymało Skrzydła św. Rafała Archanioła w kategorii: darczyńca, za wsparcie ośrodka rehabilitacyjnego w Rusinowicach.

 
Na działanie ośrodka rehabilitacyjnego w Rusinowicach od zawsze patrzymy z wielkim podziwem, ale i radością, ze względu na ilość dziejącego się tam dobra. Przyjeżdżają tu pacjenci z całej Polski z różnego rodzaju schorzeniami: z mózgowym porażeniem dziecięcym, z zespołem Downa, przepukliną oponowo-rdzeniową, różnymi dystrofiami, w stanach powypadkowych i pooperacyjnych, znajdując w Rusinowicach nie tylko profesjonalną pomoc, ale i życzliwą obecność personelu.
W placówce pracuje blisko 120 osób: lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci, terapeuci zajęciowi, pracownicy administracji oraz działu gospodarczego. Ośrodek działa od 1994 roku. W tym czasie przyjął ponad 25 tysięcy pacjentów wraz z opiekunami. 
 
                                                                     

UNIA DLA INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Innowacyjna gospodarka logo Unia Europejska logo

 

Invado na targach Grupy PSB

Zdjęcie: 

 Kieleckie targi to wydarzenie skierowane do producentów i kupców należących do Grupy Polskich Składów Budowlanych. 19 i 20 marca podczas XI edycji imprezy przedstawimy nowości z naszej oferty.

 

 
 
 
Targi Grupy PSB to zamknięte, dwudniowe spotkanie, podczas którego prezentuje się 300 największych producentów branży budowlanej, wykończeniowej i dekoracyjnej, należących do Grupy Polskich Składów Budowlanych. Jest to to jedyna tego typu impreza w Polsce, podczas której dochodzi do wielomilionowych kontraktów. Kieleckie targi to także doskonała okazja do tego, by spotkać się ze swoimi partnerami biznesowymi. 

Gazela Biznesu po raz kolejny dla INVADO

Zdjęcie: 

INVADO w czołówce najdynamiczniej rozwijających się, a jednocześnie transparentnych w działaniu firm w Polsce. Potwierdził to najnowszy raport Gazele Biznesu opublikowany przez magazyn Puls Biznesu.

 

Jesteśmy dumni, bo obecność w rankingu pokazuje, że nasze zaangażowanie w budowę marki INVADO przynosi wymierne efekty. Jest to także doskonała okazja, by podziękować wszystkim, którzy na co dzień, swoją pracą przyczyniają się do rozwoju naszej firmy: Pracownikom, Kontrahentom i Klientom, którzy stawiają na nasze produkty podejmując decyzje zakupowe.
Gazele Biznesu to najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce, prowadzony nieprzerwanie od 2000 roku. Zestawienie powstaje w oparciu o najbardziej obiektywne kryteria, czyli wyniki finansowe, a udział w nim jest bezpłatny.
Szczegółowy raport znajduje się w dzienniku „Puls Biznesu” oraz na stronie internetowej rankingu.
 

 

JESIENNE PROMOCJE (2): kamka INVADO QR za 1zł

Jesienne odsłony promocji w INVADO - część druga:

 

Klamka INVADO QR za 1zł:

 

W dniach od: 6.09.2010 do 15.11.2010 kupując drzwi z kolekcji Aquarius, Sorrento, Treviso lub Livorno możesz otrzymać nową klamkę INVADO QR za

 

1 zł

 

Invado Gepardem Biznesu 2015

Zdjęcie: 

Dynamiczny rozwój naszej firmy przyczynił się do zdobycia kolejnego ważnego wyróżnienia – tytułu Gepard Biznesu 2015. Został nam on przyznany w ramach jubileuszowej X edycji konkursu.

Tegoroczny ranking powstał na podstawie danych pochodzących od dwóch wywiadowni handlowych: InfoCredit oraz Bisnode. Zgromadziły one informacje o wynikach finansowych od ponad 30 tys. przedsiębiorstw. Do porównania wybierane były te firmy, które w latach 2013-2014 miały każdego roku znaczący wzrost i zysk netto. Analizę uzyskanych informacji przeprowadził Instytut Europejskiego Biznesu. Każda z branż była weryfikowana na podstawie innych kryteriów.

Tytuł Geparda Biznesu to prestiżowe wyróżnienie dla naszej firmy – mówi Andrzej Majchrzak, Prezes Zarządu Invado. - Cieszymy się, kiedy nasze działania zostają zauważone i docenione. To także świetna motywacja do dalszej pracy nad wynikami i wizerunkiem marki – dodaje.

 

 

BusinessWoman & Life - Drzwi Amber - Listopad/Grudzień 2011

Zdjęcie: 

 

Kolejny raz na targach BAU

Zdjęcie: 
 
 
Światowe Targi Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych w Monachium to impreza wystawiennicza, której nie sposób pominąć. Podobnie, jak podczas ostatniej edycji, wśród wystawców z całego świata będzie można znaleźć stoisko Invado.
 
Targi BAU organizowane są co dwa lata. W 2011 roku zainteresowanie imprezą przerosło oczekiwania organizatorów – podczas sześciu dni Nowe Tereny Targowe w Monachium odwiedziło ponad 238 tys. gości, co oznacza wzrost na poziomie 12% w porównaniu z poprzednią edycją. Potwierdziło to tezę, że Targi BAU są najważniejszymi wśród międzynarodowych targów budowlanych.
 
Podczas najbliższej edycji prezentowana będzie architektura, materiały i systemy dla budownictwa przemysłowego, ogólnego, mieszkaniowego i wykończeniowego. Liderzy branży przedstawią nie tylko nowości produktowe, ale także nowe technologie i stosowane materiały. Ofertę Invado będzie można poznać odwiedzając stoisko w dniach 14 – 19 stycznia 2013 roku.

 

Uwaga konkurs! Na zdjęcie drzwi INVADO w Waszych wnętrzach. Nagrody czekają!!!

Zdjęcie: 

Masz w domu drzwi INVADO?
Pstryknij zdjęcie i wyślij je do nas. Nagrody czekają!
Zaczynamy 15 listopada o godzinie 9.00 na fanpage INVADO na fb.
Może to właśnie na Ciebie czekają nasze nagrody?

Co jest potrzebne, by przystąpić do konkursu?

1.       Nasze drzwi w Twoim wnętrzu...
2.       Konto w serwisie społecznościowym facebook
3.       Aparat fotograficzny, którym zrobisz maksymalnie 3 zdjęcia, na których pokażesz nam drzwi INVADO.
Ważne jest, by zdjęcie obejmowało szerszy plan, to znaczy pokazywało nie tylko same drzwi INVADO, lecz również fragment pomieszczenia, w którym się one znajdują.
Jak się zgłosić do konkursu?
Gdy już masz gotowe zdjęcia prześlij je do nas za pomocą wiadomości na fb skierowanej do https://www.facebook.com/INVADO/  - to nasz fanpage na fb J.
 
Na zdjęcia czekamy od 15 listopada, od godziny 9.00 do 24 listopada do godziny 24.00.
Daty i godziny są bardzo ważne. Zdjęcia przesłane wcześniej lub później nie będą brane pod uwagę.
 
Pamiętaj, że Twoje przystąpienie do konkursu oznacza, że zapoznałaś lub zapoznałeś się z jego regulaminem, zatem zanim to zrobisz zapoznaj się z jego pełną wersją TUTAJ 

Co dalej?

26 listopada wybrane przez nas zdjęcia pojawią się na naszym fanpage i zostaną poddane głosowaniu użytkowników Facebook’a.
Głosowanie będzie odbywało się od 26 listopada do 1 grudnia, do godziny 24.00.
Daty i godziny są ważne. Głosy oddane po terminie nie będą brane pod uwagę.
Jak należy głosować?
Głosowanie odbywa się poprzez komentowanie wybranych zdjęć. Jedna osoba/ jeden profil na fb może oddać jeden głos na wybrane przez siebie zdjęcia.
Oznacza to, że osoba głosująca może pozostawić po jednym komentarzu pod kilkoma wybranymi przez siebie zdjęciami. Nie może natomiast pozostawić kilku komentarzy pod jednym zdjęciem.

Nie lubimy hate’u zatem komentarze obraźliwe będą przez nas bezzwłocznie usuwane.

 
Kto wygrywa?
Miejsce I wygrywa właściciel zdjęcia, które w wyznaczonym terminie zbierze największą ilość komentarzyJ.
Kolejne miejsca to zdjęcia ze zmniejszającą się liczbą komentarzy.

Ogłoszenie wyników

Wyniki zostaną ogłoszone 2 grudnia 2019 roku o godzinie 12.00 na fanpage INVADO.
Nagrody
Książki, które inspirują i pomogą Wam stworzyć wnętrza Waszych marzeń!

W konkursie mamy 5 miejsc z nagrodami, od I do V.
Miejsce I ( 3 książki) – „Wielka księga inspiracji” Ewa Rokitnicka, „Mieszkaj pięknie” Jagoda Kutkowska i „Dom pełen harmonii. Oczyść mieszkanie, oczyść życie” Christa O'Leary.

Miejsce II ( 2 książki) - „Mieszkaj pięknie” Jagoda Kutkowska i „Dom pełen harmonii. Oczyść mieszkanie, oczyść życie” Christa O'Leary.
Miejsca od III do V ( 1 książka) - „Dom pełen harmonii. Oczyść mieszkanie, oczyść życie” Christa O'Leary.
Poznaj pełen regulamin konkursu (link)
 
 
Aparaty w dłoń.
Czekamy na Wasze zgłoszenia!
 
 
 
 

Mikołaj z INVADO

6 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu kilkaset dzieci spotkało się z Mikołajem zaproszonym przez firmę INVADO.

 

Przetarg - BUDMA 2015 - rozstrzygnięcie

WIOSENNA PROMOCJA DRZWI w 7 dni

Drzwi Aquarius - Taurus dostępne w 7 dni

 

Drzwi wraz z ościeżnicami stałymi oraz regulowanymi (do 30cm) dostępne w 7 dni od dnia złożenia zamówienia wraz z dostawą przy spełnieniu minimum logistycznego.

 

Drzwi dostępne w okleinie dekoracyjnej kasztan.

 

Czas trwania promocji: 09.05.2011 - do odwołania.

 

Drzwi w 7 dni

Invado - Odpowiedzialny Przedsiębiorca

Zdjęcie: 

 Z dumą informujemy, że na mocy certyfikatu o numerze 0002146 zostaliśmy włączeni do grona Odpowiedzialnych Przedsiębiorców jako firma, która aktywnie wspiera działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego.

 
Certyfikatem Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy odznaczane są firmy, które aktywnie działają na rzecz budowania społecznej odpowiedzialności biznesu, a jednocześnie stosują najwyższe standardy troski o środowisko naturalne, m.in. poprzez odpowiedzialne rozporządzanie zużytym sprzętem elektronicznym.
Certyfikat przyznawany jest przez Moby i Greengo.
 

Zapraszamy na Targi BATIMAT 2007 w Paryżu

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas paryskich Targów BATIMAT, które odbędą się w dniach 5-10 listopada 2007.

 

Stoisko INVADO, oznaczone jako E1, zlokalizowane będzie w hali 2.2. Serdecznie zapraszamy!

 

Batimat

INVADO stawia na bezpieczeństwo

Ponad trzydziestu pracowników INVADO dołączyło w marcu do grona osób przeszkolonych z zakresu pierwszej pomocy. Firma zorganizowała szkolenie mające na celu poprawę bezpieczeństwa.

 

W Polsce każdego dnia u ponad 60 osób dochodzi do nagłego zatrzymania krążenia. Przeżywalność wynosi 15 procent, przy czym udzielając pomocy w postaci resuscytacji zwiększamy szanse na przeżycie nawet trzykrotnie. Firma INVADO zorganizowała dla swoich pracowników profesjonalne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Wzięli w nim udział kierownicy i mistrzowie wydziałów oraz kierownicy sklepów firmowych. Ratownik medyczny poinstruował ich, jak reagować w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia, jak udzielić pomocy poszkodowanej osobie przed przyjazdem pogotowia. Uczestnicy poza teorią wynieśli ze szkolenia umiejętności praktyczne – każdy z nich przećwiczył zabiegi resuscytacyjne na fantomie.

 

Bezpieczeństwo w firmie jest dla nas bardzo ważne – mówi Krzysztof Czapla, Inspektor BHP. – Zachowanie odpowiednich standardów pozwala zminimalizować ryzyko wypadków, nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć wszystkich zdarzeń losowych. To, co możemy zrobić, to jak najlepiej przygotować się do niesienia pomocy w sytuacji zagrażającej zdrowiu lub życiu. Staramy się realizować to założenie organizując między innymi takie szkolenia dla pracowników – dodaje. Do tej pory w szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej wzięło udział ponad 50 osób z firmy Invado.  

 

 

 

Termomodernizacja we właściwej kolejności – „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”

Zdjęcie: 

 

Związek POiD wraz z Partnerami, a w tym partnerem wspierającym INVADO po raz kolejny angażuje się w ważne społecznie tematy: będzie teraz przypominał Polakom, aby zadbali o swoje domy w myśl hasła: Wymień stolarkę z dobrym montażem! Poprawę efektywności energetycznej każdego budynku należy zacząć bowiem od wymiany starych okien, drzwi, bramy garażowej na energooszczędne wyroby… a kończyć na zakupie nowoczesnego źródła ciepła. Taka kolejność przynosi realne korzyści dla odbiorców – większy komfort życia i oszczędności w domowym budżecie. Startuje nowa akcja POiD: „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”.

