Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

INVADO na Targach Bau w Monachium

Nasze stoisko na Targach Bau w Monachium (14 – 19.01.19) odwiedzili przedstawiciele z 44 krajów na całym świecie. Drzwi INVADO przykuły uwagę gości z Europy, Ameryki, ale też z Egiptu, Uzbekistanu, a nawet Senegalu i Tajlandii.

Tegoroczne stoisko INVADO, podczas monachijskich targów Bau, prezentowało się wyjątkowo okazale. 100 m 2 pośrodku hali wystawowej przyciągało klientów – zarówno dotychczasowych jak i tych, poznających dopiero drzwi z naszej oferty.- Na podstawie rozmów handlowych możemy zdradzić, że wszystko wskazuje na to, że nasze drzwi jeszcze mocniej zadomowią się w zachodniej i południowej Europie, zwłaszcza na Bałkanach – mówi dyrektor eksportu INVADO, Jarosław Kaczorowski.

Monachijskie trendy 

Największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się kolekcje drzwi modułowych, w tym skrzydła Fossano oraz drzwi wejściowe Egida. Co do kolorystyki, prym wiodą jasne okleiny drewniane. Swoich zwolenników nadal oczywiście ma biel oraz odcienie szarości. Nieco mniejszą popularnością cieszą się natomiast ciemne kolory oklein.

O targach 

Międzynarodowe Targi Monachijskie (Messe Muenchen International – MMI) należą do największych i najnowocześniejszych centrów targowych na świecie. Rocznie organizują w Monachium około 40 imprez targowych, w tym targi budowlane, materiałów i systemów Bau, w których uczestniczymy od 2007 roku.