Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

Fax +48 /34/ 35 35 602

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Szukaj dystrybutorów

Orso to kolekcja drzwi wewnętrznych charakteryzująca się są dużymi prostokątnymi elementami, które mogą zostać przeszklone.
Od nas zależy, czy przeszklimy wszystkie cztery przestrzenie, czy jeden lub dwa elementy. W każdej z wybranych wersji szkło będzie stanowiło wyjątkowy element dekoracyjny.

Orso to drzwi wewnętrzne dla tych, którzy lubią duże przeszklenia i zależy im na doświetleniu wnętrza. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu szyby Satinato, która z jednej strony jest matowa i nie pozwala zobaczyć tego, co dzieje się we wnętrzu, zapewniają one intymność i poczucie prywatności.

Orso doskonale sprawdzą się zarówno w gabinecie, kuchni, sypialni, łazience czy pokoju dziecka.
W zależności od pomieszczenia wybrać możemy skrzydło pełne, z jednym, dwoma lub czterema przeszkleniami. W tej kolekcji znajdziemy bowiem aż pięć modeli, dzięki czemu zachowamy spójną estetykę wnętrza, równocześnie zapewniając sobie odpowiedni poziom światła i intymności.

Orso 5 - Dąb szlachetny - B541
Orso 5
Orso 1 - Dąb szlachetny - B541
Orso 1
Orso 4 - Dąb szlachetny - B541
Orso 4

Kolekcja Orso to drzwi płaskie. Ich rama wykonana jest z płyty MDF, a wypełnienie stabilizacyjne stanowi tzw. plaster miodu lub płyta wiórowa otworowa.  Skrzydła pojedyncze dostępne są w szerokościach od „60” do „110”, skrzydła podwójne od “120” do “200”. Do wyboru są 2 rodzaje oklein: enduro i eco-fornir w łącznie 21 kolorach, dzięki czemu drzwi możemy dopasować praktycznie do każdego wnętrza.

Sprawdź całą kolekcję drzwi wewnętrznych