 

Nasze domy są coraz bardziej nowoczesne i funkcjonalne, ale wciąż zbyt małą uwagę przykładamy do efektywności energetycznej przy ich modernizacji. A to ona powinna być punktem wyjścia przy realizacji tego typu inwestycji. Przedsięwzięcie będzie opłacalne i wpłynie pozytywnie na stan naszego portfela oraz środowiska naturalnego, jeśli poszczególne etapy zrealizujemy w odpowiedniej kolejności. – Duży nacisk kładzie się obecnie na zastępowanie nieefektywnych źródeł ciepła w domach jednorodzinnych, tymi nowoczesnymi. Ta aktywność sama w sobie nie przyniesie oczekiwanych korzyści w przypadku, gdy pominięte zostaną kluczowe działania termomodernizacyjne. W pierwszej kolejności trzeba zabezpieczyć przegrody zewnętrzne, przez które ucieka ciepło, a więc wymienić stare okna, drzwi czy bramę garażową na energooszczędne wyroby, dobrze je zamontować, a następnie wykonać izolację termiczną ścian zewnętrznych. Tylko wówczas wymiana kotła ma sens – tłumaczy Paweł Wróblewski, Dyrektor Zarządzający Związku POiD. – Chcemy uświadamiać odbiorcom, jak powinien wyglądać ten proces. Dlatego ruszamy z programem społecznym „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”, w którym będziemy prezentować benefity zastosowania rozwiązań z naszej branży i przypominać, że warto zadbać o dobry montaż, który jest równie ważny jak dobry produkt – dodaje.
 
 
Akcja „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ” ma w założeniu ożywić rynek stolarki budowlanej w Polsce w sytuacji spowolnienia gospodarczego. Działania będą skupiać się na dostarczeniu odbiorcom realnej pomocy przy realizacji inwestycji w termomodernizację domu. Eksperci podpowiedzą, jak wybrać produkty, przeprowadzić przedsięwzięcie krok po kroku oraz uzyskać dofinansowanie, np. z programu „Czyste Powietrze”, który funkcjonuje obecnie w uproszczonej formule. Kampania ma charakter digitalowy. Do dyspozycji konsumentów będą różnorodne materiały poradnikowe, przekazywane wieloma kanałami komunikacji. Przewidziana jest aktywność w mediach elektronicznych oraz społecznościowych. Program czerpie z dorobku kampanii „DOBRY MONTAŻ”, która doczekała się sześciu edycji, ale znacząco wychodzi poza obszar jej oddziaływania. Odpowiada na aktualne potrzeby rynku, dostarczając odbiorcom inspiracji, wiedzy oraz motywacji do działania.
 
Zachęcamy do śledzenia informacji na temat akcji „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ” na www.dobrymontaz.com.
 
 
Program społeczny Związku POiD „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ” wspierają:
 
Patroni Merytoryczni: Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska, Fundacja na Rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, Fundacja Ziemia i Ludzie, Instytut Techniki Budowlanej, Narodowa Agencja Poszanowania Energii, Polskie Stowarzyszenie Dekarzy
 
Patroni Medialni: Budnet.pl, Budowlanematerialy.eu, Budownictwo.co, „Buduj Energooszczędnie”, „Budujemy Dom”, „Cztery Kąty”, „Dom Idealny”, Domosfera.pl, Domszytynamiare.pl, Drzwi21.pl, „Ekspert Budowlany”, Kupdom.com.pl, „Kwartalnik OKNO”, „Ładny Dom”, Ladnydom.pl, „M jak Mieszkanie”, „Mieszkanie i Wspólnota”, „Monter Stolarki”, „Murator”, murator.pl, „Nasz Dekarz”, Obud.pl, Oknonet.pl, Receptynadom.pl, Urzadzamy.pl

 

INVADO i SOLO na Podkarpackich Targach Budownictwa

W dniach 12-14 marca 2010 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej "PODPROMIE" w Rzeszowie odbyła się wiosenna edycja największych na Podkarpaciu Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targów Nieruchomości. INVADO wraz z partnerem handlowym - firmą SOLO ze Stalowej Woli pokazało szeroką gamę skrzydeł okleinowanych i fornirowanych. Firma INVADO otrzymała Wyróżnienie Podkarpackiego Rynku Budowlanego za drzwi wewnętrzne Virgo.

 

Made Expo 2015 – relacja z udziału Invado w targach

Zdjęcie: 
Już po raz kolejny Invado wzięło udział w Targach Made Expo w Mediolanie. Na swoim stoisku prezentowała nowości 2015 oraz ofertę specjalnie skierowaną dla rynku włoskiego, czyli drzwi uniwersalne oraz modele w normie włoskiej.
 
 
Targi Made Expo to wydarzenie, które pozwala prezentować ofertę firmy ze szczególnym uwzględnieniem tych produktów, w  których wyjątkowo ważny jest design. Dlatego też na stoisku Invado dużym zainteresowaniem cieszyły się modele Salento, Albero, Bianco Nero oraz Destino Unico zachwycające aranżacyjną nonszalancją. Prezentowane były też drzwi w normie włoskiej, z zawiasami od góry do dołu, oraz drzwi uniwersalne. „Jesteśmy technologicznie przygotowani do obsługi rynku włoskiego – mamy odpowiedni park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie. Dlatego tym bardziej zależy nam na promocji Invado i współpracy z kontrahentami z Włoch” – wyjaśnia Jarosław Kaczorowski, Export Director w Invado.
 

Targi Made Expo odbyły się w dniach 18-21 marca 2015. 

LIVORNO-pomysł na design

Zdjęcie: 

LIVORNO – pomysł na design

Współczesny design stawia na prostotę i harmonię. Jego wyznacznikami są geometria i zrównoważona ornamentyka. Idealnym dopełnieniem nowoczesnych przestrzeni będą z pewnością drzwi LIVORNO, z kolekcji INVADO
 
Wszystkie trzy wersje linii LIVORNO prezentują oryginalne połączenie elementów okleinowanych z subtelnym układem przeszkleń. Solidność wykonania i wyraziście zaznaczone linie usłojenia idą w parze z ciepłymi, intensywnymi barwami wiśni, dębu i wielu innych drzew. Wysokiej jakości okleina dekoracyjna gwarantuje, że przez wiele lat LIVORNO zachowa doskonały, pozbawiony śladów eksploatacji wygląd. Wbrew swej delikatnej stylistyce, drzwi LIVORNO są solidne i bezpieczne. Wyposażono je w hartowane szkło Satinato o grubości 4 mm. Elegancka stylistyka i wysokiej klasy wykonanie potwierdzają, że decydując się na designerskie rozwiązania, nie musimy iść na kompromis z jakością.
LIVORNO
Producent: INVADO
Więcej informacji na www.invado.pl

 

Invado w Mediolanie

Polski dizajn w wydaniu Invado spotkał się w Mediolanie z dużym zainteresowaniem.

Z Targów Made Expo, które odbyły się w Mediolanie między 8, a 11 marca wróciliśmy z wieloma nowymi kontaktami handlowymi.

Wśród odwiedzających stoisko Invado byli goście z różnych krajów europejskich, ale spoza kontynentu. Na nowym stoisku targowym, zaprojektowanym specjalnie z okazji włoskich targów, Invado zaprezentowało dziesięć modeli drzwi. - Pokazaliśmy głównie skrzydła modułowe, ale także płaskie oraz jeden model drzwi w systemie przesuwnym (Averno1). Poza tym drzwi: Destino Unico, Livata, Domino, Versano, Vinadio, Imperia, Tamparo, Lido, a także Norma Decor1 oraz Averno1 w kolorystyce horyzontalnej. Wszystkie z nich cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających i gości – mówi Jarosław Kaczorowski z firmy Invado.

Na Targach Made Expo były promowane przez producentów nowe propozycje oklein o rysunku nawiązującym do drewna sosnowego (modernistyczne odcienie sosny), co może sugerować nadejście mody na takie właśnie wzornictwo. 
 

 

Po przeprowadzce

Dział handlowy i administracyjny firmy KOSZ przeniósł się już do nowego biurowca. Wybudowany w sąsiedztwie dawnej siedziby, zachowuje dotychczasowy adres oraz numery telefonów. Tym samym zakończony został pierwszy etap budowy, obejmujący część socjalno-biurową. Na powierzchni ponad 750 metrów kwadratowych zorganizoany został open space, kilkanaście indywidualnych pomieszczeń biurowych oraz nowoczesne szatnie i toalety dla pracowników produkcyjnych. Choć trwa budowa części reprezentacyjnej, sposób organizacji wnętrza pozwala na pracę w komfortowych warunkach.

NVADO na Międzynarodowych Targach BAU (14-19.01.2019) w Monachium.

Zdjęcie: 

  

Wyjazdy biznesowe wymagają planowania, a w  szczególności te zagraniczne. W prawdzie jest jeszcze sporo czasu, ale już dzisiaj informujemy o udziale firmy INVADO w Międzynarodowych Tarchach Bau w Monachium, na które bardzo serdecznie Państwa zapraszamy. Zaprezentujemy najnowsze propozycje produktów marki INVADO.
 
Międzynarodowe Targi Monachijskie (Messe Muenchen International - MMI) należą do największych i najnowocześniejszych centrów targowych na świecie. Rocznie organizują w Monachium około 40 imprez targowych wyspecjalizowanych w takich dziedzinach jak dobra inwestycyjne, wysokiej jakości dobra konsumpcyjne oraz nowoczesne technologie.
 
Prawie 2000 tysiące przedstawicieli i producentów przedstawiają tutaj na powierzchni 180.000 m² swoje produkty I usługi. Targi o tak światowym i prestiżowym wymiarze oferują również doskonałą tematyczną ramówkę.
 
W przyszłym roku targi odbywać się będą w terminie od 14.01.2019 do19.01.2019. Stoisko INVADO o numerze 308 zlokalizowane będzie w hali B4.
 
Będziemy jeszcze Państwu przypominać o tym wydarzeniu.
 
Do zobaczenia
 

 

Drzwi na czas

Miło nam poinformować, że dzięki rozbudowie parku maszynowego i unowocześnieniu procesów technologicznych, udało nam się zwiększyć produkcję, a jednocześnie znacząco skrócić czas oczekiwania na zamówione modele drzwi. Dziś, termin realizacji zamówienia drzwi okleinowanych wynosi cztery tygodnie, drzwi fornirowanych- pięć do sześciu tygodni.

Podsumowanie targów PSB 2014

Zdjęcie: 

 W dniach 19 – 20 marca 2014 r. uczestniczyliśmy w targach organizowanych przez Grupę Polskie Składy Budowlane. Impreza miała charakter zamknięty i była przeznaczona dla firm związanych z Grupą PSB.

 
Dla Invado była to doskonała okazja do zaprezentowania nowości produktowych szerszemu gronu odbiorców. Na stoisku wyeksponowaliśmy drzwi wewnętrzne z nowych kolekcji, w tym m.in. Orso, Salento, Artena i Albera oraz kilka modeli klamek, które wejdą do sprzedaży z początkiem kwietnia.  W ręce naszych gości trafiły także pierwsze egzemplarze katalogu Invado 1/2014. Nowe produkty spotkały się z dużym zainteresowaniem, odnotowaliśmy już nawet kilka zamówień na ekspozycje oraz do magazynów.
 
 
 
 
Zwieńczeniem targów był bankiet dla akcjonariuszy, dostawców i klientów Grupy PSB. Swoimi występami umilał nam czas Kabaret Skeczów Męczących oraz zespół muzyczny ENEJ. 
 
 

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Zdjęcie: 

 

Nowa klamka w ofercie INVADO

Informujemy, że od dnia 20 września 2010 r wprowadzamy do oferty nowy model klamki: INVADO QR w kolorze M9 nikiel w następujących cenach w zależności od zastosowanego zamka:

 

Gazela Biznesu 2015

Zdjęcie: 

Dziennik „Puls Biznesu” po raz kolejny przyznał Invado tytuł Gazeli Biznesu. Jest to ważne wyróżnienie w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

 
Coroczne rankingi powstają w Polsce już od 16 lat. Stoi za nimi szwedzka grupa wydawnicza Bonnier Press Group, która podobne zestawienia publikuje także w Szwecji, Danii, Austrii, Rosji, Estonii, na Łotwie i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.
 
Po raz pierwszy Invado pojawiło się w rankingu Gazel Biznesu w 2009 roku – mówi Andrzej Majchrzak Prezes Zarządu Invado. - Bardzo cenimy sobie obecność w tym zestawieniu, ponieważ podkreśla ono rolę, którą na rynku pełnią przedsiębiorstwa takie, jak Invado - niekoniecznie bardzo duże, ale nowoczesne, otwarte, nastawione na rozwój, nierzadko z długą historią. Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni przez organizatorów za dynamiczny rozwój – podsumowuje.
 
 

Invado wśród firm członkowskich Związku Polskie Okna i Drzwi

Zdjęcie: 

Invado wśród firm członkowskich Związku Polskie Okna i Drzwi

Z początkiem roku 2012 firma Invado dołączyła do ogólnopolskiego Związku Producentów, Dostawców i Dystrybutorów – Polskie Okna i Drzwi.
 
Invado, jako jeden z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej oraz listew przypodłogowych i wykończeniowych w Polsce, zostało członkiem prestiżowej, wiarygodnej i reprezentatywnej grupy rzetelnych producentów oraz dostawców stolarki budowlanej w Polsce.
 
Związek Polskie Okna i Drzwi pomaga w rozwoju, a także sprzyja wysokiemu poziomowi prowadzenia działalności produkcyjno-handlowej. Jednocześnie czynnie angażuje się i inicjuje różne projekty, mające na celu podnoszenie jakości i klasy produktu.
Mamy nadzieję, że nasze członkostwo w Związku przyczyni się do jeszcze lepszego przekazywania kompleksowej i miarodajnej informacji o produkowanych w Polsce drzwiach.

