Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Drzwi łamane to idealne rozwiązanie nie tylko w małych mieszkaniach.
Pozwalają też spełniać marzenia o własnej garderobie, spiżarni czy nawet sypialni, gdyż doskonale sprawdzają się podczas wydzielania przestrzeni.

Nie musimy rezygnować z chęci posiadania odrębnych przestrzeni przeznaczonych na ubrania czy słoiki z przetworami na zimę. Wystarczy trochę kreatywnego oglądu naszej mieszkalnej przestrzeni i drzwi łamane, które dzięki swojej konstrukcji zajmują niewiele miejsca.

Konstrukcja, która ułatwia zagospodarowywanie przestrzeni

Drzwi łamane podzielone są na dwie części, które złączone są zawiasami. Podczas otwierania ?łamią się? na pół ( stad też ich nazwa). Dzięki temu nie zajmują tyle miejsca, co tradycyjnie otwierane skrzydła.
Drzwi łamane montujemy na dedykowanej im ościeżnicy. Posiada ona specjalny system prowadzący, dzięki któremu drzwi zachowują stabilność.

W ofercie Invado znaleźć można drzwi łamane w wersji pełnej lub z przeszkleniem, jeśli takie wzornictwo bardziej nam odpowiada.
Dopasowanie kolorystyczne również nie będzie stanowiło problemu, gdyż wybierać możemy spośród dostępnych 26 kolorów w dwóch rodzajach oklein: Enduro i Eco-Fornir.

Garderoba czy spiżarnia na wyciągnięcie ręki

Niejednokrotnie w naszych mieszkaniach brakuje wydzielonych pomieszczeń służących przechowywaniu czy to ubrań, czy przetworów i artykułów spożywczych.
Takie wyodrębnione miejsca pozwalają na lepszą organizację przestrzeni, odciążają pokoje, sypialnie czy kuchnie ze zbędnych już wtedy szaf, szafek czy komódek. Uwalniają przestrzeń przeznaczoną na codzienne funkcjonowanie mieszkańców.

I wbrew powszechnym opiniom bardzo często możemy sobie na nie pozwolić. Wystarczy tylko kreatywne i krytyczne spojrzenie na naszą przestrzeń. Niejednokrotnie wystarczy zrezygnować ze stojących szaf i komód, w których przechowujemy ubrania, a w miejscu uwolnionej przestrzeni postawić lekką ściankę działową z drzwiami łamanymi.
Zyskamy miejsce na garderobę a pokój zyska oddech.

Równie często w naszych mieszkaniach znajdują się różnego rodzaju wnęki, które próbujemy wykorzystać wstawiając w nie mało funkcjonalne meble. A może warto taką wnękę zabudować i powstanie w niej miejsce na małą spiżarnię? Tu również drzwi łamane będą nieodzownym i ważnym elementem funkcjonalnym.

Często różnego rodzaju rozwiązania ułatwiające i usprawniające nasze życie w określonej przestrzeni są dostępne na wyciągnięcie ręki. Wystarczy ich poszukać, a potem podjąć decyzję i wprowadzić nowe rozwiązania do swojego wnętrzarskiego świata.
Na pewno będą cieszyć oko i pomogą na nowo zorganizować naszą przestrzeń.

Sprawdź całą kolekcję – drzwi wewnętrzne.