Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Dlaczego wybieramy białe drzwi? Co takiego ma w sobie biel, że nieustannie ma swoich zagorzałych zwolenników, którzy za nic w świecie nie wybraliby skrzydeł w innym kolorze?  Oto 5 powodów, dla których ten kolor nie wychodzi z mody.

1. Uniwersalizm

Wybór białych drzwi jest wyborem uniwersalnym. Niezależnie od tego, jaki kolor mają ściany w naszych wnętrzach, jakie meble są w nich wstawione, czy jakiego kolory są podłogi, biel jest kolorem bardzo bezpiecznym. Odnajdzie się zarówno w zestawieniu z jasnymi, jak i ciemnymi barwami. Dobrze wygląda zarówno na tle żółci, pomarańczu, zieleni, błękitu czy grafitu.
A gdy przyjdzie nam ochota na zmianę koloru ścian, biel drzwi zawsze będzie wyglądała dobrze.

2. Lekkość

Białe drzwi, w przeciwieństwie do tych w ciemnych kolorach, sprawiają wrażenie lżejszych, a tym samym dodają lekkości wnętrzu. Ma to szczególne znaczenie wtedy, gdy nasze pomieszczenia są nieduże. Dzięki białym skrzydłom będą sprawiały optycznie wrażenie większych niż są w rzeczywistości.

3. Świeżość

Biel to kolor świeżości i czystości, zatem wybierając do naszych wnętrz skrzydła w tym kolorze tym samym wprowadzamy do nich ową świeżość, idącą w parze z kolorem. Pomieszczenia, w których dominuje biel sprawiają wrażenie czystszych – oczywiście jeśli o nie dbamy i systematycznie porządkujemy, co oczywiście dotyczy również drzwi.

Invado. Drzwi Bianco Neve

4. Jasność

Biel jest kolorem, który odbija najwięcej promieni słonecznych ze wszystkich barw. Dzięki niej wnętrza, w których jest użyta, są jaśniejsze, więcej w nich światła. A drzwi, jako jeden z elementów wnętrza w bieli, przyczyniają się do jego rozjaśnienia.

5. Prostota i minimalizm

Biel nieodłącznie kojarzona jest z prostotą i minimalizmem. Uporządkowane wnętrza, w których dominuje oszczędność dekoracji i detali. Wnętrza charakteryzujące się prostotą form, harmonijnością i spokojem.
Biel zdecydowanie sprzyja tworzeniu tego klimatu.

Uniwersalizm, lekkość, świeżość, jasność plus prostota i minimalizm.
Białe drzwi nigdy nie wyjdą z mody. A jeśli nawet, to zawsze znajdzie się grupa osób, którym trudno będzie wyobrazić sobie drzwi w innym niż biel kolorze, właśnie z powyższych powodów.