 

Szkolenie INVADO 25.08.2012

Zdjęcie: 

Odwiedzili nas…

 
W sierpniu mieliśmy przyjemność gościć w naszej siedzibie pracowników firmy INTAR Ostrów Wielkopolski oraz STALREM oddziały: Szczecin, Poznań oraz Kraków. Była to świetna okazja do wymiany zawodowych doświadczeń i lepszego poznania naszych kontrahentów. 
 
Podczas zorganizowanego przez nas szkolenia zapoznaliśmy gości z nowościami INVADO oraz technicznymi aspektami topowych produktów. Poza częścią teoretyczną, zaplanowaliśmy również zwiedzanie fabryki – uczestnicy szkolenia mieli okazję zobaczyć, jak przebiega proces produkcji naszych drzwi. Zwieńczeniem dnia było wspólne spędzenie wieczoru z atrakcjami. Swobodna, przyjazna atmosfera sprzyjała integracji i wymianie zawodowych doświadczeń. Uważamy, że takie spotkania są potrzebne każdej branży, w końcu kontakt telefoniczny i mailowy to nie wszystko. Mamy zatem nadzieję, że pracownicy INTAR i STALREM niebawem odwiedzą nas ponownie. Szkolenie poprowadził Adam Hucz - psycholog biznesu oraz trener. 
 
 

 

AKADEMIA LIDERA

Zdjęcie: 

 

W INVADO wierzymy, że jednym z najważniejszych aspektów determinujących zaangażowanie pracowników do pracy jest atmosfera w zespole oparta na kompetencjach kadry kierowniczej.

W związku z tym, rozpoczynamy Program Rozwojowy skierowany do Kadry Kierowniczej na produkcji „AKADEMIA LIDERA PRODUKCJI W INVADO”.
 
W ramach Programu, z jednej strony zidentyfikujemy potencjał kierowniczy każdego z uczestników, określimy mocne strony i obszary do rozwoju, z drugiej natomiast wesprzemy rozwój kompetencji managerskich i operacyjnych poprzez udział w szkoleniach i warsztatach. W ramach warsztatów i szkoleń wyposażymy uczestników Programu w różne wspierające narzędzia, między innymi jak prowadzić trudne rozmowy z pracownikami, jak się skutecznie komunikować, jak monitorować osiąganie celów produkcyjnych, jak budować efektywne zespoły.
„AKADEMIA LIDERA PRODUKCJI W INVADO” to projekt, który zakłada, że najważniejszy w firmie jest człowiek. Wierzymy, że zaangażowanie w rozwój pracowników oraz wyposażanie ich w kompetencje służące budowaniu coraz lepszej atmosfery w pracy jest inwestycją, która przyniesie szerokie korzyści dla ludzi, zespołów i firmy. 

Wesołych Świąt!

Z okazji
Świąt Bożego Narodzenia
wszystkim naszym Klientom
składamy najserdeczniejsze życzenia
szczęścia, zdrowia, powodzenia.
A w Nowym 2010 Roku
marzeń spełnienia.

 

Wesołych Świąt - kartka

KONKURS MIKOŁAJKOWY - INVADO

Zdjęcie: 
 Św. Mikołaj już zawitał do INVADO z workiem pełnym prezentów.
Dlatego zapraszamy Was na mikołajkową zabawę.

 

Zasady:

 • lajkujesz profil INVADO na Facebooku,
 • ze strony www.invado.pl wybierasz najciekawsze, Twoim zdaniem, drzwi Invado (koniecznie z www.invado.pl),
 • link wklejasz w komentarzu wraz z uzasadnieniem, dlaczego właśnie te drzwi wybrałeś.
   

Najciekawsze komentarze wyróżnimy 3 mikołajkowymi pakietami gadżetów:

kubek + pendrive 8GB + długopis + zestaw gier w etui + breloczek

 

Zabawa trwa do piątku, 5 grudnia, do godz. 14.00.

Zapraszamy do zabawy!

 

<<POBIERZ REGULAMIN KONKURSU>>

 

 

Obiekt Referencyjny - Hotel Zamek Lubliniec

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją obiektu referencyjnego - Hotel Zamek Lubliniec

 

Projekt stoiska na targi MadeEXPO został wybrany

NA TARGACH

 

 

 

Już wiemy jak będzie wyglądało nowe stoisko targowe INVADO podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa MadeEXPO w Mediolanie, które odbędą się w dniach 08-11 marzec 2017. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. 

Choć wybór nie był prosty, ostatecznie rozstrzygnęliśmy konkurs ofert na budowę stoiska. 

 

Budowa nowego biurowca w naszej firmie

W dniu 18.09.07 rozpoczęła się budowa nowego budynku biurowo-socjalnego w naszej firmie.

 

Budowa biurowca, będąca kontynuacją projektu rozbudowy całego zakładu, będzie podzielona na dwa etapy. W pierwszym etapie zostanie oddana do użytku część administracyjna, a w drugim część reprezentacyjna. Zakończenie pierwszego etapu planowane jest na marzec 2008 r. Cała inwestycja wraz z parkingiem dla gości zostanie zakończona w drugiej połowie 2008 roku.

Invado: Dobra Marka 2012

Jakość, Zaufanie, Renoma – to te trzy czynniki zadecydowały o przyznaniu Invado tytułu „Dobra Marka 2012”.

 

 „Dobra Marka 2012 – Jakość, Zaufanie, Renoma” to nagroda przyznawana przez redakcję „Forum Biznesu”, które pod patronatem IFiS Polskiej Akademii Nauk przeprowadza badania i analizy rynku. Dotyczą one obecności, wartości, rozpoznawalności i siły poszczególnych marek. Firmy uhonorowane tytułem, z powodzeniem można zaliczyć do liderów branży.

 

- Tytuł „Dobra Marka 2012 – Jakość, Zaufanie, Renoma” to dla nas duże wyróżnienie – mówi Adam Hucz, Manager ds. Marketingu INVADO. – Na wizerunek i siłę marki pracuje się latami i jak widać, w pewnym momencie przychodzi czas na zbieranie owoców tej pracy. Z pewnością jest to powód do dumy. Zapewniam jednak, że nie spoczniemy na laurach i nadal będziemy utrzymywać wysoki poziom – dodaje.

 

 

Uwaga konkurs!

Zdjęcie: 

Wygraj kalendarz INVADO

 
Masz ochotę na jeden z naszych kalendarzy?
 
Wystarczy w dniach od 18 grudnia 2020 do 8 stycznia 2021, wejść na nasz facebookowy profil (klikjnij i przejdź) i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 5 kalendarzy książkowych i 5 kalendarzy naściennych.
 
Zadanie konkursowe polega na umieszczeniu przez Uczestnika konkursu w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcia przedstawiającego domową choinkę lub inne świąteczne ozdoby.
 
Wybierzemy te naszym zdaniem najciekawsze, najbardziej zaskakujące, najzabawniejsze i nagrodzimy je kalendarzami.
 
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszym fb 11 stycznia 2021 o godzinie 18.00.

Pełen regulamin konkursu: (kliknij i pobierz

 
Zapraszamy!
 
 
    

DRZWI DO KARIERY - KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Zdjęcie: 

Dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy - wszystkie prace przygotowane zostały na bardzo wysokim poziomie. Wybór był niezwykle trudny tym bardziej, że do konkursu zgłoszono 107 prac.

 

Wyniki konkursu:

 

I NAGRODA - komputer osobisty o wartości 5000 zł
Pan MAREK PAZIO
Politechnika Gdańska, Wydział Architektury, Kierunek: Architektura i Urbanistyka, Rok V

 

Marek Pazio

 

II NAGRODA - komputer osobisty o wartości 4000 zł
Pan TOMASZ CHMIELEWSKI
Politechnika Lubelska, Wydział: Budownictwo i Architektura, Kierunek: Architektura i Urbanistyka, Rok IV

 

Tomasz Chmielewski

 

III NAGRODA - nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł
Pan MARIUSZ SUŁEK
Politechnika Warszawska, Wydział Architektury, Kierunek: Architektura i Urbanistyka, Rok V

 

Mariusz Sułek

 

Zwycięzców prosimy o kontakt z Joanną Dec-Galuk pod nr 034 35 10 578

Wesołych Świąt Wielkanocnych - życzy INVADO

Zdjęcie: 

 

Międzynarodowe Targi World Hotel 2011

Zdjęcie: 
W dniach 5-7 października w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi World Hotel 2011. To już czwarta edycja prestiżowej imprezy dla branży hotelarskiej. INVADO, jeden z najbardziej dynamicznych producentów drzwi wewnętrznych, zaprezentuje się razem ze swoim partnerem- firmą Class-Mebel
 
Podczas trzech dni, w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, wystawcy przedstawią najnowszą ofertę usług, produktów i wyposażenia obiektów noclegowych. Wszyscy uczestnicy, wśród których znajdą się producenci, dystrybutorzy, a także architekci, będą mieli okazję uczestniczyć w przygotowanych przez ekspertów szkoleniach oraz konferencjach. INVADO podczas World Hotel zaprezentuje drzwi GUARDIA o podwyższonej izolacyjności akustycznej i wysokiej klasie odporności ogniowej, a także kolekcję nowatorskich, wysokich listew przypodłogowych PRESTIGE.
W tym roku Targom World Hotel towarzyszyć będzie niezależna impreza, trzecia edycja Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów – Event 2011. - Takie wydarzenia to znakomita okazja do poznania aktualnych trendów i nawiązania nowych, długofalowych relacji biznesowych. Liczymy na owocną wymianę doświadczeń. Na pewno zainspiruje nas ona w pracy nad naszą ofertą, którą stale uatrakcyjniamy– podkreśla Adam Hucz, odpowiedzialny za markę INVADO.

 

KONKURS OFERT NA PROJEKT I ZABUDOWĘ STOISKA INVADO NA TARGACH BATIMAT 2017

Zdjęcie: 

 Zapraszamy zainteresowane firmy, świadczące usługi w zakresie projektów oraz zabudowy stoisk targowych do zgłoszenia chęci ubiegania się o zlecenie zabudowy stoiska FIrmy INVADO na targach BATIMAT 2017.

Zapytania należy kierować na poniższy adres e-mail: 

 
 

Targi EQUIPE'BAIE w Paryżu 18-21.11.2008

Equip BaieMamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów EQUIPE'BAIE w Paryżu. Czekamy na Was w hali 1 stoisko L87.

 

Więcej informacji na stronie www.equipbaie.com

Zmiany w Zarządzie firmy INVADO

Zdjęcie: 

Firma Invado ma nową Panią Prezes. Od 1. grudnia br. funkcję tę pełni Marta Rzeszut.

 

Nowa Pani Prezes Zarządu jest członkiem Grupy Managerskiej Dywizji Drzwiowej Arbonia, dzięki czemu posiada globalne spojrzenie na perspektywy rozwoju koncernu Arbonia i firmy INVADO.

Ukończyła Politechnikę Krakowską oraz Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Przez ostatnie 11 lat zajmowała stanowiska managerskie w różnych dywizjach koncernu Franke w Polsce, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. Doświadczenie w zarządzaniu zdobywała także pracując wiele lat w koncernach Saint Gobain i Delphi.

Zmiany na stanowisku Prezesa Zarządu wynikają z przejścia na emeryturę Pana Prezesa Andrzeja Majchrzaka, związanego z INVADO od 2010 roku. Panu Prezesowi serdecznie dziękujemy za lata pracy i zaangażowanie w sprawy naszej Firmy. Nowej Pani Prezes życzymy, by praca w INVADO była źródłem nowych, inspirujących wyzwań i satysfakcji zawodowej. 
 

 

Targi Budowlane Rzeszów 2009

W dniach 13-15 marca 2009 r. w Rzeszowie odbyła się wiosenna edycja największych na Podkarpaciu Targów Budownictwa.
Targi odwiedziło ponad 21 tys. osób i były one okazją do zapoznania się z ofertą ponad 300 firm - producentów, dystrybutorów materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych.
Drzwi marki INVADO zaprezentowała na swoim stoisku firma SOLO z Rzeszowa.

 

logo solo

Konkurs „Drzwi do kariery”

Zdjęcie: 

Zapraszamy do udziału w konkursie „Drzwi do kariery”. Szukamy ciekawych pomysłów, oryginalnych rozwiązań, liczymy na Waszą kreatywność. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz 3 tys. zł dla autora projektu wprowadzonego do sprzedaży.

 

Konkurs skierowany jest do studentów kierunków związanych z projektowaniem i wzornictwem. Zadanie polega na stworzeniu projektu drzwi wewnętrznych. Muszą one nie tylko dobrze się prezentować, ale także być funkcjonalne i spełniać określone w regulaminie parametry techniczne. Oczekujemy nieszablonowych pomysłów i twórczego podejścia do tematu. Najlepszy projekt zostanie nie tylko nagrodzony, ale także wprowadzony do stałej oferty Invado.

 

Dla autorów zwycięskich projektów przewidziano nagrody rzeczowe: tablet ASUS Transformer oraz Monitor  Liyama 27” ProLite za
I miejsce, cyfrowe pióro Inkling do szkicowania oraz tablet piórkowy INTUOS S firmy WACOM  za II miejsce, zestaw bezprzewodowy Logitech (klawiatura + mysz) oraz dysk zewnętrzny WD 500 GB USB 3.0  za III miejsce.

 

Ponadto autor projektu, który zostanie wprowadzony do oferty, otrzyma wynagrodzenie pieniężne w wysokości 3 tys. zł.

 

Konkurs potrwa od 1.04 do 31.05.2014 r. Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 20.06.2014r na stronie www.invado.pl oraz w mediach branżowych.

 

<<Pobierz regulamin konkursu>>

INVADO laureatem nagrody Budowlana Marka Roku 2021

Zdjęcie: 

Wyróżnienie w rankingu Budowlana Marka Roku w kategorii drzwi wewnętrzne trafiło w tym roku w ręce INVADO. Jest dla nas tym cenniejsze, że przyznane głosami naszych klientów i współpracowników.

