Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Wraz z latem nadchodzi nowy katalog Invado 2024 a wraz z nim nowości w postaci:

Kolekcja drzwi płaskich Arteo z eleganckimi metalowymi aplikacjami

Metalowe aplikacje, wykonane z wysokiej jakości aluminium, są nie tylko estetycznym dodatkiem do drzwi Arteo, ale także pełnią kluczową rolę w podkreśleniu ich nowoczesnego charakteru. Dostępne w trzech stylowych kolorach – czarnym, złotym oraz srebrnym – aplikacje te wprowadzają do wnętrza element ponadczasowej elegancji i unikalny charakter.

Drzwi wewnętrzne płaskie Arteo

Kolekcja drzwi płaskich Vetra – wyjątkowy styl i elegancja szklanych intarsji lacobel

Drzwi z kolekcji Vetra stanowią idealne połączenie elegancji i nowoczesnego designu. To drzwi, które nie tylko spełnią swoją podstawową funkcję, ale staną się prawdziwą ozdobą a wnętrza, dzięki zastosowaniu innowacyjnych intarsji szklanych Lacobel.
Drzwi z intarsjami Lacobel to coś więcej niż tylko praktyczny element wyposażenia. Czarna tafla szkła o wysokim połysku natychmiast przyciąga wzrok, dodając każdemu pomieszczeniu nutę luksusu i wyjątkowej elegancji. Głębia czerni w połączeniu z lśniącym wykończeniem sprawia, że drzwi stają się centralnym punktem aranżacji wnętrza.

Drzwi wewnętrzne płaskie Vetra

  Kolekcja drzwi modułowych Vista z czarnymi szprosami

  Dzięki dużemu przeszkleniu, drzwi z kolekcji Vista zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń, tworząc przyjemną, jasną atmosferę w Twoim domu a czarne szprosy to wyjątkowy element dekoracyjny, który nadaje drzwiom niepowtarzalny charakter. Te subtelne, ale wyraziste akcenty idealnie komponują się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi aranżacjami wnętrz, tworząc harmonijną całość.

  Drzwi wewnętrzne modułowe Vista

  Kolekcja drzwi modułowych Gavi

  Kolekcja drzwi wewnętrznych Gavi to doskonała propozycja dla miłośników nowoczesnego designu i wyrafinowanego stylu. Te drzwi wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także wyjątkową estetyką, która podkreśla współczesny charakter każdego wnętrza. Dzięki zastosowaniu cienkich poziomych przeszkleń, drzwi Gavi wprowadzają do pomieszczeń subtelne akcenty, które dodają lekkości i elegancji.

  Drzwi modułowe Gavi

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami. Każda z wprowadzonych przez nas kolekcji jest unikalna a dzięki możliwości zastosowania różnorodnych oklein w wielu różnych kolorach pozwalają one na stworzenie wymarzone, odpowiadającego indywidulanym potrzebom i gustom wnętrza. 

  Pobierz nowy katalog