Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Orso to kolekcja drzwi wewnętrznych charakteryzująca się są dużymi prostokątnymi elementami, które mogą zostać przeszklone.
Od nas zależy, czy przeszklimy wszystkie cztery przestrzenie, czy jeden lub dwa elementy. W każdej z wybranych wersji szkło będzie stanowiło wyjątkowy element dekoracyjny.

Orso to drzwi wewnętrzne dla tych, którzy lubią duże przeszklenia i zależy im na doświetleniu wnętrza. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu szyby Satinato, która z jednej strony jest matowa i nie pozwala zobaczyć tego, co dzieje się we wnętrzu, zapewniają one intymność i poczucie prywatności.

Orso doskonale sprawdzą się zarówno w gabinecie, kuchni, sypialni, łazience czy pokoju dziecka.
W zależności od pomieszczenia wybrać możemy skrzydło pełne, z jednym, dwoma lub czterema przeszkleniami. W tej kolekcji znajdziemy bowiem aż pięć modeli, dzięki czemu zachowamy spójną estetykę wnętrza, równocześnie zapewniając sobie odpowiedni poziom światła i intymności.

Orso 5 - Dąb szlachetny - B541
Orso 5
Orso 1 - Dąb szlachetny - B541
Orso 1
Orso 4 - Dąb szlachetny - B541
Orso 4

Kolekcja Orso to drzwi płaskie. Ich rama wykonana jest z płyty MDF, a wypełnienie stabilizacyjne stanowi tzw. plaster miodu lub płyta wiórowa otworowa.  Skrzydła pojedyncze dostępne są w szerokościach od „60” do „110”, skrzydła podwójne od “120” do “200”. Do wyboru są 2 rodzaje oklein: enduro i eco-fornir w łącznie 21 kolorach, dzięki czemu drzwi możemy dopasować praktycznie do każdego wnętrza.

Sprawdź całą kolekcję drzwi wewnętrznych