 

 
W uzasadnieniu werdyktu czytamy, że wyróżnienie przyznane zostało nam „za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2021 roku”. Tytuł przyznawany jest na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych. Dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy sprzedają i kupują drzwi INVADO. Obiecujemy, że przyznane wyróżnienie zmotywuje nas, by z jeszcze większym zaangażowaniem tworzyć produkty dla Waszych domów. 
 
W imieniu firmy INVADO nagrodę odebrał Dyrektor Handlowy Marek Kapica.
 
                                             
 
 
                                   
 
 
                                   

Nowe OKLEINY w ofercie INVADO

NOWOŚĆ w ofercie INVADO - kolekcja oklein dekoracyjnych została wzbogacona o nowe kolory dekorów ryflowanych:

 

 • DĄB VERADE
 • DĄB ZŁOTY
 • ORZECH MELUNGA
 • JESION SZAROZŁOTY

 

Nagrodzeni za wyniki w eksporcie - Invado Orłem Eksportu

Zdjęcie: 
Na początku kwietnia Invado otrzymało wyróżnienie w konkursie Orły Eksportu województwa śląskiego. To już trzecia ważna nagroda w tym roku.
 
- Tytuł Orła Eksportu jest dla nas potwierdzeniem roli lidera, jaką odgrywamy wśród lokalnych firm i przedsiębiorstw – mówi Prezes Zarządu Invado Andrzej Majchrzak. - Wyróżnienie to pokazuje, jak prężnie działa Invado, nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Wciąż poszukujemy nowych rynków zbytu i możliwości nawiązania współpracy z wartościowymi partnerami handlowymi. Eksport jest dla nas niezwykle ważnym obszarem działalności – potwierdza.
 

Regionalne Orły Eksportu to ogólnopolski cykl wydarzeń, który ma na celu promocję eksportu i tematów z nim związanych, m. in. poprzez wyłonienie i nagrodzenie regionalnych liderów. Organizatorem jest redakcja „Rzeczpospolitej”, a partnerem strategicznym Bank Zachodni WBK. 

INVADO na targach PSB - Kielce 12-13.04.2012

INVADO na Targach PSB

12 i 13 kwietnia będziemy obecni na X edycji Targów Grupy PSB w Kielcach, gdzie przedstawimy nowości INVADO na 2012 rok.
 
Targi PSB to impreza handlowa o charakterze zamkniętym, organizowana wyłącznie dla kupców i dostawców Grupy PSB (Grupy Polskie Składy Budowlane) . To jedyne targi w Polsce, podczas których dostawcy grupy PSB prezentują towary na swoich stoiskach, a kupcy, czyli akcjonariusze i właściciele składów budowlanych z całej Polski, kontraktują dostawy towarów.  To także czas spotkań z partnerami biznesowymi i podsumowania dotychczasowej współpracy.– Na stoisku INVADO pokażemy drzwi Treviso, Lido 4, Bianco, Arco oraz Domino , w okleinie Enduro oraz w Eco-fornirze, a także listwy przypodłogowe.  Dostępny będzie także najnowszy katalog i cennik  – mówi marketing manager marki INVADO, Adam Hucz.
 
Stoisko INVADO nr 53 mieścić będzie się w Hali C Targów Kielce S.A.
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

 

Szkolenie INVADO - 24.10.2012 - Sieć sklepów KOMFORT

Szkolenie dla firmy KOMFORT

W październiku siedzibę INVADO odwiedzili pracownicy sieci sklepów KOMFORT. Podczas zorganizowanego przez nas szkolenia mieli okazję poznać technologię produkcji drzwi INVADO oraz najważniejsze elementy, które składają się na ich jakość i trwałość. Szkolenie było także doskonałą okazją do zintegrowania dwóch środowisk – dystrybutorów i producenta. Szkolenie przeprowadził Adam Hucz -  psycholog biznesu oraz trener.

 

 

Nowe technologie zaprezentowane na targach BATIMAT

Zdjęcie: 

Podczas tegorocznych Targów Batimat w Paryżu zaprezentowaliśmy nowości, które wprowadzimy do naszej oferty już na początku 2020 roku. A wszystko dzięki rozbudowanej linii produkcyjnej, stwarzającej nowe możliwości technologiczne

 

- Oferta INVADO dostępna od nowego roku będzie jeszcze pełniej odpowiadała na potrzeby klientów - zapowiada  dyrektor eksportu INVADO, Jarosław Kaczorowski. Pojawią się w niej, oprócz drzwi produkowanych w tzw. Technologii INVADO, skrzydła z ostrą krawędzią, w wersji softforningowej, bezprzylgowe z niewidzialnymi zawiasami oraz bezprzylgowe uniwersalne. Wielką zaletą tych ostatnich jest to, że nie mają rozróżnienia na prawe i lewe skrzydła. O tym, w którą stronę będą się otwierać, klient może zdecydować dopiero na etapie montażu.

Na tym jednak nie koniec zmian. Nowa linia produkcyjna da także możliwości dowolnego okleinowania skrzydeł.  Wszystkie produkowane na niej drzwi będą dostępne w każdej z oklein dostępnych w kolekcji INVADO. - Zarówno w okleinach przeznaczonych dla inwestorów prywatnych, szukających ekonomicznych rozwiązań, jak i tych którzy potrzebują drzwi o podwyższonej klasie odporności, w końcu zainteresowanych wersją premium, czyli drzwiami dedykowanymi obiektom użyteczności publicznej o wysokiej klasie odporności – podkreśla J. Kaczorowski.

 

 


 

 

 

Targi Domotex w Hanowerze 16-19 styczeń 2010

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów Domotex w Hannoverze. Czekamy na Was w hali 8, stoisko B11.

 

Domotex 2010

 

Więcej informacji na www.domotex.de

Drzwi Invado z 24-miesięczną gwarancją

Zdjęcie: 

Od stycznia 2015 Invado wprowadza 24-miesięczny okres gwarancyjny, liczony od daty zakupu i potwierdzony ważnym dokumentem. Dotyczy on wszystkich modeli drzwi z oferty firmy. Aktualny okres gwarancji zostanie wiec wydłużony dwukrotnie.  Marka potwierdza tym samym wysoką jakość swoich produktów oraz troskę o najwyższy poziom obsługi klienta.

Ekologiczne produkty INVADO - artykuł na www.oknonet.pl

Zdjęcie: 

Ekologiczne produkty invado

 

Do głównych elementów strategii INVADO należą troska o ekologiczny proces produkcji i racjonalne korzystanie z zasobów leśnych. Sukces we wdrażaniu tych zasad potwierdza odkrycie ostatnich dni.

 

W pobliżu siedziby firmy INVADO, producenta drzwi wewnętrznych, zauważono smardze, rzadkie i dość wymagające grzyby, rosnące w wolnych od zanieczyszczeń lasach liściastych, mieszanych i na łąkach. Smardze wytwarzają owocniki wiosną. W Polsce od lat 80 - tych znajdują się pod ścisłą ochroną gatunkową, a ich obecność świadczy o proekologicznej i odpowiedzialnej postawie firmy. Smardze są bardzo rzadkie i podlegają ochronie. Żaden szanujący się grzybiarz nie zerwie smardzów, mimo że byłaby z nich świetna zupa. Pracownicy INVADO również doceniają grzybowe kulinaria, ale firmowych smardzów na pewno nie przerobią na sos. – Cieszymy się, że tutaj są. To żywy dowód naszej troski o dobrą kondycję naturalnych ekosystemów – mówi Adam Hucz z INVADO.

 

Ekologiczne wybory

 

Działania zmierzające do ochrony przyrody powinny być nieodłączną częścią strategii odpowiedzialnych producentów. Wszyscy lubimy drzwi czy szafy wykonane z drewna, bo są gustowne i trwałe. Modny ostatnio, ekologiczny design uczynił z tego materiału swój koronny element. Warto jednak pamiętać, że racjonalne wykorzystywanie drzew ma duży wpływ na stan środowiska i wybierać producentów, którzy uwzględniają to w swoich działaniach. Firma INVADO posiada prestiżowy certyfikat FSC, nadany przez niezależną, międzynarodową organizację Forest Stewardship Council. Zrzesza ona firmy, instytucje i społeczności, które przestrzegają zasady ekologii w procesach produkcji leśnej i są zainteresowane ochroną przyrody oraz respektowaniem praw ludności związanej z obszarami leśnymi. - Kupując drzwi lub inne produkty drewniane oznaczone certyfikatem FSC można mieć pewność, że pochodzą one z lasu zarządzanego zgodnie z dobrem przyrody i zostały wykonane przy użyciu przyjaznych środowisku technikzapewnia Marek Kapica, dyrektor handlowy INVADO.

 

Odpowiedzialna produkcja to jedno, wiele zależy od postawy samych konsumentów. Warto abyśmy wszyscy brali odpowiedzialność za kondycję naszej planety i dokonywali przemyślanych, rozsądnych wyborów. W sklepie i we własnym domu, mamy wpływ na to jakie środowisko zostawimy w spadku naszym dzieciom i czy takie historie, jak ta o smardzach w pobliżu siedziby firmy, będą się powtarzać.

 

Link do artykułu: http://www.oknonet.pl/testnews/news,331611e1ed01d624b575.html

Złoto dla Destino Unico

Zdjęcie: 

Destino Unico to drzwi, które się podobają. Widzimy to po zainteresowaniu klientów. Do pozytywnej opinii dołączyła się kapituła konkursu organizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2017, które przyznała naszym drzwiom Złoty Medal

 
Destino Unico to jedna z najpopularniejszych kolekcji Invado w 2016 roku. Wyróżnia ją odważne zestawienie kolorów, które pozwala z rozmachem stworzyć intrygujące, stylizowane wnętrza. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, by to właśnie te drzwi zgłosić do prestiżowego konkursu „Złoty Medal”, organizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA. Naszą ocenę potwierdził Sąd Konkursowy, który pod przewodnictwem prof. dr hab. inż Józefa Jasiczaka, Dyrektora Instytutu Konstrukcji Budowalnych Politechniki Poznańskiej zdecydował się wyróżnić Złotym Medalem drzwi Desino Unico.
 
Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która po wnikliwej ocenie ekspertów jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Jesteśmy dumni i dziękujemy wszystkim zaangażowanym przy produkcji i sprzedaży drzwi Destino Unico.  (Przejdź do karty produktowej)
 

INVADO na targach BATIMAT w Paryżu

W dniach 5-10 listopada 2007 na targach BATIMAT przedstawiliśmy naszą markę drzwi wewnętrznych INVADO.

Nasze stoisko wywołało duże zainteresowanie. W ciągu 6 dni trwania targów odwiedziło nas wielu potencjalnych klientów z Francji, Maroka, Tunezji, Algierii, Hiszpanii oraz innych niekiedy egzotycznych dla nas krajów.

Pracujemy mocno, aby nawiązane kontakty zamienić na konkretne zamówienia i kontrakty.

 

Nowe zawiasy regulowane EXPERT

Informujemy, iż wszystkie skrzydła i ościeżnice fornirowane zamówione od początku października br. zostaną wyposażone w nowe zawiasy EXPERT 13,5 22/M7-7. Zaletą nowych zawiasów w porównaniu do obecnie stosowanych jest możliwość regulacji wzajemnego położenia skrzydełek w 3 płaszczyznach, zmniejszenie tarcia w pasowaniu poprzez zastosowanie kulki w dolnym skrzydełku, podwójne trzpienie w dwóch częściach zawiasu, zastosowanie w standardzie nasadek tworzywowych. Nowe zawiasy będą kompatybilne z dotychczas stosowanymi przez naszą firmę.

 

 

Bezpieczeństwo ponad wszystko...

Zdjęcie: 

 Strażacy w INVADO

 
24 kwietnia siedzibę firmy INVADO odwiedziła straż pożarna. Na szczęście nie była to interwencja, a jedynie ćwiczenia mające na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa w firmie.
 
 
Przy udziale zastępów PSP Lubliniec, OSP Ciasna i OSP Dzielna sprawdzano i doskonalono zasady odnoszące się do postępowania w razie zagrożenia pożarowego. Dzięki praktycznym ćwiczeniom i ścisłej współpracy strażaków z pracownikami, każdy miał okazję zapoznać się z obowiązującymi procedurami. Spośród pracowników firmy INVADO wyznaczono także osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie ewakuacji oraz akcji ratowniczej do czasu przybycia zastępów ratowniczych.
 
  
 
Podczas wizyty strażacy z lokalnych zastępów mieli okazję lepiej poznać obiekt. Jest to bardzo ważne w razie ewentualnego pożaru – ratownicy znający rozkład, a także mocne i słabe punkty budynku, są w stanie lepiej zaplanować i przeprowadzić akcję ratowniczą. Wizyta była także okazją do przećwiczenia współpracy między zastępami PSP i OSP.
 

Wielka wyprzedaż impregnatów

Zdjęcie: 

 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sklepu firmowego INVADO w Lublińcu,

gdzie prowadzona jest wyprzedaż impregnatów z rabatem 50% od ceny katalogowej. 

 

Szczegóły promocji:

Wyprzedaż prowadzona będzie za pośrednictwem sklepu firmowego INVADO umiejscowiony w Lublińcu przy ulicy Częstochowskiej 3A. Telefon: 34/ 356-21-98.

Termin promocji:

Wyprzedaż prowadzona będzie w terminie od. 18.12.2020 do 29.12.2020.

Towar objęty promocją:

Produkty objęte promocją: impregnaty, impregnaty żywicowe, lakierobejce i inne. 

 

 

Zapraszamy do naszego sklepu.

 

   

INVADO jest EKO

Dokonując zakupów można jednocześnie dbać o środowisko. Wystarczy wybierać produkty z certyfikatem zaświadczającym, że proces produkcji nie ma negatywnego wpływu na przyrodę.

