Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Kolor brzoskwiniowy po latach zapomnienia wraca do łask. A wszystko za sprawą nowej barwy PANTONE wskazanej na rok 2024.

Peach Fuzz 13-1023 to, jak sugerują autorzy kolorystycznych trendów, delikatna brzoskwinia o aksamitnym charakterze, która „symbolizuje nową nowoczesność,(…) łączącą w sobie przeszłość z nowoczesną atmosferą”. I faktycznie. Po latach zimnych bieli i szarości pojawia się trend, który ociepli nasze wnętrza.

Duety nieoczywiste

Z czym połączyć kolor brzoskwiniowy, by wprowadził do wnętrz świeżość, a jednocześnie nie był zbyt przytłaczający? Dobrze współgra z beżami i brązami, ale wyjdzie nam w tym zastawieniu dość zachowawcza aranżacja. A podążając za modą warto trochę poeksperymentować. Ciekawy efekt uzyskamy zestawiając peach fuzz z jasnym błękitem i/ lub miętą. Równie świeżo, a bez wielkich rewolucji i wydatków, wygląda duet brzoskwini z bielą. Wystarczy wprowadzić dodatki w kolorze roku 2024- dywaniki, poduszki, grafiki, zasłony, by uzyskać wnętrze na topie. Jeśli natomiast marzy nam się wystrój bardziej elegancki, zestawmy peach fuzz ze złotem oraz granatem.

Na tropie mody i… urody

Peach fuzz powrócił na wybiegi podczas pokazów znanych projektantów, a tym samym na wieszaki w licznych sieciówkach. Popularność zdobywa w makijażu oraz na paletach kolorowych kosmetyków, pomagając subtelnie podkreślić urodę. Hitem sprzedażowym już teraz są podobno brzoskwiniowe róże do policzków, idealne dla pań stawiających na naturalnie wyglądający makijaż typu makeup no makeup. Sprzedawcy twierdzą, że coraz częściej odcienie koloru brzoskwiniowego wybierane są przy mieszalnikach farb. Na półkach sklepów widać brzoskwiniowe notatniki, kalendarze, biżuterię i torebki. Dostępnych jest mnóstwo tekstyliów i produktów ceramicznych w kolorze roku 2024… Jeden z producentów telefonów komórkowych wprowadził aparaty w topowej barwie.

A co powiedzielibyście na drzwi w wersji peach fuzz. Specjalnie dla Was nasi graficy pomalowali skrzydła drzwiowe Aversa na ten najmodniejszy z modnych kolorów. Zdecydowalibyście się na taki wybór?

Na każdą porę roku

Kolor roku 2024 przywodzi na myśl lato i wakacyjne dni. Mamy zatem szansę na idealną odskocznię od styczniowych mrozów i inspirację, by w oczekiwaniu na bardziej słoneczny czas już teraz zaprosić do swoich wnętrz ciepłą brzoskwinię.