Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Minimalistyczny pomysł na wnętrze każe ograniczyć do minimum domowe sprzęty, a dodatki dobierać tak, by nie przytłaczały otoczenia.

Naprzeciw tym wymaganiom wychodzi producent drzwi Invado, wprowadzając do oferty ościeżnicę, której nie widać oraz specjalnie dedykowane jej drzwi.

Nowa jakość w urządzaniu mieszkań

Niewidoczne ościeżnice sprawiające, że ściany stanowią jedną płaszczyznę z drzwiami – to coraz bardziej popularny trend w aranżacji nowoczesnych pomieszczeń. Podkreślają wyjątkowy charakter wnętrza, a także optycznie powiększają metraż. Przykładem jest niewidoczna ościeżnica Sara Pro od Invado, która wprowadza zupełnie nową jakość w urządzaniu pomieszczeń. Niewidoczna gołym okiem sprawia, że pomieszczenie nabiera lekkości i optycznie powiększa jego metraż. – Niewidoczna ościeżnica Sara Pro idealnie komponuje się ze specjalnie dla niej przygotowanymi drzwiami Norma Decor 1, które można samodzielnie pomalować jak klasyczną ścianę, a także w każdej chwili dowolnie zmienić ich kolor, w zależności od pomysłu na własne wnętrze – mówi Adam Hucz z firmy Invado. Jeśli pomalujemy drzwi na ten sam kolor co otaczająca je ściana, wówczas uzyskamy jednolitą powierzchnię, a skrzydła drzwiowe doskonale wtopią się w aranżację, stanowiąc niewidzialne tło dla pozostałych pomysłów wnętrzarskich.

Ukryta ościeżnica Sara Pro zewnętrzna i wewnętrzna

W ofercie Invado ościeżnica ukryta Sara Pro występuje w wersji zewnętrznej i wewnętrznej. Sara Pro zewnętrza to ościeżnica pojedyncza mocowana do ściany gipsowo-kartonowej lub murowanej. Montowana jest ona na dwa zawiasy, które w tym przypadku otwierane będą 180 stopni na zewnątrz. Z kolei Sara Pro wewnętrzna to ościeżnica niewidoczna montowana na dwa zawiasy do ściany gipsowo-kartonowej lub murowanej. W tym przypadku drzwi otwierane będą 90 stopni do wewnątrz.

Przygotowane do niej drzwi Norma Decor 1 od Invado należą do klasycznych drzwi płaskich. Charakteryzują się wysoką estetyką i dobrą jakością, a przy tym sprawiają, że każde pomieszczenie nabiera domowego charakteru.

Więcej informacji  – ukryta ościeżnica Sara Pro oraz drzwi Norma Decor – na stronie www.invado.pl.