Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Prostota to coś, co we wnętrzach odnajduje się znakomicie, gdyż wprowadza w nasze otoczenie spokój, odpoczynek i wyciszenie od nadmiaru towarzyszących nam bodźców.
Kolekcje Belgatto i Decorato są odpowiedzią na tę potrzebę wytchnienia od pędzącego świata.

Proste linie na jednolitym tle

Tym, co wyróżnia nowe kolekcje są wytworzone poprzez frezowanie proste linie na powierzchni skrzydła. W kolekcji Belgatto jest to frez o szerokości 8 mm w kształcie litery U, w kolekcji Decorato frez w kształcie litery V o szerokości 3 mm.

W każdej z kolekcji mamy aż 14 różnych wzorów frezowania, co daje duże możliwości wyboru tego, który najbardziej będzie odpowiadał naszej koncepcji wnętrza.

Zaczynając od najprostszych rozwiązań składających się z jednej poziomej bądź pionowej linii po bardziej fantazyjne wzory, takie jak powracająca na salony jodełka.

Skrzydła drzwiowe, a na nich wyfrezowane proste czarne linie tworzące piękny kontrast z podłożem, na którym je wykonano.

Kolory natury

Drugim elementem wyróżniającym wprowadzanych kolekcji są kolory natury: biel i drewno kolory uniwersalne, piękne, ponadczasowe i odnajdujące się w każdych wnętrzach.

Biel to lekkość, elegancja, minimalizm – kolor, który idealnie odnajduje się we wnętrzach  – nic bowiem, tak jak biel nie podkreśli ich estetyki. Jednocześnie biel to kolor, który stanowić może doskonale tło do kolorystycznych szaleństwa w innych miejscach naszego M. 

Drewno natomiast to natura, harmonia, przytulność. Gdy mamy je w swoim otoczeniu odczuwamy wyższy komfort naszego życia oraz ciepło domowego ogniska. Kolekcje Belgatto i Decorato oparte jedynie na trzech kolorach oklein to powrót do prostoty i bazy, która koi oraz daje duże możliwości tworzenia aranżacji grających z naszym stylem życia.