Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

INVADO już po Targach Made Expo

MADE expo dyktuje trendy…
Kolejne mediolańskie Targi Made Expo za nami, a tym samym owocny czas spotkań z naszymi włoskimi, i nie tylko, kontrahentami.

Targi Made Expo w słynnej Fiera Milano Rho to jedno z największych wydarzeń branży budowlanej w Europie. – Tegoroczną, szóstą edycję targów odwiedziło 211105 gości, dlatego mediolańskie targi to doskonała okazja do spotkań z klientami, a także szansa na poznanie nowych kontrahentów. Zwłaszcza, że propozycje INVADO przypadły odwiedzającym do gustu – mówi dyrektor eksportu INVADO, Jarosław Kaczorowski. Prezentowaliśmy również nowości produktowe drzw wewnętrze – modułowei takie, jak LAGOPASARO czy ARTANO

Największym zainteresowaniem cieszyły się klasyczne drzwi Norma Decor 1 w premierowej okleinie: dąb jesienny. W związku z tym, że Mediolan należy do europejskich dyktatorów mody, także w zakresie wzornictwa przemysłowego, ten kierunek w architekturze wnętrz będzie zapewne obowiązywał w najbliższych sezonach.

Uznanie wśród odwiedzających zdobył także system przesuwny naścienny. Wszystko dzięki temu, że jest to rozwiązanie, które pozwala dobrze zagospodarować przestrzeń, a jednocześnie jest łatwe w zastosowaniu, możliwe do zainstalowania nie tylko podczas dużego remontu, ale właściwie w każdej chwili. 

Wśród drzwi wewnętrznych, które przykuwały uwagę były także skrzydła Lago i Pasaro. – Premierowo pokazaliśmy je  w najnowszych okleinach z oferty INVADO, w kolorach: dąb jesienny, dąb wiosenny, dąb zimowy oraz modrzew syberyjski – opowiada J. Kaczorowski.  Włochom spodobały się również drzwi wewnętrznych z kolekcji Larina i Capena Inserto, zarówno w wersji bezprzylgowej jak i tej z przylgą.