Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Zakup drzwi wiąże się z dokonaniem kilku wyborów. Po pierwsze wybieramy wzór skrzydeł, z czym wiąże się podjęcie decyzji o obecności przeszkleń ( lub ich braku). Kolejną decyzją jest wybór koloru: biel, czerń, szarość, a może jeden z kolorów drewna? Wybór jest niemały.
Jeśli już te dwa wybory mamy za sobą to przychodzi kolej na okleinę, czyli materiał, który będzie pokrywał nasze drzwi.

Jakie okleiny mamy do wyboru w ofercie INVADO? Czym się charakteryzują? Jaka jest ich specyfika?

Okleina ENDURO

Okleina Enduro to okleina syntetyczna. Cechują ją trwałość i dobra cena. Drzwi w tej okleinie nie są drogie, lecz wytrzymałe i dobrze sprawdzą się w trakcie codziennego użytkowania.

Enduro dobrze imituje drewno, dzięki czemu wygląda naturalnie. Bogaty wybór kolorów (jest ich aż 14) pozwoli dobrać okleinę do estetyki pomieszczeń, w których mają być zamontowane skrzydła.

Oferta kolorystyczna oklein Enduro zawiera między innymi ciemny heban, orzech, jaśniejszy dąb naturo czy dąb europejski, czy najjaśniejszy modrzew syberyjski czy śnieżny dąb.

Dodatkowo, jeśli lubimy czuć dotykiem strukturę, możemy kupić drzwi w folii Enduro Plus, która sprawi, że nasza okleina będzie wyczuwalna.

Dostępność wielu odcieni w tej trwałej i korzystnej cenowo okleinie powoduje, że jest ona tą najchętniej wybieraną przez klientów.

Okleina Eco Fornir

Eco fornir to również okleina syntetyczna, uzyskiwana z kilku warstw impregnowanych papierów, które poddaje się działaniu wysokiego ciśnienia i odpowiedniej temperatury. Potem zabezpiecza się ją lakierem, który chroni okleinę przed ścieraniem oraz promieniowaniem UV.

Eco fornir jest bardziej wytrzymały od Enduro, dlatego doskonale sprawdzi się nie tylko we wnętrzach naszych mieszkań czy domów, lecz również wszędzie tam, gdzie drzwi są używane zdecydowanie częściej i przez większą liczbę ludzi. Rekomendujemy zatem wybór tej okleiny do wszelkich budynków użyteczności publicznej: hoteli, przychodni lekarskich, biur itp.

Eco fornir dostępny jest w 5 kolorach, od najjaśniejszej bieli poprzez dąb eterno, dąb szary po ciemną coimbrę i najciemniejszy orzech duro. Dzięki tej rozpiętości kolorystycznej możemy wybrać skrzydła w okleinie pasującej do różnego rodzaju pomieszczeń.

Kolory oklein dostępnych w Invado znajdziesz w naszym katalogu TUTAJ.