 

INVADO na OgólnopolskichTargach Budowlanych BUDOWA, REMONT, DOM i WNĘTRZE- ZAPRASZAMY!

Ogólnopolskie Targi Budowlane BUDOWA, REMONT, DOM i WNĘTRZE
W dniach 15 i 16 października zapraszamy do odwiedzenia stoiska INVADO na Ogólnopolskich Targach Budowlanych BUDOWA, REMONT, DOM i WNĘTRZE. 
 
               Ta największa na Mazowszu impreza z zakresu budownictwa i aranżacji wnętrz odbędzie się na warszawskim Torwarze. Wydarzenie kierowane jest głównie do planujących zakup lub remont mieszkania bądź domu. Na targach można będzie otrzymać wszechstronną pomoc od inżynierów budownictwa, architektów i projektantów wnętrz.  W programie zaplanowano wiele atrakcyjnych, bezpłatnych warsztatów oraz wykładów. Goście dowiedzą się m.in. ile kosztuje nowy, fiński dom jednorodzinny, którego budowa zajmuje tylko 3 miesiące, na co zwrócić uwagę przy projektowaniu domu energooszczędnego oraz jak optymalnie zagospodarować niewielką przestrzeń.
Zapraszamy!

 

Invado docenionym partnerem Dni Gminy Ciasna

Zdjęcie: 

               Z wielką radością Invado dołączyło do grona partnerów tegorocznych Dni Gminy Ciasna. Tym bardziej miło nam, że dzięki naszemu wsparciu zrealizowany został tak bogaty i zróżnicowany program trzydniowej imprezy. Dlatego w tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom, artystom oraz mieszkańcom gminy za stworzenie wyjątkowego klimatu podczas tego wydarzenia. Dziękujemy także władzom gminy za okolicznościowy dyplom będący dowodem docenienia wkładu Invado w Dni Gminy Ciasna.

 

KONKURS NA ZABUDOWE STOISKA INVADO - Targi MADE EXPO

Zdjęcie: 
Przygotowując się do targów MADE EXPO 2019 w Mediolanie, poszukujemy firmy, która zaprojektuje i wykona nowe stoisko INVADO. Zależy nam na połączeniu funkcjonalności zabudowy z ergonomią oraz ciekawym spojrzeniem na design.
 
Szczegółowe informacje dotyczace zapytania wysyłamy po przesłaniu portfolio firmy  

do Działu Marketingu INVADO na adres e-mail: a.hucz@invado.pl 

 

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Misja Nordbygg 2014

Zdjęcie: 

W dniach 1 – 4 kwietnia 2014 r. w Sztokholmie organizowane będą Targi Norbygg, czyli jedno z najważniejszych dla branży budowlanej wydarzeń w Europie Północnej. Invado pojawi się na targach w roli wystawcy.

 
Norbygg to impreza wystawiennicza organizowana od 1980 r., z częstotliwością co dwa lata. Stwarza doskonałą okazję wymiany do śmiałych idei i nowoczesnych rozwiązań, a także do nawiązywania cennych kontaktów biznesowych. W czasie targów organizowane są seminaria i panele dyskusyjne z udziałem specjalistów z różnych dziedzin. W tym roku poruszana będzie m.in. tematyka związana ze zrównoważoną urbanistyką, rozwojem rynku nieruchomości, a także materiałami i technologiami przyjaznymi dla środowiska naturalnego. 
 
W gronie wystawców, które liczy ponad 800 firm z 30 różnych krajów, znajdzie się również Invado. Planujemy pokazać najciekawsze modele z naszej oferty, w tym m.in. Salento, Artena, Lido, Domino, Strada, Orso. Będzie nam również zależało na zaprezentowaniu technologii stosowanych przy produkcji skrzydeł drzwiowych np. opatentowanej przez nas Technologii Invado. Mamy nadzieję, że stosunek jakości do ceny, a także ciekawe wzornictwo, przyciągną uwagę inwestorów odwiedzających targi. Nasz udział w imprezie jest także kolejnym krokiem w kierunku zwiększania rozpoznawalności marki Invado zagranicą i wzmacniania jej pozytywnego wizerunku.  

Drzwi INVADO na Zamku w Lublińcu

Intrygująca historia niezwykłego zamku mogłaby stanowić kanwę dla scenariuszy filmowych. Dziś, gruntownie odrestaurowany zabytek zamienił się w wysokiej klasy hotel. Stylowym dopełnieniem jego luksusowych wnętrz są drzwi z oferty INVADO.

 

Wzniesiony w XIII wieku zamek pełnił rolę twierdzy książąt opolskich. Z upływem lat tracił swój obronny charakter, stając się wytworną rezydencją, której niestety nie oszczędziły wojny ani dziejowe zawieruchy. Dziś, dzięki staraniom prezes – Pani Danieli Stier, zamek przypomina czasy swojej świetności i jak za dawnych lat zachwyca gości pięknymi, komfortowymi wnętrzami.

 

Zamek w Lublińcu

 

Drzwi do historii – Guardia i Plano

 

Na lublinieckim zamku elementy zabytkowe przeplatają się z nowoczesnym wyposażeniem, pozwalając gościom na relaks połączony z lekcją historii. W aranżacji hotelowych powierzchni brała również udział firma INVADO. W komfortowych wnętrzach odrestaurowanego zamku znalazły się drzwi z najnowszej oferty firmy. W pokojach i na klatkach schodowych jest to model GUARDIA EI60 oraz EI30, spełniający najwyższe standardy izolacyjności akustycznej oraz ochrony przeciwpożarowej.

 

Aktualne przepisy prawa budowlanego zobowiązują projektantów i inwestorów do wydzielenia w budynkach stref pożarowych, za pomocą przegród przeciwpożarowych. Pozwalają one ograniczyć rozprzestrzenianie się ognia oraz usprawnić przebieg akcji ratunkowych i ewakuacyjnych. Wprowadzone przez INVADO drzwi techniczne przeciwpożarowe Guardia EI30 i EI60 to rodzaj przegrody, która odpowiada klasie odporności ogniowej 30 lub 60 minut. Drzwi Guardia wykończone eleganckim fornirem o wybarwieniu orzecha amerykańskiego, idealnie godzą funkcjonalność z wysublimowaną estetyką.

 

W łazienkach przy restauracji zastosowano model PLANO wykończony fornirem w kolorze bielonego dębu oraz nietypową, przygotowaną specjalnie dla tej realizacji wersją dwukolorową – wewnątrz czarną, a od zewnątrz białą. Przegrodę między salą restauracyjną, a kuchnią stanowią drzwi kelnerskie wahadłowe, zabezpieczone blachą ze stali nierdzewnej.

 

Zamek Lubliec 2

 

Wszystkie te wykwintne wnętrza oraz pełną ofertę lublinieckiego zamku można obejrzeć na http://www.zameklubliniec.pl/

 

Wszystkie modele drzwi z oferty INVADO spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa a drzwi techniczne również izolacji akustycznej. Firma od lat należy do czołówki liderów z zakresu stolarki drzwiowej. W swoich działaniach udaje jej się pogodzić wysoką jakość, estetykę i funkcjonalność, o czym świadczą prestiżowe wyróżnienia przyznane przez ekspertów branżowych oraz konsumentów.

 

Pokój 105 Korytarz
Schody Łazienka

 

Pozdrowienia z Brukseli .....

Zdjęcie: 

Elżbieta Bieńkowska, Europejski Komisarz ds. Rynku Wewnętrznego i Usług odwiedziła firmę Invado, przekazując gratulacje dla najdynamiczniej rozwijającego się producenta drzwi w Europie. 

Podczas swojej wizyty, Komisarz zwiedziła zakład produkcyjny, przekonując się w jaki sposób lokalnie wykorzystywane są fundusze europejskie oraz  jak polska firma, wchodząca w skład dużej, międzynarodowej grupy  radzi sobie na mocno konkurencyjnym rynku stolarki otworowej. – Okazuje się, że dzięki mądremu zarządzaniu, innowacyjności oraz wysokiej efektywności potrafimy bez trudu stać się konkurencyjni na wspólnotowym rynku. To jednocześnie dowód, że Polska jest ciągle atrakcyjnym kierunkiem inwestycyjnym – podsumowała swoją wizytę E. Bieńkowska, zwracając uwagę, że sukces firmy nie byłby możliwy bez zaangażowania i sumienności pracowników.

 

 

 

Już pojawił się nowy cennik INVADO edycja 2/2012

Zdjęcie: 

 

Szanowni Państwo

 

W związku ze zmianami w naszej ofercie, informujemy o najnowszych propozycjach INVADO.

 

Odpowiadając na zainteresowanie Klientów drzwiami w kolorze białym, poszerzyliśmy kolekcję BIANCO, wprowadzając także nowe nazewnictwo. Obecnie kolekcja BIANCO to aż 12 modeli w 4 wersjach: FIORI, NEVE, ROYAL oraz SATI.

 

 W trosce o komfort Klientów przy urządzaniu wnętrz,do oferty INVADO wprowadziliśmy obudowę ościeżnicy metalowej, która pozwala korzystać z nowatorskich rozwiązań w zakresie designu, bez usuwania starej ościeżnicy metalowej. Atutem tego rozwiązania jest łatwość montażu przy pomocy pianki, bez zabrudzeń podłogi i ścian oraz możliwość osadzenia, na tak obudowanej ościeżnicy, standardowych skrzydeł okleinowanych INVADO.

 

Wszystkie nowości oraz zmiany wprowadzone do naszej oferty, zaprezentowane są w kolejnej edycji cennika INVADO 2/2012. Dołożyliśmy wszelkich starań, by był on dopracowany nie tylko pod względem estetycznym, ale przede wszystkim użytkowym. Mamy nadzieję, że korzystanie z niego ułatwi Państwu codzienną pracę i rozmowy z Klientami. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że ceny wszystkich produktów INVADO pozostają na dotychczasowym poziomie. Tym samym wcześniej przekazane materiały nadal są aktualne.

 

Najnowszy cennik produktów INVADO, oprócz wersji drukowanej, dostępny jest także na: www.invado.pl/kontakt/materialy-do-pobrania .

 

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Z poważaniem

Dział Handlowy INVADO

 

 

 

 

 

Made EXPO 2012 za nami

Zdjęcie: 

 Made EXPO 2012 za nami 

 

Między 17, a 20 października gościliśmy na Targach Made EXPO w Mediolanie. Wróciliśmy pełni energii i pozytywnych wrażeń – kolejna edycja imprezy okazała się sukcesem.
 

Podczas targów zaprezentowaliśmy najciekawsze modele drzwi wewnętrznych INVADO oraz wykorzystywane przez nas technologie. Nie da się ukryć, że cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Chętnie skorzystaliśmy także z możliwości poznania propozycji innych producentów stolarki drzwiowej. Staramy się śledzić trendy na bieżąco, a imprezy wystawiennicze są ku temu najlepszą okazją.
 
Targi Made EXPO są dla nas ważnym wydarzeniem również ze strategicznego punktu widzenia – mówi Jarosław Kaczorowski, dyrektor eksportu. – W najbliższych latach planujemy prowadzenie w tej części Europy szeroko zakrojonych działań marketingowych. Rynek włoski jest dla nas swego rodzaju przepustką – obecność na nim potwierdza wysoką jakość naszych produktów – dodaje.
 
 
 
 

 

 

KONKURS INVADO - JESTEM EKO!

Zdjęcie: 

Jesteście eko? Dbacie o środowisko? Jak to robicie?

 
Zapraszamy Was do konkursu, w którym na zwycięzców czeka 10 unikalnych obrazów z mchu.
 
Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na nasz profil na FACEBOOKU i zapoznać się z zasadami uczestnictwa.
 
Kliknij w poniższy link, zapoznaj się z regulaminem konkursu i weź udział w naszej zabawie.
 
 
Regulamin konkursu
 
Konkurs trwa do 21 marca!

 

 
 

hasztagjestemeko Jesteście eko

Targi BUDMA w Poznaiu 19-22 stycznia 2010

Zapraszamy na Targi BUDMA, które odbędą się w Poznaniu w dniach 19-22 stycznia 2010r. Znajdą nas Państwo w pawilonie 3A stoisko 37.

 

Budma 2010

 

Więcej informacji na stronie www.budma.pl

Invado na Targach BAU w Monachium

Zdjęcie: 

Nowy rok Invado rozpoczyna prezentacją oferty na prestiżowych Targach Bau w Monachium
w dniach 19-25 stycznia 2015 r. Serdecznie zapraszamy na stoisko numer 108 do hali B4.

 
Targi Budowlane, Materiałów i Systemów BAU w Monachium to jedne z największych takich wydarzeń w skali światowej. Organizowane są co dwa lata. Na powierzchni 180.000 m2 prezentuje swoją ofertę prawie 2 tysiące firm produkcyjnych i usługowych. Targi są okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także pozwalają śledzić trendy w branży i prezentować nowości.
 
Ofertę Invado będzie można poznać odwiedzając stoisko numer 108 w hali B4.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału!

Kwadratowy design drzwi AQUARIUS - artykuł na www.oknonet.pl

Proste, zgeometryzowane formy to nieodłączny element współczesnego designu. Są efektowne, ale nie krzykliwe. Wprowadzają harmonię i stylowy ład, dlatego warto zaprosić je do naszych wnętrz.

 

Połączenie nowoczesnego wzornictwa z tradycyjną formą doskonale widać w drzwiach AQUARIUS z oferty INVADO. Kwadratowe przeszklenia stylizowane na małe okienka współgrają z klasyczną, naśladującą oryginalne usłojenie drzewa fakturą. Wykorzystano w nich szkło typu Satinato, matowe i delikatnie rozpraszające światło. Drzwi AQUARIUS dostępne są w eleganckiej okleinie jedno lub dwukierunkowej, w bogatej gamie dekorów. Do wyboru są między innymi modne w tym sezonie jasne tonacje, jak dąb perłowy, coimbra czy wiąz, pośrednie brązy i beże, na przykład teak, wiśnia, akacja lub zdecydowany kasztan i głęboka czerń hebanu. Drzwi z oferty INVADO, dzięki zastosowanym materiałom i ornamentyce, z powodzeniem wpiszą się w klimat współczesnej aranżacji z tradycyjną nutą.

