Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Rośliny we wnętrzach są niezaprzeczalnym i pięknym dodatkiem. Wprowadzają do nich element tak bliskiej i potrzebnej człowiekowi natury, wnoszą powiew świeżości, a pomieszczenia stają się dzięki nim miejscami odpoczynku i relaksu.

Współczesny świat dynamicznie ewoluuje w kierunku większej świadomości ekologii i natury. Wraz z tym trendem zyskuje na popularności estetyka, która oddaje piękno natury i stawia na motywy roślinne we wnętrzach. To nie tylko moda, lecz prawdziwa manifestacja pragnienia bliskości z przyrodą i tworzenia harmonii w otaczającym nas środowisku.

Życie miejskie często pozbawione jest kontaktu z naturą. Motywy roślinne w miejskich wnętrzach stanowią doskonałe rozwiązanie, aby wprowadzić odrobinę przyrody do miejskiego zgiełku.

Rośliny XXL

Motywy florystyczne w rozmiarach XXL, wyraziste i dominujące zagościć mogą na Twoich ścianach czy drzwiach. Dzięki tym przeskalowanym roślinnym wzorom zdecydowanie odmienisz wnętrze, tworząc w ten sposób przewodni motyw całej aranżacji.
Pomogą w tym specjalne naklejki lub tapety, za sprawą których minimalistyczna ściana zamieni się w obraz, a wnętrze w namiastkę zielonego ogrodu.

Florystyczne dodatki

Motywy roślinne możemy również wprowadzić do wnętrza w skromniejszym wymiarze.
Dzięki temu staną się one jego delikatnym dopełnieniem, przywołującym letnie chwile radości i ciepła.
Fotel z obiciem w kwiatowe wzory, serwety czy poszewki na poduszki z elementami roślinnymi, dodadzą wnętrzu słońca i świeżości, a domownikom uśmiechu na twarzy.
Taka zmiana nie jest również skomplikowana ani zbyt kosztowna, a w momencie, gdy wzory kwiatowe nam się znudzą, łatwo będzie wymienić je na takie, które aktualnie nam się zamarzą.

Drobiazgi czynią cuda

Kwiaty i rośliny mogą zaistnieć w naszych wnętrzach w najdrobniejszych szczegółach, czyniąc je bardziej kolorowym, świeżym i radosnym.  Codzienna czynność, jaką jest picie herbaty czy kawy, w porcelanie ozdobionej kwiatowym motywem, może stać się wyjątkowym momentem.

W sypialni natomiast zagościć może pościel z kwiatowymi nadrukami lub powieszony za wezgłowiem łózka obraz, które staną się wyróżnikiem tego wnętrza, domownikom zaś przywodzić będą na myśl widok i zapach letniego ogrodu lub kawałka dzikiej puszczy.

Żywe obrazy

Jeśli masz ochotę na więcej niebanalnych roślin we wnętrzu postaw na żywy obraz.To niezwykle oryginalny pomysł, który nada mu charakteru i dodatkowo zrobi duże wrażenie na gościach.
Żywe rośliny umieszczone w ramie mogą stać się najważniejszym i skupiającym uwagę elementem aranżacji pomieszczenia, wokół którego skupi się rodzinne życie.

Motywy roślinne we wnętrzach to nie tylko modny trend, ale również manifestacja pragnienia łączenia się z naturą w świecie, który często oddziela nas od jej piękna. Ta forma dekoracji wnętrz przynosi ze sobą harmonię, spokój i inspirację, tworząc przyjemne miejsce do życia i spędzania czasu. Niezależnie od stylu czy preferencji, natura zawsze będzie doskonałym źródłem inspiracji i odzwierciedleniem piękna w naszym otoczeniu.