Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Katalog 2024 – nowości

Wraz z latem nadchodzi nowy katalog Invado 2024 a wraz z nim nowości w postaci:

Metalowe aplikacje, wykonane z wysokiej jakości aluminium, są nie tylko estetycznym dodatkiem do drzwi Arteo, ale także pełnią kluczową rolę w podkreśleniu ich nowoczesnego charakteru. Dostępne w trzech stylowych kolorach Kolekcja drzwi – czarnym, złotym oraz srebrnym – aplikacje te wprowadzają do wnętrza element ponadczasowej elegancji i unikalny charakter.

Kolekcja drzwi płaskich Vetra – wyjątkowy styl i elegancja szklanych intarsji lacobel.

Drzwi z kolekcji Vetra stanowią idealne połączenie elegancji i nowoczesnego designu. To drzwi, które nie tylko spełnią swoją podstawową funkcję, ale staną się prawdziwą ozdobą a wnętrza, dzięki zastosowaniu innowacyjnych intarsji szklanych Lacobel.

Drzwi z intarsjami Lacobel to coś więcej niż tylko praktyczny element wyposażenia. Czarna tafla szkła o wysokim połysku natychmiast przyciąga wzrok, dodając każdemu pomieszczeniu nutę luksusu i wyjątkowej elegancji. Głębia czerni w połączeniu z lśniącym wykończeniem sprawia, że drzwi stają się centralnym punktem aranżacji wnętrza.

Kolekcja drzwi modułowych Vista z czarnymi szprosami

Dzięki dużemu przeszkleniu, drzwi z kolekcji Vista zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń, tworząc przyjemną, jasną atmosferę w Twoim domu a czarne szprosy to wyjątkowy element dekoracyjny, który nadaje drzwiom niepowtarzalny charakter. Te subtelne, ale wyraziste akcenty idealnie komponują się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi aranżacjami wnętrz, tworząc harmonijną całość.

Kolekcja drzwi modułowych Gavi

Kolekcja drzwi wewnętrznych Gavi to doskonała propozycja dla miłośników nowoczesnego designu i wyrafinowanego stylu. Te drzwi wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także wyjątkową estetyką, która podkreśla współczesny charakter każdego wnętrza. Dzięki zastosowaniu cienkich poziomych przeszkleń, drzwi Gavi wprowadzają do pomieszczeń subtelne akcenty, które dodają lekkości i elegancji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami. Każda z wprowadzonych przez nas kolekcji jest unikalna a dzięki możliwości zastosowania różnorodnych oklein w wielu różnych kolorach pozwalają one na stworzenie wymarzone, odpowiadającego indywidulanym potrzebom i gustom wnętrza.