 

Link do artykułu: http://www.oknonet.pl/drzwi/drzwi_zewnetrzne/wewnetrzne/news,16578.html

Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku

Zdjęcie: 

 

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2008

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2008, które odbędą się w Poznaniu w dniach 22-25.01.2008r.

Nasza lokalizacja: stoisko nr 137, pawilon nr 5.

Budma 2008

 

Targi będą okazją do zaprezentowania Państwu nowości INVADO na 2008 rok.

Więcej informacji na www.budma.pl

Zmiana sposobu pakowania drzwi okleinowanych

Wychodząc naprzeciw licznym sugestiom dotyczącym zmiany sposobu pakowania skrzydeł okleinowanych informujemy, że wszystkie skrzydła (również płaskie) wyprodukowane od 17 grudnia 2008 r. pakowane są w nowe osłonki styropianowe, które w znaczący sposób zwiększą zabezpieczenie naroży drzwi przed mechanicznym uszkodzeniem.

Jednocześnie informujemy, iż skrzydła fornirowane nadal będą zabezpieczane opakowaniami wykonanymi z tektury.

 

Wakacyjny konkurs Invado

Zdjęcie: 

 

Wakacyjny konkurs Invado!

 

Wybierając drzwi wewnętrzne klienci zwracają uwagę na różne elementy – design, konstrukcję, dźwiękoszczelność, rodzaj wykorzystanych materiałów. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie cechy posiadają według nich drzwi idealne.

 

Pod koniec lipca na fanpage’u Invado na Facebooku ruszył konkurs. Zadanie polega na opisaniu drzwi idealnych lub wymienieniu ich najważniejszych cech. Zachęcamy użytkowników Facebooka, aby dali ponieść się wyobraźni – propozycje mogą być zupełnie abstrakcyjne. Do wygrania jest aż 15 zestawów nagród, w których skład wchodzą m.in. pendrivy 8GB, atrakcyjne zestawy piśmiennicze, piłki plażowe, dmuchane materace, kapelusze przeciwsłoneczne, piłki antystresowe, breloczki do kluczy i gry, które umilą wakacyjny wypoczynek.

 

Odpowiedzi można zgłaszać, klikając w poniższy link, do środy 14 sierpnia, rozstrzygnięcie zaplanowano na 16 sierpnia. Na najciekawsze zgłoszenia można także oddawać głosy - warto to robić, ponieważ ich ilość zdecyduje o wyborze zwycięzców! Serdecznie zapraszamy do udziału:

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Zdjęcie: 

 

INVADO dba o bezpieczeństwo dzieci

Nauka zasad bezpieczeństwa nie musi być monotonnym wykładem, na którym dzieci ziewają z nudów. Z takiego założenia wyszedł Pan Tomasz Tarara z Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (IPA), który przy wsparciu burmistrza miasta Lublińca oraz producenta drzwi INVADO zorganizował V Niebieski Festyn.

 

KONKURS OFERT NA ZABUDOWĘ STOISKA PODCZAS TARGÓW BATIMAT 2015 - ROZSTRZYGNIĘCIE

Zdjęcie: 

 

Jesienny spadek cen w ofercie INVADO

Jesienny spadek cen w ofercie INVADO

Jesienią spadają nie tylko liście. Od 1 października 2011, firma INVADO oferuje eleganckie drzwi wewnętrzne w nowej, niższej cenie
 
 
Zmianie ulegają ceny kolekcji okleinowanych drzwi pięcioelementowych: Domino, Gwinea oraz Malawi. Klienci mogą zdecydować się na model wykończony okleiną Enduro,  do wyboru w trzech dekorach: coimbra, akacja i heban. Innym rozwiązaniem są nawiązujące do barw złotej,  polskiej jesieni, okleiny ryflowane. Dostępne są one w czterech odsłonach kolorystycznych: dąb złoty, jesion szaro - złoty, dąb verade i orzech melunga.
 
Tak wyglądają aktualne ceny wybranych kolekcji drzwi INVADO:
Domino: 459 zł (okleina dekoracyjna), 475 zł (okleina ryflowana)
Gwinea: 465 zł (okleina dekoracyjna), 480 zł (okleina ryflowana)
Malawi: 509 zł (okleina dekoracyjna), 525 zł (okleina ryflowana)

 

Batimat 2017

Zdjęcie: 
Niewidoczna ościeżnica Sara Pro, drzwi Egida oraz okleina o usłojeniu horyzontalnym – te produkty cieszyły się  największym zainteresowaniem oglądających, którzy w dniach od 6 do 10 listopada odwiedzili nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Budowlanych Batimat w Paryżu.
 
 
 
Podczas Targów zaprezentowaliśmy drzwi Egida, Destino Unico, Capena Inserto, Martina, Malawi i Norma Decor.  - Pokazaliśmy również przesuwny system naścienny z drzwiami Averno. Te skrzydła oraz Orso, przedstawione zostały w premierowej okleinie o usłojeniu horyzontalnym i zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zachwyciła Francuzów – mówi dyrektor eksportu, Jarosław Kaczorowski.
 
 
 
Tegoroczne stoisko, powstało w oparciu o doświadczenia i wnioski wyciągnięte z poprzednich lat. Czteroboczna, modułowa zabudowa z elementami naturalnego drewna i trójwymiarowym logo nie tylko przyciągała wzrok, ale ułatwiała komfortowe prowadzenie rozmów handlowych. – Po latach nabraliśmy praktycznego nastawienia do stoiska. Stawiamy na elegancję i prostotę, które podkreślają stabilizację i pozycję naszej firmy – podkreśla J. Kaczorowski.
 

W Międzynarodowych Targach Budowlanych Batimat nasza firma uczestniczy od 2005 roku.  Przez te lata dość mocno zmieniło się podejście do drzwi. – Kiedyś największą popularnością cieszyły się modele fornirowane i drewniane. Dziś wygrywa okleina, a wraz z tym trendem marka Invado, która jest coraz bardziej rozpoznawalna na francuskim rynku.
 

INVADO na Targach BAU w Monachium 14-19.01.2019

Zdjęcie: 

 INVADO na Targach Bau w Monachium

 
Nasze stoisko na Targach Bau w Monachium (14 – 19.01.19) odwiedzili przedstawiciele z 44 krajów na całym świecie. Drzwi INVADO przykuły uwagę gości z Europy, Ameryki, ale też z Egiptu, Uzbekistanu, a nawet Senegalu i Tajlandii.
 
 
 
 
Tegoroczne stoisko INVADO, podczas monachijskich targów Bau, prezentowało się wyjątkowo okazale. 100 m 2 pośrodku hali wystawowej przyciągało klientów – zarówno dotychczasowych jak i tych, poznających dopiero drzwi z naszej oferty.
- Na podstawie rozmów handlowych możemy zdradzić, że wszystko wskazuje na to, że nasze drzwi jeszcze mocniej zadomowią się w zachodniej i południowej Europie, zwłaszcza na Bałkanach – mówi dyrektor eksportu INVADO, Jarosław Kaczorowski.
 
 
 
 
Monachijskie trendy
 
Największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się kolekcje drzwi modułowych, w tym skrzydła Fossano oraz drzwi wejściowe Egida. Co do kolorystyki, prym wiodą jasne okleiny drewniane. Swoich zwolenników nadal oczywiście ma biel oraz odcienie szarości. Nieco mniejszą popularnością cieszą się natomiast ciemne kolory oklein.
 
 
 
O targach
 
Międzynarodowe Targi Monachijskie (Messe Muenchen International - MMI) należą do największych i najnowocześniejszych centrów targowych na świecie. Rocznie organizują w Monachium około 40 imprez targowych, w tym targi budowlane, materiałów i systemów Bau, w których uczestniczymy od 2007 roku. 
 
        

Nowe modele klamek

Naszą ofertę produktową poszerzyliśmy o nowe modele klamek: Lizbona, Agueda, Faro i Apollo. Nowoczesna stylistyka oraz różnorodna kolorystyka z pewnością zasłużą na uznanie naszych Klientów. Nowatorską propozycją jest adapter nadający unikalny charakter wykończeniu drzwi, który można zastosować do modeli: Lizbona, Agueda, Faro, Neris i Panteon .

 

Informujemy jednocześnie, iż zmienione zostały ceny klamek Neris oraz Panteon, które dostępne są również w nowym kolorze - brąz grafiatto.

Spotkanie z kontrahentami

Zdjęcie: 
Spotkanie z kontrahentami
 
11 marca mieliśmy przyjemność gościć naszych klientów na uroczystej kolacji w Hotelu Moderno w Poznaniu. Spotkanie miało charakter biznesowy, ale nie zabrakło na nim dobrej rozrywki.
 

 
Zależało nam na wspólnym spędzeniu czasu oraz przekazaniu najnowszych informacji z życia firmy. Bardzo istotne było dla nas podsumowanie ubiegłego roku oraz nakreślenie sytuacji związanej ze zmianą właściciela Invado. Zaprezentowaliśmy także nowości, które wejdą do sprzedaży 1 kwietnia. Nasi goście, jako jedni z pierwszych, mieli okazję zobaczyć pięć nowych kolekcji okleinowanych drzwi wewnętrznych, nowe wzory klamek oraz modele skrzydeł drzwiowych, które wzbogacą dotychczasowe kolekcje. Po części biznesowej i uroczystej kolacji przyszedł czas na element zabawowy. Wieczór w Hotelu Moderno swoim występem uświetnił Krzysztof Respondek, aktor i piosenkarz, aktualnie występujący z kabaretem Rak. Bardzo doceniamy to, że mieliśmy szansę spotkać się w tak licznym gronie, a nowe propozycje produktowe Invado zostały przyjęte bardzo entuzjastycznie.
 
 

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

Wszystkiego najlepszego - kartka

 

Szanowni Państwo,

 

W nowym 2011 roku życzymy pomyślności, spełnienia marzeń i sukcesów w każdej dziedzinie życia. Oby nadchodzące miesiące okazały się czasem pełnym inspirujących pomysłów i otwarcia na nowe możliwości

 

Zespół INVADO Sp. z o.o.

KONKURS "INVADO INSPIRUJE"

Zdjęcie: 

16 maja startuje konkurs „Invado Inspiruje”. Do wygrania m. in. „Wielka Księga Wnętrz” - pełna inspiracji i praktycznych wskazówek książka o sztuce aranżacji. Zapraszamy do udziału w zabawie.

 
Przez pięć dni na fanpage’u Invado na Facebooku pojawiać się będą pytania. Wygra ten uczestnik, który poprawnie odpowie na pierwsze cztery z nich, a na piąte – opublikowane 20 maja – udzieli najbardziej kreatywnej, najciekawsze odpowiedzi. Regulamin konkursu dostępny poniżej.
 
Konkurs potrwa od 16 do 20 maja, ogłoszenie wyników nastąpi 24 maja na fanpage’u Invado. Nagroda główna to „Wielka Księga Wnętrz”, nagrody dodatkowe to zestawy gadżetów firmowych Invado. 
 

Przejdź na nasz profil na Facebooku klikając w poniższą ikonę

  

 

JUŻ JEST! - KATALOG INVADO edycja 2/2012

Zdjęcie: 

Nowa wersja katalogu drzwi Invado 2012 już dostępna!

 

Przedstawiamy i oddajemy w Wasze ręce nową wersję katalogu drzwi, która obowiązuje w roku 2012. Proponujemy niebanalne rozwiązania i produkty dobrej jakości od zaufanego, polskiego producenta. Dodaliśmy do niego całkowicie nowe produkty, poprawiliśmy stronę wizualną, zadbaliśmy o użytkowość, zwracając równocześnie uwagę na utrzymanie dotychczasowych cen produktów.

 

Poszerzona oferta INVADO 2012 to ciekawe nowości i jeszcze więcej oryginalnego, bardziej designerskiego wzornictwa.

 

Do najciekawszych pozycji katalogowych wersji 2/2012 należą:
·         Nowa kolekcja drzwi okleinowanych BIANCO, dostępna w modnej, białej kolorystyce, stanowiąca znakomite uzupełnienie stylowych, dążących do harmonijnego designu pomieszczeń. Kolekcja BIANCO to aż 12 modeli w 4 wersjach: FIORI, NEVE, ROYAL oraz SATI z różnymi przeszkleniami.
·         DRZWI ŁAMANE – tradycyjne rozwiązanie drzwi bezprzylgowych, dwuelementowych podzielonych symetrycznie, bez zamka, będące bardzo dobrym pomysłem na zaoszczędzenie cennej przestrzeni mieszkania.
·         „Morski” BULAJ dekoracyjny, dostępny w kolekcji PLANO oraz NORMA DECOR, niezwykle dobrze wkomponowujący się w aranżacje „morskich” łazienek czy restauracji.

 

Dbając o pomoc w urządzaniu wnętrz naszych klientów, do naszej oferty wprowadziliśmy również OBUDOWĘ OŚCIEŻNICY METALOWEJ. Atutem tego rozwiązania jest łatwość montażu przy pomocy pianki bez zabrudzeń podłogi i ścian, bez potrzeby wykuwania starej ościeżnicy oraz możliwość montażu standardowych skrzydeł drzwiowych.

 

Stawiając na wysoką jakość naszych produktów i dbając o zadowolenie naszych klientów, nowości pojawiły się także w naszych okleinach. Do oferty wprowadziliśmy wysokiej klasy okleiny ECO-FORNIR, dostępne w dwóch rodzajach laminatów. Laminat typu CLPL, charakteryzujący się niezwykle dużą wytrzymałością, w dekorach: wiśnia solido, dąb eterno, orzech duro, dąb szary oraz laminat typu CPL w dekorach szarym i białym. Grupa oklein ENDURO została poszerzona o nowe kolory: cedr forte oraz Lindo. Nowością w naszym tegorocznymkatalogu są także stylizowane klamki Net i Omega.

 

Najnowszy katalog produktów INVADO oraz cennik (wersja 2 / 2012) znajdziecie także na naszej stronie internetowej: www.invado.pl/kontakt/materialy-do-pobrania

 

oraz na platformie Issuu pod tym linkiem: http://issuu.com/invado/docs/katalog_12_
Mamy nadzieję, że spodoba się Wam najnowsza wersja naszego katalogu!
Zapraszamy do lektury!

 

 

 

 

Życzymy Wesołych Świąt

Zdjęcie: 

 

Uczniowie w INVADO

Zdjęcie: 

Kim będę w przyszłości?

 
To jedno z pytań najczęściej zadawanych sobie przez młodych ludzi. Odpowiedzi najlepiej szukać w praktyce, dlatego cieszą nas praktycznie realizowane lekcje z zakresu doradztwa zawodowego.
 
 
 
W ramach jednej z takich lekcji odwiedzili nas uczniowie 7 i 8 klasy Szkoły Podstawowej im. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty w Sadowie. Po firmie młodzież oprowadził koordynator ds. Lean, Paweł Podsiadło. Prezentację na temat INVADO przygotowała dyrektor personalna, Katarzyna Kościelny, która także opowiedziała uczniom o tym, jakie kompetencje należy pozyskać, by pracować w firmie produkcyjnej. Oczywiście był czas na zadawanie pytań. Jesteśmy pod wrażeniem stopnia ich dojrzałości. Uczniów interesowała głównie wysokość wynagrodzeń, organizacja pracy podczas upałów oraz szczegóły dotyczące procesów produkcyjnych na H-38.
 
 
 

Konkurs INVADO – Drzwi do kariery

Wszystkich studentów wydziału architektury i kierunków pokrewnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na projekt drzwi wewnętrznych. Przede wszystkim oceniane będzie świeże spojrzenie, funkcjonalność oraz innowacyjny design. Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody w postaci wysokiej klasy laptopów.

 

Na projekty wykonane w programie Corel lub Auto Cad czekamy pod adresem mailowym biuro@invado.pl do dnia 31 marca 2010r.

 

Szczegóły konkursu w regulaminie.

 

Do pobrania:

Zapytanie ofertowe na projekt oraz zabudowę stoiska INVADO na Targach MADEexpo 2015

Zdjęcie: 
Zapraszamy zainteresowane firmy, świadczące usługi w zakresie projektu oraz zabudowy stoisk targowych do zgłoszenia chęci ubiegania się o zlecenie zabudowy stoiska Firmy INVADO na targach MADEexpo 2015.
Firmy zainteresowane ubieganiem się o zlecenie prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres  e-mail:
 
j.kaczorowski@invado.pl oraz do wiadomości a.hucz@invado.pl
 
Oferty należy składać w terminie do 31.01.2015r
 
Szczegółowe informacje na temat zapytania ofertowego znajdują się w poniższym pliku PDF.
 

 <<ZAPYTANIE OFERTOWE MADEexpo 2015 - PDF>>

<<PLAN STOISKA - PDF>>

Rozświetl wnętrze szkłem – artykuł na www.oknonet.pl

Szkło jest znakomitym elementem dekoracyjnym, ale ma też cenne zastosowanie praktyczne. Z jego pomocą można doświetlić i optycznie powiększyć nawet najmniejszą przestrzeń.

 

Nasłonecznienie mieszkania ma znaczący wpływ na samopoczucie domowników. Stąd warto wykorzystać wszystkie możliwości, aby umożliwić maksymalne wnikanie promieni do wnętrza. Sprzyjają temu duże okna, a także odpowiednio rozmieszczone lustra, które odbijają światło. Bardzo prostym sposobem na efektywne rozświetlenie pomieszczenia są również drzwi z dużą powierzchnią przeszklenia...

 

Link do artykułu: http://www.oknonet.pl/drzwi/drzwi_zewnetrzne/wewnetrzne/news,16695.html

Trendy w kolorystyce na rok 2017

Zdjęcie: 

 

 
Wnętrza z zielenią w tle
 
W tym roku kolorem, który królować będzie zarówno w modzie, jak i wśród elementów wyposażenia wnętrz będzie „greenery”, czyli soczysta zieleń. Jak podkreślają specjaliści z Instytutu Pantone barwa ta, to mieszanka: witalności, świeżości oraz nadziei. 
 
„Greenery” w nadchodzącym roku stanie się oczkiem w głowie producentów tkanin, farb, wyrobów meblarskich i elementów wykończenia wnętrz. Krótko mówiąc kolor ten będziemy spotykać w sklepach najczęściej. Jak tłumaczą przedstawiciele Instytutu Pantone (marki, która wyznacza trendy w kolorystyce), na wybór właśnie tego koloru wpłynęły zarówno względy estetyczne, jak i polityczne.  - Zieleń wybuchnie w 2017 roku, by przynieść nam nadzieję, za którą wszyscy tęsknimy w tym złożonym krajobrazie społecznym i politycznym - powiedział dyrektor wykonawczy Pantone, Leatrice Eiseman. Z kolei Laurie Pressman, wiceprezes Instytutu Pantone dodaje: - Kolor dziś kojarzy się z charakterem i innowacją. Dziś ma zupełnie inne i większe znaczenie niż kiedyś.
 
Zielono mi
 
Kolor greenery - to soczysta zieleń z lekkim odcieniem żółtego, którą odnajdziemy także w naturze. Symbolizuje nowy początek i nadzieję, ale także bardzo pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Od dawna wiadomo, że zielony wycisza, uspokaja i kojąco działa na nasz wzrok. Dlatego wszelkie dodatki w tym kolorze, czy to w salonie, kuchni czy łazience są jak najbardziej mile widziane. Warto też podkreślić, że wprowadzenie zielonego do pomieszczenie, to najprostszy sposób na jego odświeżenie. I tu wystarczą choćby: poduszki na sofie, wazony, serwetki, obrusy lub lampki w takim właśnie odcieniu.
 
Jeśli lubisz zmiany
 
Jeśli lubimy być na bieżąco z modowymi nowinkami, przy planowaniu remontu warto zaplanować neutralne tło: podłogi, drzwi, meble, dobierając je w taki sposób, by współgrały z aranżacyjnymi metamorfozami. Jednym z rzadziej wymienianych elementów wyposażenia są drzwi, dlatego w takim przypadku dobrym rozwiązaniem będą np. drzwi Livata od Invado, które są eleganckie, ale jednocześnie nie przytłaczają mieszkania. Dobrze komponowały się z zeszłorocznymi top kolorami: błękitem Serenity oraz różem Rose Quartz, ale równie ciekawie prezentują się w towarzystwie zieleni greenery - podkreśla  Adam Hucz z firmy Invado, producenta drzwi wewnętrznych.
 
Z czym łączyć greenery?
 
Dużym atutem greenery jest także to, że dobrze współgra z bielą, innymi jasnymi barwami, w tym z pastelami, a nawet metalicznymi odcieniami. Dlatego, jeżeli mamy właśnie tak urządzone mieszkanie, to bez wahania możemy skusić się na dodatki a nawet fragment ściany w kolorze greenery. Czasem naprawdę nie trzeba wiele, by wnętrze, w którym wieje nudą nabrało nowej formy i kształtu. 
 
Oczywiście zmieniając wystrój i aranżację wnętrza musimy także wziąć pod uwagę elementy jego wykończenia, jak choćby drzwi wewnętrzne.
 
Instytut Pantone co roku ogłasza kolor (lub kolory), który będzie najpopularniejszy. Z jego opiniami liczą się zarówno trendsetterzy w świecie mody, designu i urbanistyki. W 2016 r. na kolor roku wybrano dwie barwy: "Serenity" (błękit) oraz "Rose Quartz" (kwarcowy róż).

BUDMA 2008 - Premiera zakończona sukcesem

Zdjęcie: 

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2008, odbyła się polska, oficjalna premiera marki Invado. Stoisko zaprojektowane przez firmę BWS z Poznania, odwiedziło kilka tysięcy gości z całej Europy. Owocne spotkania handlowe utwierdziły nas w przekonaniu, że drzwi Invado dobrze postrzegane są wśród ekspertów od aranżacji przestrzeni, a także osób prywatnych, zajmujących się urządzaniem swojego domu lub mieszkania. Dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających cieszyły się najnowsze modele z kolekcji Invado, m.in. skrzydła drzwiowe Asturia, Aragonia, Villa, Quadro, Vinia czy Sagitarius.

SagittariusQuadroAsturiaMarini

Cieszymy się, że na nasze zaproszenie odpowiedzieli także przedstawiciele mediów branżowych. Wszystkich Państwa miło nam było poznać. Mamy nadzieję, że te spotkania zaowocują dalszą współpracą.

 

Budma 1

 

Budma 2

 

Budma 3

 

Zależy nam na tym, by projektowane przez nas drzwi, nie tylko były funkcjonalne, ale także nadawały wnętrzu niepowtarzalny styl. Wszyscy wiemy, że w życiu liczy się dobry smak, dlatego na naszym stoisku stanęła ogromna fontanna czekolady. Rarytas nie tylko dla łasuchów, wobec którego bezradni pozostali także wszyscy będący na diecie.

Targi DOMOTEX Hannover 17 - 20 stycznia 2009

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów DOMOTEX w Hannoverze. Czekamy na Was w hali 9, stoisko A04.

 

Domotex 2009

 

Więcej informacji na stronie www.domotex.de

Invado częścią Grupy Looser Holding

Zdjęcie: 
Looser Holding AG z siedzibą w Arbon (Szwajcaria), umacnia swoją pozycję na arenie międzynarodowej przez zakup 100 procent udziałów jednego z przodujących producentów skrzydeł drzwiowych i ościeżnic, spółki INVADO z siedzibą w Dzielnej (Polska). Realizacja transakcji nastąpiła w dniu 30 lipca 2013 r. W roku 2012 INVADO osiągnęła sprzedaż na poziomie 31 mln CHF. Dokonana akwizycja poszerza portfel segmentu stolarki drzwiowej Grupy Looser i otwiera nowe perspektywy na rynkach Europy Wschodniej. Strony zastrzegły w umowie poufność ceny transakcyjnej.
 

Drzwi wewnetrzne Bianco Neve w stylu Scandi Boho

Zdjęcie: 

 

Drzwi wewnętrzne modułowe - BIANCO NEVE
Bianco Neve to kolekcja drzwi wewnętrznych idealnie wpisujących się we wciąż modne w Polsce wnętrza w stylu skandynawskim. Połączenie ich minimalistycznej formy z klamką Total Q w kolorze czarnym prezentuje wyjątkowy efekt.
 
Ponadto warto rozważyć wykorzystanie interesującej formy drzwi Bianco do wnętrz, które zapewne będą królować w 2021 roku.
 
O czym mowa, a o wnętrzach w stylu Scandi Boho. Styl wnętrzarski, który w bardzo inspirujący sposób łączy w sobie stonowane formy z odważnymi akcentami stylu Boho.
 
We wnętrzach w stylu Scandi Boho z pewnością nie powinno zabraknąć naturalnych materiałów i faktur, które niewątpliwie stanowią punkt styku między stylem skandynawskim, a Boho, gdzie spotkamy nieco więcej szaleństwa dobierając odważne barwy, czy dodatki.
 
Dowiedz się więcej o drzwiach Bianco Neve klikając w link >>> (Zobacz)

 

Klamka Total Q - Czarna >>> Cennik

 

Świętowaliśmy 20 urodziny

20 lecie INVADO

 

DRZWI PŁASKIE I DRZWI MODUŁOWE - KNOW HOW

Zdjęcie: 

                   Drzwi płaskie i drzwi modułowe to dwa z najbardziej popularnych w Polsce rodzajów drzwi, które cieszą się ogromym uznaniem wśród klientów. Czym się różnią, a w czym są podobne?

 Drzwi modułowe - tradycyjna konstrukcja, stabilność, wyjątkowe wzornictwo.

 
 Drzwi modułowe (inaczej ramowe lub 5-elementowe) to modele o tradycyjnej konstrukcji, które zwłaszcza w Polsce, w odróżnieniu od zachodniej części Europy, cieszą się największą popularnością. Masywna konstrukcja ramy gwarantuje stabilność skrzydła – już na pierwszy rzut oka widać, że są to drzwi bardzo wytrzymałe, ciężkie i mocne.
 
        Ich konstrukcję stanowią 2 pionowe ramiaki, poprzeczka górna oraz dolna. Wypełnienie skrzydła to płyciny o różnej grubości lub szyby o grubości 4 mm. Do każdego modelu można wybrać okleinę dekoracyjną. W drzwiach tych szyby i inne wypełnienia nie są montowane za pomocą listwy przyszybowej, lecz jednocześnie z elementami konstrukcji drzwi co znacznie poprawia ich stabilność.
 
Drzwi modułowe dają duże możliwości w zakresie wzornictwa – w modelach można bowiem wprowadzić innowacyjne elementy, co jest trudniejsze, a w niektórych przypadkach niemożliwe w drzwiach płaskich.
 
Drzwi modułowe cenowo kształtują się na poziomie średnim – są droższe w zakupie niż drzwi płaskie, ale tańsze niż modele fornirowane. 
 
 
 
 
 
 
 
 Drzwi płaskie - lekkość i przystępna cena
 
Wizualnie drzwi płaskie są lżejsze niż modułowe, co łączy się z ich stabilnością. Konstrukcję stanowi ramiak wykonany z płyty MDF lub klejonki. Wypełnienie to „plaster miodu” lub płyta wiórowo-otworowa, którą można zamówić za dopłatą. Rama wraz z wypełnieniem oklejona jest obustronnie płytą HDF o grubości 3 mm oraz okleiną dekoracyjną. Do montażu wypełnień w tych modelach stosuje się listwy przyszybowe o różnych profilach .
 
Skrzydła płaskie to najbardziej ekonomiczny rodzaj drzwi.
 
 
 
Wspólne cechy
 
 Zarówno jedne jak i drugie drzwi można zakupić z ościeżnicami regulowanymi oraz w każdym rodzaju okucia. Mają także, zgodnie z Technologią Invado, zaokrąglone krawędzie, które sprawiają, że są trwałe i w pełni bezpieczne dla domowników. Drzwi modułowe są dostępne również w wersji bezprzylgowej oraz jako modele przesuwne, skrzydła płaskie zaś jako przesuwne i łamane.

Jesienna promocja INVADO - drzwi w 7dni

Zdjęcie: 

Drzwi w ekspresie

 

Z myślą o tych, którzy jesienią urządzają dom lub mieszkanie, przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Ci, którzy kupią wybrane drzwi z  kolekcji Aquarius, otrzymają je zaledwie w ciągu 7 dni.

 

Najwięcej zmartwień podczas kupowania drzwi przysparza… oczekiwanie na nie. Realizacja zamówienia trwa zazwyczaj minimum cztery tygodnie. Dla tych, którzy nie lubią czekać, mamy dobre wieści. Już od 15 listopada, wszyscy którzy zdecydują się na zakup drzwi Aquarius z zamkiem na klucz powtarzalny, Aquarius 2 z zamkiem WC i tulejami wentylacyjnymi lub Taurus z zamkiem na klucz powtarzalny bądź zamek z blokadą WC i tulejami wentylacyjnymi, otrzymają je w ciągu zaledwie siedmiu dni od daty złożenia zamówienia. Promocja obejmuje drzwi w okleinie dwukierunkowej kasztan, z wypełnieniem typu plaster miodu i ościeżnicami blokowymi OB3 lub regulowanymi w zakresie do 30 cm. Promocja potrwa do odwołania. Szczegóły w regulaminie .

 

Co warto wiedzieć przed zakupem drzwi?

Zdjęcie: 

Prawe czy lewe? Pełne czy przeszklone? Przesuwne, otwierane tradycyjnie czy łamane? Jaka ościeżnica i czy konieczna jest totalna demolka, by w starym bloku wstawić nowe drzwi? To tylko kilka z wielu wątpliwości dotyczących wyboru i montażu drzwi.

Wybierając drzwi do domu zwracamy uwagę na ich wygląd, dostosowując je do aranżacji wnętrza. I dobrze, bo są ważnym elementem dekoracyjnym. Jeśli jednak chcemy być z drzwi naprawdę zadowoleni powinniśmy zastanowić się także nad sprawami technicznymi.  Dzięki temu będą nie tylko ozdobą, ale też dobrze spełnią swą funkcję użytkową
 
Prawe czy lewe?
Drzwi powinny otwierać się tak, by te prowadzące do różnych pomieszczeń, otwarte jednocześnie, nie uderzały o siebie, ani się nie blokowały. Ważne jest też umiejscowienie włącznika światła – najlepiej tuż przy klamce, by chcąc zapalić światło nie trzeba było obchodzić drzwi dookoła. Przy zakupie drzwi sprzedawca poprosi nas o określenie: prawe czy lewe? Aby się nie pomylić, warto wiedzieć jak je rozróżnić. - Gdy staniemy na wprost drzwi i zawiasy będziemy mieć  po lewej stronie, a klamkę po prawej – będą to drzwi lewe. W sytuacji odwrotnej – gdy klamka usytuowana będzie po lewej stronie, a zawiasy po prawej – są to drzwi prawe - tłumaczy Adam Hucz odpowiedzialny za markę drzwi INVADO.
 
 
Pełne czy z przeszkleniami?
Zarówno jedne jak i drugie mają swoje zalety. Drzwi pełne, takie jak Versano z kolekcji INVADO, pomagają stworzyć atmosferę prywatności i dobrze oddzielą każde pomieszczenie. Doskonale sprawdzą się więc w sypialni lub domowym gabinecie. Natomiast drzwi z przeszkleniami optycznie powiększają wnętrze i pomagają je rozjaśnić. Jeśli więc nasz domowy przedpokój nie ma okien, to drzwi z przeszkleniami pomogą go w naturalny sposób doświetlić. Sprawdzą się także w pokoju dziecięcym i salonie. – Wybór jest o tyle prosty, że każde drzwi z naszej kolekcji dostępne są w wersji pełnej i ze zróżnicowaną liczbą przeszkleń. Na przykład model Imperia dostępny jest w wersji  pełnej oraz z 1, 2 lub 3 przeszkleniami, dzięki czemu w ramach jednej kolekcji możemy wybrać drzwi optymalnie pasujące do danego pomieszczenia– podkreśla A. Hucz.
 
 
                                     Drzwi płaskie (czytaj więcej)                                                                              Drzwi przeszklone (czytaj więcej)
 
Łamane, a może przesuwne?
Drzwi łamane to dobre rozwiązanie do małych mieszkań i miejsc gdzie nie ma możliwości wygospodarowania wolnej powierzchni ściany, na którą mogą otwierać się tradycyjne drzwi. Jak to działa? W pozycji zamkniętej tworzą równą, płaską powierzchnię, natomiast przy otwieraniu skrzydło składa się w pół. Drzwi łamane INVADO dostępne są w dwóch różnych modelach i w aż 19 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu bez trudu uda się je dopasować do aranżowanej przestrzeni.
Drzwi, zamiast się otwierać, mogą się także przesuwać. Istnieją dwie opcje. System naścienny, w którym drzwi na specjalnej szynie przesuwają się wzdłuż ściany oraz system chowany w ścianę. Ten drugi wymaga montażu specjalnej kasety, którą najlepiej umiejscowić za ścianką z płyty kartonowo – gipsowej. Plus jest taki, że otwierane drzwi znikają w ścianie, a my mamy do dyspozycji wolną przestrzeń do zagospodarowania. – Wszystkie drzwi z kolekcji INVADO możemy zamówić w wersji przesuwnej – zaznacza A. Hucz.
 
 
                                     Drzwi łamane (czytaj więcej)                                                              System przesuwny naścienny (czytaj więcej) 
 
Ościeżnica stała czy regulowana?
Standardowo ościeżnice dopasowane są do ścian wewnętrznych o grubości 9,5 cm – jeśli tak jest i w naszym domu możemy wybrać ościeżnicę stałą, zwana też blokową.  Jeśli  jednak w naszym „m” mur ma inny wymiar, zdecydujmy się na  ościeżnicę regulowaną. Trzeba jednak pamiętać o różnicach w montażu. Ościeżnicę stałą montuje się bezpośrednio w stropie, przed rozpoczęciem prac wykańczających wnętrze. Regulowaną wstawia się po zakończeniu wszystkich innych czynności. Jeśli mieszkamy w starym bloku, w którym są metalowe framugi, a marzy nam się ładniejsza oprawa drzwi, nie musimy robić totalnej demolki. INVADO ma w swojej ofercie obudowę ościeżnicy metalowej, którą na starej framudze montuje się przy użyciu pianki montażowej. Pasują do nie do wszystkie drzwi INVADO.
 
 
 
          Ościeżnica blokowa (czytaj więcej)                                        Ościeżnica regulowana (czytaj więcej) 

 

INVADO drzwi - TARGI BUDMA JUŻ ZA NAMI.

Zdjęcie: 

Dobiegła końca kolejna edycja targów BUDMA 2019. W tym roku targi Poznańskie gościły około 1000 wystawców, a w tym firmę INVADO, gdzie zaprezentowaliśmy produkty znajdujących się w ofercie drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych Prestige. 

Bardzo dziękujemy, tak licznie przybyłym na nasze stoisko, gdzie miały swoją premierę nowości produktowe oraz kolorystyczne wchodzace na stałę do oferty INVADO od 26.02.2019. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć będacych miłym wspomnieniem udziału firmy INVADO w  targach Budma 2019.

 

 

 

 

Święto Śląska - Koszęcin 26-28.06.2009

Zapraszamy na wielki piknik artystyczny Zespołu "Śląsk", który odbędzie się w dniach 26-28 czerwca, w kompleksie pałacowo-parkowym w Koszęcinie - siedzibie zespołu "Śląsk". Bogaty program "Święta Śląska" zapewnia gościom wspaniałą, rodzinną zabawę. Wśród wielu atrakcji są m.in.: plenerowe koncerty zespołu "Śląsk", występy wokalnych i tanecznych zespołów artystycznych, koncerty gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, kabarety, pokazy pirotechniczne, wesołe miasteczko. Sponsorem generalnym Święta Śląska jest producent drzwi marki INVADO.

 

Invado na targach VOX

W marcu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z wydarzeń branżowych organizowanych w ramach Targów VOX 2014. 28 marca na Stadionie Cracovii w Krakowie można było nie tylko poznać najnowszą ofertę drzwi i podłóg, ale także poczuć prawdziwie sportowe emocje.
 
 
 
Pod szyldem Targów VOX 2014 w Krakowie, Warszawie i Poznaniu odbyły się spotkania dla dystrybutorów, partnerów franczyzowych i firm wykonawczych związanych z siecią Drzwi i Podłogi VOX.  Uczestnicy mogli skorzystać ze specjalnego programu sprzedażowego i korzystnych warunków zakupowych. Organizatorzy przygotowali także atrakcje utrzymane w piłkarskiej konwencji. Goście mieli okazję zwiedzić stadion, obejrzeć szatnie zawodników i kupić sportowe gadżety. Firma Invado pojawiła się w roli wystawcy na krakowskiej edycji imprezy.
 
 

BUDMA i BAU 2011 - Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji na styczniowych targach:

 • BUDMA w Poznaniu w dniach od 11-14/01/2011; paw. 3A stoisko 39
 • BAU w Monachium w dniach od 17-22/01/2011; paw. C4 stoisko 515

 

 

Zaproszenie Budma i Bau 2011

Zakończenie konkursu "Invado Inspiruje"

Zdjęcie: 
Znamy zwycięzców
 
Konkurs „Invado Inspiruje” został rozstrzygnięty. Nagrodę główną, czyli „Wielką Księgę Wnętrz” otrzymała Kamila Bienia-Borowska. Gratulujemy i życzymy wielu ciekawych inspiracji! Nagrody dodatkowe, czyli zestawy niespodzianki dostaną Ewa Świniuch, Martyna Łobanowska i Robert Cieniawa.
Przypomnijmy, konkurs odbywał się na Facebooku pomiędzy 16, a 20 maja.  Na naszym firmowym fanpage’u  przez cztery dni pojawiały się pytania związane z drzwiami Invado, zaś piątego dnia zapytaliśmy o ulubione miejsce w Waszym domu.  

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Jednocześnie zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku gdzie już niebawem pojawia się kolejne konkursy.

 

Forum branżowe - Maj 2012

Zdjęcie: 

Podsumowanie targów Equipbaie 2012

Zdjęcie: 

Podsumowanie targów Equipbaie 2012

W listopadzie firma INVADO wystawiała się na Międzynarodowych Targach Okien i Drzwi EQUIPBAIE w Paryżu. Pokazanie produktów na zagranicznym rynku zaowocowało nawiązaniem ciekawych kontaktów i pierwszymi zamówieniami.

 
Udział w Targach Equipbaie był jednym z elementów Branżowego Programu Promocji Polskich Okien i Drzwi. Impreza była o tyle ciekawa, że skupiała się ściśle określonym segmencie produktów. – Nie były to targi dla całej branży budowlanej, ale producentów, architektów, wykonawców i dystrybutorów związanych ze stolarką drzwiowo – okienną – mówi Jarosław Kaczorowski, Dyrektor ds. eksportu. – Wiele uwagi poświęcono także produktom wykonanym z metalu takim, jak drzwi i okna antywłamaniowe, drzwi metalowe itp. – dodaje.
 
Stoisko Invado nie było duże, ale wyróżniało się ofertą na tle innych, tym samym przyciągając uwagę odwiedzających. Zaprezentowano na nim między innymi drzwi techniczne przeciwpożarowe oraz ościeżnicę renowacyjną, czyli nowość 2012 roku. Sądząc  po spływających wciąż zapytaniach, musiały zainteresować gości targów. 
 

Gazela Biznesu 2019 dla INVADO

Zdjęcie: 
Gazele Biznesu to ważne wyróżnienie przyznawane od 20 lat przez Puls Biznesu najdynamiczniej rozwijającym się polskim firmom.

W 20.edycji dla roku 2019 tytuł ten po raz kolejny został przyznany INVADO sp. z o.o.

„Gazele Biznesu” to ranking, które bardzo sobie cenimy - mówi Marta Rzeszut, Prezes Zarządu INVADO Sp. z o.o. W tym roku po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Z roku na rok nasza firma poszerza obszary swojego działania inwestując w rozwój zarówno technologiczny, jak i pracowniczy, co bezpośrednio przekłada się na osiągane wyniki. Przyznane nam wyróżnienie jest potwierdzeniem naszej wiarygodności oraz dynamicznego rozwoju, a także poświadczeniem dobrze obranej biznesowej drogi.”

 
INVADO znalazło się w zestawieniu Pulsu Biznesu po raz pierwszy w roku 2004. Kolejne wyróżnienia przyszły w latach 2005, 2006, 2009, 2010, 2012, 2013, 2014, 2015, 2017 i 2018.
20 edycja zestawienia to dla INVADO dwunasty raz, gdy „Puls Biznesu” potwierdza przynależność firmy do elitarnego klubu Gazel Biznesu.